Şimdi Ara

CANON PIXMA G3400 Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı Yazıcı - 519TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• fiyatını bilmem ama sakın bulaşmayın.

püskürteli yazıcılar çok hassas. sürekli arıza veriyor. 5 sene kullandım. her sene ayrı masraf çıkardı. en sonunda yok pahasına verdim. kurtuldum.
  • Sizin yukko'dan aldığınız Epson'lar nasıl memnun musunuz?
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız Teknosa'dan aldım keşke almasaydın ne görüntü olarak iyi nede sıkıntısız olmuyor.

Bir görüntüyü en iyi şekilde ayarlamalar yapıp yazıcıya gönderiyorum 20 dakika bekle 1 sayfa çıkacak sonunda çıkıyor en kötü lazer yazıcıdan bile beter verdiğim 700 TL çöpe gitti.

Şu anda aklım olsa gider lazer yazıcı alırım bunlara bulaşmam en azından lazer toner yenisini alırım değiştiririm pratik.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Lazer renklilerin toner ve bakım masrafı ve yüksek yazıcı masrafı mürekkepli yazıcıyı yönlendiriyor. Ve yeni çıkan kendinden tanklı yazıcılar özellikle resim baskısı çıkaran benim için çok avantajlı. Kaliteli fotoğraf kağıdı ile mürekkepli yazıcılar parlaklığı iyi. Kolay dolan kartuşu yazıcıları bakımı zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    Bakım masrafına gerek yok iş yerindeki yazıcı 5 senedir tık yok sabah akşam çıktı alınır.

Toner'de 1-3 ayda sık sık çıktı aldığımız için anca biterdi.Normal ev kullanımı bu toner'i 1 yılda zor bitirir.
  • Canon E3140 var 349 TL. Bitmeyen kartuşlu. Yetmez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyuncuh

Canon E3140 var 349 TL. Bitmeyen kartuşlu. Yetmez mi?

349 tl lik Çöp!
  • Fiyat artmis. 519 tl ciddi ucuzmus, simdi 799 yapmislar. Yetisseydim muhtemelen alirdim direkt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Ev için kartuş sıkıntısı çıkarmayan bir yazıcı ne önerirsiniz peki?

• benim şahsi fikrim ev kullanıcıları bir okul yılında en fazla 50 bilemedin 60 sayfa kağıt çıkartır gidip kırtasiyeden ücreti karşılığı çıkarsa daha karlı olur
  • Epson L486 kullanıyorum 1 yıla yakındır baya bir sayfa çıkardım.Tek diyeceğim şudur mürekkep püskürtmeli yazıcı alın ,aldırın.35tlye alıcağınız mürekkeple binlerce sayfa yazdırır keyfinize bakarsınız.Belli başlı modellerde problem olabilir doğrudur.Fakat piyasada kötüleyenlerin birçoğu toner işiyle uğraşanlardır.

• Lazer yazıcılar seri baskı veren gerçekten güzel cihazlar. Sadece siyah beyaz baskı alınacaksa mono lazer hp1018- 1102 canon 6020-6030, çok fonksiyonlu gerekiyorsa canon mf217-mf237w serisi, çift taraflı gerekiyorsa canon 416dw... modelleri dolum olabilen ve açık ara piyasanın en iyileri. Yalnız renkli işin içine girecekse tanklı cihazlar da güzel alternatif. Epson l serisi ve canon g serisi alınabilir cihazlar. Baskı kalitesi iyi değil diyenler olmuş katılmıyorum. Baskı maliyeti düşük cihazlar ama lazer gibi seri basmazlar... Bir de lazerin aylık işlem hacmiyle püskürtmeli bir olmaz.. Yine de tanklılarla da güzel adetlere ulaşılabiliyor.
    Kuzenim form basmak için g3400 aldı. Mürekkeplerini doldurup 55.000 sayfadan fazla bastı. Sonra cihaz kağıt almamaya başladı. Olsun inanılmaz güzel bir rakam 55.000 sayfa.
  • bu yazıcı çok sorunsuz gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz
    iş yerinde kullanıyoruz 10.000 küsür sayfa bastık tık demedi
  • fiyatı muhtemelen yanlış girmişlerdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.