Şimdi Ara

Canon EOS 700D KULLANICILARI PAYLAŞIM GRUBU (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
584
Cevap
12
Favori
29.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • S.a. arkadaşlar Canon EOS 700D veya 750D alıcam acelem yok ikinci elde alabilirim az kullanılmış uygun fiyata bulabilirsem, şimdi araştırmadım ama bu ikisi giriş seviyesi için yeterlimidir fazlamıdır benim derdim arka plan buğulu resimler çekmek aile içi resimlerde kullanacağım tavsiye edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herkezisyan

S.a. arkadaşlar Canon EOS 700D veya 750D alıcam acelem yok ikinci elde alabilirim az kullanılmış uygun fiyata bulabilirsem, şimdi araştırmadım ama bu ikisi giriş seviyesi için yeterlimidir fazlamıdır benim derdim arka plan buğulu resimler çekmek aile içi resimlerde kullanacağım tavsiye edermisiniz.

arka planı bulanık yapmak için geniş diyaframlı lens alman gerekli. 50mm f1.8 gibi. 700d eskidi bence. 750d al veya nikonlarada bakabilirsin.
  • Arkadaşlar makinamı satıyorum, ilgilenen olursa fiyat konusunda yardımcı olurum. Shutter 19 binde cizik, çatlak falan yoktur tertemiz cihazdır .
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-ciziksiz-sorunsuz-temiz-cihaz-688806604/detay/
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.