Şimdi Ara

Canon EOS 700D KULLANICILARI PAYLAŞIM GRUBU (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
584
Cevap
12
Favori
29.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    18-55 ile gayet uygundur. Çokda eski sayılmaz, Flickr istatistiklerinde en çok kullanılan Canon gövdesi sıralamasında 600D hala 3. sırada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 29 Haziran 2017; 23:25:54 >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. Peki yeni lens alacak olursam bakmam gereken tek şey EF ve EF-S uyumlu olup olmadığı mı olmalı?
  • Veinglory kullanıcısına yanıt
    EF yada EF-S olması önemli değil, normalde EF lensler full frame makinalar için tasarlanmış ama crop makinalara da olacak şekilde ayarlanmış.
  • İyi günler. 700d almayı düşünüyorum uygun fiyata buldum 5 aylık. Makinanın faturası yok ama. Diyelim ki bozuldu. Garanti işlemini faturasız bir şekilde halledebilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliyoruk38 kullanıcısına yanıt
    Makina Canon Türkiye'den alınmışsa telefon açıp seri numarası ile garanti durumunu sorun. Faturası olmadığını anlatın, size olumlu yada olumsuz cevap vereceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariyerli53_34

Enstantane hızına bağlı olarak fotoğraf formatını sadece raw yaparsanız ardarda 5 fps hızında çekim yapabilirsiniz. Bu hız tabi ki kullandığınız hafıza kartının hızına da bağlı. raw+jpeg ya da yalnızca jpeg seçtiğinizde ilk 3 kare seri sonrakiler yavaş olacak şekilde çekim yapıyor 700d. Tabi bu yavaşlamanın sebebi çektiğiniz fotoğrafı ayrıca jpeg formatında işlemesinden kaynaklanıyor.

ayarları sıfırladıktan sonra hızlandı. ama raw 5 fps çekmesi beni üzdü. 1 saniye çok kısa bir süre. en azından 3-4 saniye kesintiz çekseymiş raw ı. neyse bir dahaki makine alışımda bu kritere de dikkat ederim.
  • 24mm Stm lens ve Aliexpress ten aldığım Green.l cpl filtre ile çekildi.

Canon EOS 700D KULLANICILARI PAYLAŞIM GRUBU
    Cloud BnW by Oktay A, on Flickr

Cloud Color by Oktay A, on Flickr

• Arkadaşlar elimdeki 10-18 mm STM Geniş açı lens ile 50 mm f1.8 lensimi verip sigma 17-70 mm f2,8 lens almak istiyorum sıkıldım devamlı lens değiştirmekten. Nasıl yapabilirim bu takas işini nereye gitmeliyim. Bursa' da yaşıyorum.
  • Bu aralar time lapse olayına merak saldım, 2 sn aralıklarla yajklaşık 600 fotoğraf çekicem, makineyi çok yorarmı aceba .
  •  Canon EOS 700D KULLANICILARI PAYLAŞIM GRUBU
    DSC_0128 by samet albayrak, on Flickr

Nikon d90 efsane maki,ne ile çektim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 12 Temmuz 2017; 11:54:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cevizli.Lokum

Arkadaşlar elimdeki 10-18 mm STM Geniş açı lens ile 50 mm f1.8 lensimi verip sigma 17-70 mm f2,8 lens almak istiyorum sıkıldım devamlı lens değiştirmekten. Nasıl yapabilirim bu takas işini nereye gitmeliyim. Bursa' da yaşıyorum.

İstanbul'a gelme şansınız varsa Hayyam Pasajı'nda takaslayabilirsiniz. Bursa'da nerede bulunur bilmiyorum. Sizdeki lensleri forumun ikinci el bölümünde satıp sonra başka bir yerden de alabilirsiniz, o da bir seçenek.
  • 24mm + CPL filtre
    Street 308 by ARroWCoLT instagram: _arrowcolt_, on Flickr

IMG_3815 by samet albayrak, on Flickr

IMG_3174 by samet albayrak, on Flickr

50 mm lesn ile çektim .

• canon 10-18 stm .üstten kestim 16-9 gibi olsun diye. üste tarafta fazlasıyla gökyüzü vardı. keseyim bari hemde 16-9 gibi bir orana benzesin dedim. boztepeden ordu manzarası.
  • Rize, Kale .

IMG_8447 by samet albayrak, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 1 Ağustos 2017; 14:53:20 >

• dün itibariyle aranıza ben de katılmış bulunmaktayım, takip

• 18-55

IMG_3934 (2) by samet albayrak, on Flickr

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    f5.6 ile kayalara odaklanmışsın, haliyle karşı kıyı flu kalmış. Isoyu 400 e çıkartıp diyaframı 8 lere doğru çeksen ve denizin ortasında bir yere odaklansan sanki daha iyi olacakmış.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.