Şimdi Ara

Canon G1 X Mark III çıkmış ! APS-C 24mp !..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• +4000 tl olur. ama gezi için slr taşımaktan iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

+4000 tl olur. ama gezi için slr taşımaktan iyidir.

Avrupa Birliği'nde 5.200 TL. falandan görülmüş ! Herhalde TR'de 5.500 TL'den falan girer yada belki Avrupa'dan ucuza giriş yapar ve 5.000 TL. olabilir ve biz de hemen birer tane alırız Yuppiii !..
  • Ayni paraya 4k ceken yiginla rakip varken buna neden para verelim?bu segmentte canon bence kulvar disi hala 1080p uzerine cikmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensör tamam da, önünde ki objektif nasıldır acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir düşündüm de 5.000 TL. ise
    100 tane satsa ne oluyor
    500.000 TL.
    1.000 adet satsa Türkiye'de
    5.000.000 TL. mi :) Teknolojik alet üretmek ne güzel bir şeymiş !
    Tabi adamlar sanayi 4.0 a geçmiş. Gerçi bizde de varmış ha yüksek teknoloji ürünü üretebilen çok çalışanı olan ciddi şirketler. CERN'e yani Dünya'nın bilim zirvesinde testlerde kullanılan ekipmanları sağlayan üreticilerimiz varmış !..

Bizde şeyde bir sorun var sanırım, insan mı çoktur nedense bilmem bu gelir dağılınca çok dağılıyor tabi böylece herkese ufacık birşey düşüyor . Hehe, yanlış birşeyler dememek için süper kıvırdım galiba ha ? "Biraz azalsak" diye düşünmeyin, aklınızdan bile geçirmeyin çünki tam aksi yönde çoğalmamız lazım. Onun sebebini bilmiyorum yada biliyorsam da onu da kıvırarak güzel bir şekilde ifade edemeyeceğim artık, yeter !.

5.000 TL bulan alsın şu makinayı da çeksin fotolar paylaşsın görelim. Öyle yabancının çekip-paylaşıp-test edip incelediği şeye güvenmeyiz biz ! Gavurdur, satılmıştır falan. Bize böyle forumda ele-avuca gelecek, aşağılanabilecek ve hakaret edilebilecek bizden birileri lazım. O zaman daha bir candan-samimi ve güvenilir oluyor. Gerçi ithalatçısı birilerine verir bu ürünü reklamını kişiler yapsın diye biz de inceleme diye okuruz onları

• TR'ye 6.300 liradan girmiş ama mişli girmiş zamanmış o tabi. Güncel fiyatı 6.800 - 7.000 liradan girecek yurdum insanına Canon G1 X Mark III
    Ne giriş be !.. Tabi sürekli ileriye giden ekomonik ve siyahsi durumlarımız yüzünden bu fiyatlar alım gücü her gün yükselen vatandaşa hiç koymayacaktır. Ben de böyle ufak bir şey almayı düşünüyordum tam ama acelesi yok, zaten zamlı fiyat gelene kadar benim de alım gücüm artar ve zammı hiç hissetmem bile.

AB'de 5.000 - 5.200 TL. bu cihaz. Eğer alıp TR'ye getirirseniz 700-800 TL. kar ile satsanız herhalde alan adam neden bana 1.000 TL. ucuza getirdin diye kızmaz ?
  • Norveç'te 5350 TRY. Norveç'in kişi başına düşen milli geliri Türkiye'nin 10 katı (salladım, kaç kat bilmiyorum ama tahminen 10 kat).
  • Biraz fiyat/performans karşılaştırması yapalım...

Canon EOS M100 vs Canon G1 X Mark III

"Efenim bu EOS M100 de çok basit sade gövde ben bir o fosyönelmiş birisi olarak bunu istemem !" , haklısınız efenim kusuruma bakmayın benim hatam, bağışlayın...
    Canon EOS M6 vs Canon G1 X Mark III

- Hani bunun vizörü nerde ! Nerde bunda vizör ! ! ! Tiz kellesi vurula !
    - Haklısınız eef... padişahım bağışlayın benim hatam. Bakınız vizörlü hem de titremeden foto çekebilmeli şöyle bir... ( fşink !(kılıcın havayı kesme sesi efekti) ve kelle yuvarlanarak tükkandan dışarı çıkar )

Bakınız : Olympus OM-D E-M10 Mark II : 2.200 TL !..
    http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=15542

Canon EOS M100 : Türkiye'de 3.400 TL. Avrupa'da 2.600 TL. Bakınız :https://forum.donanimhaber.com/canon-eos-m100-3-400-tl-turkiye-fiyati--130544222

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.