Şimdi Ara

♦♦ Çankaya Üniversitesi Ana Konu ♦♦ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
17
Favori
49.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ee yi şuan için tavsiye ederim. Bu sene ilk mezunlarını verdi. Asıl kalabalık mezunları önümüzdeki dönem verecek dolayısıyla yurtdışı imkanları ile ilgili bir şey diyemeyeceğim dostum. Ancak şu anki hoca kalitesi gayet iyi düzeyde ve diğer arkadaşın dediği gibi eğer çalıştığını ve birşeyler yapmak istediğini hocalara gösterirsen fazlasıyla yardımcı olacaklardır sana. Hoca sayısı diğer bölümlere nazaran az fakat yeterli. Her geçen dönem yeni hocalar geliyor bu konuda için rahat olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soruları olan arkadaşlara yardımcı olabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Soruları olan arkadaşlara yardımcı olabilirim :)
    ÖSYS bursu 7 sene boyunca kesintisiz devam mı ediyor ?
  • Mastermind33 kullanıcısına yanıt
    Disiplin cezası almadığınız sürece evet

• quote:

Disiplin cezası almadığınız sürece evet
    Zengin bir veled artistlik yaparsa ben de ağız göz burun dalarsam gitti burs desene ...
  • Mastermind33 kullanıcısına yanıt
    Öyle abartılacak bir zengin veled popülasyonu yok okulun. Kaldı ki üniversitede o tarz münakaşalara girmeniz mantıksız

• Gözlerim yaşardı 4. sene oldu bu konuya bakalı Makine Mühendisliği bölümü ile ilgili sorularınız varsa yardımcı olabilirim.
  • frostbitemdr kullanıcısına yanıt
    Benim de öyle :)

Konuyu biraz daha güncelledim bu arada, okuyan arkadaşlara faydalı olması açısından.
  • AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık hocam güzel olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NowOrN3wer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Bu sene kazandım kampüsün uzak olmasndan başka kötü bir yanı yok

• Zukuff Z kullanıcısına yanıt
    HAYırlı olsun hocam, hangi bölüm acaba

• quote:

HAYırlı olsun hocam, hangi bölüm acaba
    Mekatronik mühendisliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zukuff -- 31 Ağustos 2018; 21:43:48 >
  • Zukuff Z kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun tekrar. İlerleyen zamanlarda detaylı bir incelemenizi bekleriz

• quote:

Hayırlı olsun tekrar. İlerleyen zamanlarda detaylı bir incelemenizi bekleriz
    Merhaba dostum, beni hatırladın mı :D Geçen yıl uzunca bir yazı yazıp, editler misin demiştim ama yoğunluğundan ötürü editlememişsin anlaşılan. Bana 3 yıldır hala aynı sorular gelmeye devam ediyor, lütfen artık şu mesajı editle yoksa lütfen benim ismimi sil :D Mesajım tam olarak 2 sayfa geride, görmemek mümkün değil, emeğin için teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalcan6 -- 14 Eylül 2018; 17:9:29 >
  • cemalcan6 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma hocam hatırladım mesajını hemen gece gece düzelttim. Çoğu muhtemel sorunun cevabını ilk mesajda ben editliyorum zaman zaman ancak arkadaşlar okulda okuyan diğer insanlara da sormak istiyorlar sanırım (ki bunda çok haklılar). O yüzden eğer sana sıkıntı oluyorsa adını da kaldırabilirim, isimsiz bir kahraman yazarım

• quote:

Kusura bakma hocam hatırladım mesajını hemen gece gece düzelttim. Çoğu muhtemel sorunun cevabını ilk mesajda ben editliyorum zaman zaman ancak arkadaşlar okulda okuyan diğer insanlara da sormak istiyorlar sanırım (ki bunda çok haklılar). O yüzden eğer sana sıkıntı oluyorsa adını da kaldırabilirim, isimsiz bir kahraman yazarım
    Editlemen kafiydi hocam teşekkürler :)
  • Arkadaşlar merhaba, bilgisi olanlar cevap verirlerse sevinirim. Sizce Ankara'da Atılım üniversitesi bilgisayar mühendisliği mi ? Çankaya üniversitesi bilgisayar mühendisliği mi ? fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. ilginiz için şimdiden tşk ederim.
  • abbaww A kullanıcısına yanıt
    Bu tarz sorularda bizim bilgilendirmemiz haricinde, okullara gidip hocalarla ve ortamla ilgili gözlem yapmanız gerekir. Ama çankaya ile ilgili spesifik sorularınız varsa yardımcı olmak isterim.
  • Benim de Çankaya %50 bilgisayar gelicek büyük ihtimalle

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.