Şimdi Ara

Canon 70D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce hala alınır mı? 80D beklemeye niyetim vardı ancak daha uzun süre çıkmayacak oluşu ve çıkışında çok pahalı olur düşüncesi ile 70D alayım diyorum.

Aslında 760D alacaktım ancak "micro focus adjustment" özelliği istediğim için geriye başka seçenek kalmıyor gibi. Elimde Sigma 17-50 F2.8 Canon lensi olduğu için Canon'dan başka markaya da bakamıyorum :)

• lensinizi sıfır almadıysanız satıp hemen hemen aynı fiyata nikon uyumlusunu da alabilirsiniz hocam . sıfır aldıysanız zarar etmemek adına canon düşünmeniz mantıklı tabiki
  • lensi 0 aldım, hem de yeni aldım sayılır :) dolayısı ile canon düşünüyorum.
  • Sirf o lensin hatirina canon alinir. Govde de neymis. Gerekirse o lens icin 40d alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lensin ne olduğunu söylemedim bile

bu var elimde

https://fotografium.com/urun/sigma-17-50mm-f-2-8-ex-dc-os-hsm-lens
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiesTorN

Sizce hala alınır mı? 80D beklemeye niyetim vardı ancak daha uzun süre çıkmayacak oluşu ve çıkışında çok pahalı olur düşüncesi ile 70D alayım diyorum.

Aslında 760D alacaktım ancak "micro focus adjustment" özelliği istediğim için geriye başka seçenek kalmıyor gibi. Elimde Sigma 17-50 F2.8 Canon lensi olduğu için Canon'dan başka markaya da bakamıyorum :)

Ilk mesajda yazmissin.

• kendim ne yazdığımı unutmuşum o da güzel

neyse, 70D alacak gibiyim, bakalım.
  • 80D zaten hemen gelmez, gelse de 70d 'nin üzerine birşey koymazlar, sadece sensoru 24mp yaparlar, o da önemli değil bence. 70D alın.

• Canon 70D kullanıyorum ve çok memnunum. İmkanınız varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hele ki Sigma 35mm 1.4 ile uçuyor.
  • Canon 70d oldukça kaliteli bir ürün . Alım yaparken fotopazar.com adresine de bakabilirsin ;)

• 70D'yi aldım, eski makinam 450D'den sonra çağ atlamış hissiyatı uyandırıyor, kalite farkı büyük :)
  • 450, 500, 550, 600, 650, 700 eder 5 model sonrası. E bir de 70D 700D'nin de bir üst sınıf gövdesi. Hali ile bu kıyaslamada çağ değil çağlar atlamış hissetseniz bile gayet doğaldır. 1 nesil değil de 2 nesi sonrasında çağ atlama hissi olması gerekir bence. Aynı sınıf gövde için diyorum bunu. Tabi üst sınıf gövdeye geçmek zaten tek başına çağ atlamasıdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.