Şimdi Ara

canon A520

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben canon a520 almaya karar verdim. bu makina web cam olarak kullanılabiliyor mu bileniniz var mı. beni bilgilendirirseniz memnun olurum. gece çekimi hakkında da bilgi verirseniz iyi olur.

• we cam özelliği yoktur ama gece çekimlerinde harika sonuçlar alınıyor bun görüntelerin nasıl olduğunu merak ediyorsan forumda arama yaptır gece çekim resimlerine ulaşacaksın bu arada kesinlikle almanı tavsiye ederim harika bir makine özellikle fotograf çekmeye merakın varsa manuel ayarları çok fazladır ve bunları öğrenmek istersen yine forumda yeterince bilgi var
  • al ama webcam olarak kullanma
  • niye ki. niye web cam olarak kullanmıyım?
  • arkadaşım; bu makinenin normal olarak webcam özelliği yoktur. Bir fotoğraf makinesini webcam olarak kullanmak ömrünü kısaltır, ccd lerin belli bir ömrü vardır. Yazık edersin diyor yani kısaca. Ha sen diyrosun ki madem böyle bir özellik yok niye uyarıyorsunuz? Çünkü bazı çetrefilli yollarla kullanılabildiği söyleniyor. Mesela tv kartı varsa ona bağlanıp felan. Bir başlıkta tartışılmıştı. Ama şunu da ekleyim 450 ytl para veriyorsun. bunu herhalde uzun süreler kullanmak istersin. Hem de a520 gibi tamamiyle manuel ayarlara sahip, fotoğrafçılığa giriş yapabileceğin bir makina... 30 ytl ye git bi webcam al çokmu? Eğer çoksa sende 520 yerine 510 alırsın aynı makina 1mp fark var artan para ile de webcam, hatta daha da para artar.....
  • @waa arkadaşımız çok haklı webcam olarak o makineyi kullanıcağına 20-25 dolara webcam almak çok daha mantıklı bir tercih olur
  • Öncelikle Canon A520 (ya da A510) hakkında bölümümüz içerisinde ve ayrıca üst konular içerisinde detaylı incelemeler, kıyaslamalar hatta örnek fotoğraflar bulunmaktadır. Fotoğraf makinesinin webcam olarak kullanımı hakkında yine üst konu içerisinde bilgilere ulaşabilirsin.

Lütfen bir konu açmadan önce, forum içerisinde kısa bir arama yapalım..!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.