Şimdi Ara

Canon EOS 100D Sahipleri Başlığı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
224
Cevap
11
Favori
13.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Aynasızlar daha hafif, küçük ve teknolojiktir. Mesela haftaya şehir dışına maça gidiyorum ve yanıma E-M10 II makine + 14-42mm kit lens + 9mm fisheye + 45mm F/1.8 alacağım. 1 gövde + 3 lens toplamda 600gr ağırlık yapıyor. Bu gövde ağırlardan biri hatta.

Diğer yandan en küçük dslr olan 100D + 3 muadil lens alırsanız toplam ağırlık 1.2kg oluyor. Boyut farkı ağırlık farkından daha da büyük. Mesela kit lensler takılı halde durum bu:

Canon EOS 100D Sahipleri Başlığı

Teknolojik üstünlükleri ve fazladan birçok özelliği de cabası.

teşekkürler bilgilendirme için
    iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

uzun süredir bu makinayı 18-55 is stm lensi ile kullanıyorum, birçok artısı var

+ hafif ve ergonomik, sağlam hissiyatı var, ne çok büyük nede aynasılar gibi ufak tefek değil elinizde,ağır makineler de kullandım, birçok artı sayılabilir ama bu makinayı alacak kişinin birinci önceliği bu hafiflik olmalı, çok aşırı tüy gibi zannedilmesin ama rahatlığa alışıp sonra daha ağır makine alınca pişman oluyorsunuz ben yaşadım bunu, satıp başka makina almıştım ama bir iki ay sora pişman olup yeniden aldım,

+ hızlı ve sessiz netleme,

+ 18mp yeterli bir büyüklük,

+ ekran dokunmatik ve inanılmaz kaliteli ve canlı, net, piksel saymıyorsunuz,

+ eyefi wifi sd kartla kullanıyorum kablosuz aktarım problemim yok,

+ çekim modları, hdr modu, gölge telafisi çok başarılı, doygunluk keskinlik ve kontrastı +1 yaptım kişisel tercihim,

+dokunarak netleme ve çekim var çok işime yerıyor, (birçok orta seviyede bile yok hala)

+vizörü çok başarılı

+ hobi fotoğrafçısı için ideal bi cihaz köşede duruyor ne zaman ihtiyaç olursa kullanırsınız çok büyük paralar bağlanmadığı için içiniz rahat,

- eksisi diyebileceğim pili çok uzun gezilerde yolda kalıyor yedek batarya alınmalı uzun geziler için

eyefi hangi kartı kullanıyorsunuz ?
    pratik kullanımı nasıl her çekimde aktarım mı oluyor ,el ile gönderimmi var

• Beyler. Daha çok gezip dolaşırken artistlik fotolar çekmek için az önce sipariş verdim:
    Sigma EX 10-20mm F / 4.0-5.6 HSM DC Lens for Canon

Utandırır mı acaba
  • satılık canon 100D var
    ıs stm 18 55 lensle birlikte
    fiyat 1400 tl
    shutter 7600 civarı
    tertemiz
    ilgilenenler PM lütfen
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.