Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

300 tl civarı drone tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      33 Mesaj
      22 Kasım 2018 20:34:28 Konu Sahibi
      Mrb bizim çocuklar drone diye tutturdular biraz araştırdım fiyat yelpazesi çok geniş çok fazla marka var çıkmadım işin içinden.

Daha önce aldığımız helikopteri kısa zamanda kırdılar . Drone ' nin başına da aynısının geleceğini düşünüyorum :) en azından materyal kalitesi biraz iyi olan, orta halli bir kameraya sahip bir drone tavsiyeniz varsa alabilirmiyim ? Hazır kara cuma muhabbeti var belki denk getirebilirim fp bir ürün . Şimdiden teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juliano -- 22 Kasım 2018; 20:36:42 >

|
      |

• Binbaşı
      1780 Mesaj
      23 Kasım 2018 07:40:26
      merhabalar, bende yeni araştırmaya başladım aşağıdaki linkteki drone 200 tl civarında maliyeti var gelince detaylı bilgi veririm ama başlangıç için fena gözükmüyor.

eachine 58
      |
      |

• Onbaşı
      33 Mesaj
      23 Kasım 2018 13:08:30 Konu Sahibi
      Eachine markası fiyat performans bakımından iyi gibi geldi bana da. Yurtdışı insan getirirken sıkıntı yaşayanlar olmuş o biraz korkuttu beni. Teknostore eachine ürünlerini satıyor .Güvenilir mi diye bakmak lazım. 300 tl civarına biraz daha araştırıp birini alıcam sanırım. Sağolasın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1780 Mesaj
      23 Kasım 2018 17:53:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Juliano

Eachine markası fiyat performans bakımından iyi gibi geldi bana da. Yurtdışı insan getirirken sıkıntı yaşayanlar olmuş o biraz korkuttu beni. Teknostore eachine ürünlerini satıyor .Güvenilir mi diye bakmak lazım. 300 tl civarına biraz daha araştırıp birini alıcam sanırım. Sağolasın .
      sonucu burda da yazabilir misiniz?

bende drone gelince burda yazarım :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      444 Mesaj
      25 Kasım 2018 03:19:00
      henüz almadıysanız linkteki mjx dronu düşünebilirsiniz, 316 tl (kamerasız versiyonu) fırçasız motoru var

Mjx bugs 6

istediğiniz fiyata kameralı olsun derseniz aşağıdaki linkteki ürünü tavsiye ederim uzun uçuş süresi ve yedek pilleri var.

visuo Xs809s
      |
      |

• Çavuş
      72 Mesaj
      01 Ocak 2019 11:39:20
      eachine e58 inceleme ve bi süre kullanma fırsatım olmuştu kesinlikle tavsiye ederim çok sağlam bi drone aşağıda videosunu bıraktım

Eachine e58 Drone İnceleme
      |
      |

Reklamlar
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.