Şimdi Ara

CANON İXUS KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.978
Cevap
9
Favori
184.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MyStİCaL

@cannama ben dün ixus 65 ve ixus ıs 800 ü kıyaslama şansı buldum bir mağazada, 65 in 3" lik ekranı açıkçası beni batarya konusunda tedirgin etti özelliklede üründe kullanılan 760mAh pil bu tedirginliğimi arttırdı(elektronik ürünlerde her zaman için temel kriterim batarya ömrüdür), seçimimi temelde aynı özelliklere sahip olan IS 800, 2.5" ekran ve 1120mAh lik pil iki ürün arasında tercih yapmamı kolaylaştırdı bunun dışında bu iki ürünün spesifikasyonları %90 örtüşüyo.

Hayırlı olsun güle güle kullan.İyi seçim
  • sizce canon ixus 800 is 'in USA yapım olanları mı yoksa ixy denen japon yapımları mı daha kalitelidir?
    bir de bu makineye extreme 3 kart abartı mı olur? ultra 2 yeter mi?
  • Dostum ürün sd kullanıyo yoksa ben mi yanlış anladım cf den bahseder gibisin
  • slm arkadaşlar IXUS 65 'i yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum. artık yorum yapabilecek kadar deneyimim oldu diyebilirim. almak isteyen ya da merak edenler için bir şeyler yazayım:

-öncelikle batarya konusu; 3" ekranı gerçekten çok hoş görünüyor. 2,5" olanlara göre mutlaka pil ömründen yiyodur ancak yaptığım denemelerde pil ömrünün Canon'un belirttiğinden daha uzun süre gittiğini söyleyebilirim. şöyle ki; 3 gün boyunca flaşsız yaklaşık 350-400 resim çektim, ekranda resimleri inceledik vs. ve pil 3. günün sonunda bitti(bu arada pil sadece biterken pil durumunu gösteriyo, tek olumsuz yönü bu makinenin bence).

-resim kalitesi; kesinlikle çok memnun kaldım. özellikle renklerin canlılığına bayıldım diyebilirim. iç mekanlarda doğru ayar yapılırsa renkler flaş kullanılmasına rağmen canlılığından bir şey kaybetmiyor. dış mekanlar da sorunsuz.

-makine, resimlerde göründüğünden çok daha güzel. ilk aldığımda beni çok etkiledi. metalik dış yapısı, 3" ekranı vs. çok güzel görünüyor.

-gece manzara çekimlerinde de beklediğim kalitede yani güzel kalitede resim çekebildim.

-kullanım gayet rahat. ipod gibi dokunmatik tuş sistemi ise hoş olmuş :)

sonuç olarak: IXUS 65 - Editörün Seçimi

gelelim örnek resimlere:

CANON İXUS KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FCK® -- 26 Ağustos 2006; 16:25:57 >

• Güzel bilgiler vermişsin eklemek istediğim bi nokta var bende 800 is var ve benimde görebildiğim tek eksik pil göstergesinin biterken ortaya çıkması. Batarya konusuna gelirsek eğer ekran parlaklığını ortada kademede tutarsan kullanım süren artar
  • evet ben de LCD Parlaklığını tam ortada tutuyorum çünkü en sona getirince de pek fark olmuyor bana göre :)
  • Olmaması mümkün değil ekran parlaklığı büyük lcd kullanılan ürünlerde bataryanın yegane sömürücüsüdür
  • CANON IXUS 800 IS
    MARMARA UNIVERSITESI HASTAHANESININ 5.KATI KANTINDEN
  • Rumeli feneri

• CANON IXUS 800 IS
    Aksam yagmurunda damlalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannama -- 28 Ağustos 2006; 20:30:28 >
  • arkadaşlar bana canon ixus 800 is şarj aleti lazım nerde bulabilirim...yardımcı olursanız sevınırım....mail adresim sinanbaser1907@hotmail.com.....
  • Sirkeci bölgesinde bulabilirsin ama fiyatı konusunda çok iyimser olamıycam
  • CANON IXUS 800 IS
  • Canon IXUS u olan arkadaşlar biraz resim eklesin burası renkli daha iyi
  • CANON IXUS 800 IS
  • quote:

Orjinalden alıntı: delakitir

ixus için en uygun fiyata en uygun boyutlarda bir kılıf nereden edinebilirim?

Vatan Bilgisayar'da Samsonite Makemo 44 model deri çanta bulmuştum, ixus'a özel, ama 35 ytl idi. Daha uygun bir çanta bilen var mı?

NT gibi kırtasiyelere bak, 7-8 milyona gördüm diye hatırlıyorum
  • Bu arada ben de IXUS 750 kullanıyorum 1 GB kart ile gerek video kalitesi olsun gerek 7.1 megapixellik çekim kalitesi olsun, herşeyi ile harika... Alacaklara tavsiye ederim.
  • @Walandly arkadaş makinen hayırlı olsun güzel resimlerini bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannama -- 7 Eylül 2006; 23:34:41 >
  • CANON IXUS 800 IS
  • CANON IXUS 800 IS
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.