Şimdi Ara

Canon 400/500 TL Bütçeli SLR Makine Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canon 400/500 TL Bütçeli SLR Makine Tavsiyesi

Merhabalar arkadaşlar düşük bütçeli SLR fotoğraf makinesi almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Compact bir fotoğraf makinesi almak yerine SLR makine alabilir miyim ne düşünüyorsunuz?

yeni araştırmaya başladım.

aşağıdaki modeli buldum sizce nasıl
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-canon-eos-rebel-xt-350d-plus-18-55-lens-plus-5-gb-cf-kart-temiz-445983340/detay

• merhaba bende bakiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usagi_mamoro

merhaba bende bakiyorum

canon 650 d yada nikon 70s deniyor araştırmaya başladım ama bütçeleri yükseliyor gitgide :(
  • Canon 450d iyi bir alternatif.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400-500 liraya alinacak dslr canon 350d 400d gibi cihazlar olur. İş görmesine görür fakat aynı bütçeye yeni teknoloji aynasız cihazlar almak bence daha mantıklı olur. Canon eos m, samsung nx serisinden bir model, olympus, panasonic vs.

• "Compact bir fotoğraf makinesi almak yerine SLR makine alabilir miyim ne düşünüyorsunuz?"

Amacınız SLR gibi iyi foto üretebilmesi mi? SLR gidi "profesyonel" görünmesi mi?

Eğer foto ise amacınız ikinci el Olympus XZ1 gibi bir makina bakabilirsiniz. SLR gibi görünmesi ise Panasonic FZ50 gibi bir model bakabilirsiniz.

Bütcenizi az arttırırsanız Eos M, NX modeller de olabilir arkadaşın dediği gibi. Ama Max 400 liraya Canon 350D, 1100D gövde filan almanızı hiç tavsiye etmem.

Sony Nex serisinden eski cihazları uyguna bulabilirsiniz.

İmzamdaki linkte çeşitli örnekler v tavsiyeler var. Mutlaka incelmenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multimatom -- 11 Temmuz 2017; 15:8:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.