Şimdi Ara

♦♦ Çankaya Üniversitesi Ana Konu ♦♦ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
17
Favori
49.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tercih zamanı yaklaşıyor, konuyu az yukarı alalım
  • Şu an tatildeyim eve geçince tekrar düzenlicem inşallah. Sizlerden ricam eklememi istediğiniz veya yorum yapmak istediğiniz şeyleri bana özel mesajla yollarsanız sevirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konumuzu güncelledim, ana sayfaya eklenmesini istediğiniz şeyleri bana iletirseniz sevinirim. Güncellenme tarihi 14.07.2016
  • Hazırlıklar tamam beklemedeyiz
  • bilgisayar müh. okuyan varsa pm ile iletişime geçebilir mi yazmayı düşünüyorum
  • Bl00dyHell baktınızmı arkadaşa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçan jedi

bilgisayar müh. okuyan varsa pm ile iletişime geçebilir mi yazmayı düşünüyorum

Sorularınızı buraya yazarsanız aynı konuları merak eden arkadaşlar da okuyabilir, herkese teker teker cevap vermek zorunda kalmamış oluruz, burada aklınıza ne geliyorsa sorabilirsiniz.
  • Bilg. Muh hocalar nasil yardimci oluyorlar mi

• quote:

Orijinalden alıntı: uçan jedi

Bilg. Muh hocalar nasil yardimci oluyorlar mi

Hepsi son derece iyiler. Her konuda yardımcı oluyorlar. Hocalar tarafında bir endişeniz olmasın.
  • İç mimarlıkta olan varmı kuzenim için bilgi almam gerekiyorda
  • hukuk fakültesi hala Balgat kampüsünde mi

• çokcizelhareketler Ç kullanıcısına yanıt
    Evet, halen balgat kampüste. Bir iki yıla taşınacağı gibi bir duyum var ancak ne derece doğru bilmiyorum.
  • okulun sitesınde yer alan yurt Balgat kampüsünde mi? ya da şöyle sorayım Balgat kampüse yakın uygun yurtlar var mı (kız yurdu)

• çokcizelhareketler Ç kullanıcısına yanıt
    Balgatta üniversiteye ait kız yurdu mevcut. Aynı şekilde turkuaz kampüsünde de

• Ben elektrik-elektronik müh. yazmayı düşünüyorum ama okulun sitesinden baktığımda elektrik-elektronik mühendisliğinde sadece 4 hoca var bide elektronik ve haberleşme müh. var orda 10 civarı bir hoca vardı. Benim anlayamadığım elektrik-elektronik müh.'de sadece o 4 hoca mı derslere giriyor yoksa elektronik haberleşme hocaları elektrik-elektronik müh.'nin derslerine de giriyor mu? bide bu bölüm nasıl,staj imkanı sağlıyorlar mı bilgilendirirseniz sevinirim.
  • 3Taner 3 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle derslere hocalar ortak olarak giriyordur. Hatırladığım kadarıyla elektrik-elektronik mühendisliği okulumuzda yeni bir bölüm ancak haberleşme ise çok köklü bir yapıya sahip. Eğitim üst seviyede olacak ki her yıl çeşitli etkinlikler düzenliyorlar. Ancak bu gibi kritik soruları okula giderek birebir sormakta fayda var. Staj konusu da öyle, okulun zorunlu olarak staj yapılmasını şart koştuğu bölümler var. Elektrik elektronik de bu bölümlerden biri olsa gerek ancak dediğim gibi bu soruları ya telefonla ya da birebir görüşerek sormakta fayda var. Ben birebir görüşmenizi öneririm.

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    örneğin ne gibi etkinlikler düzenliyorlar bilginiz var mı acaba?
    Evet hocalar ortak o iki bölüm arasında. İki bölümün de ders programları birbirine çok yakın dikkat ederseniz, çoğu ders ortak. Zaten sitede gözüken elektrik-elektronik hocaları da uzun bir süredir elektronik ve haberleşme mühendisliğinde olan hocalarımız. Yapmanız gereken 2 tane zorunlu staj var. Stajı, bildiğim tüm üniversitelerde olduğu gibi firmalar ile konuşup kendiniz ayarlamanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Em__onu

Evet, halen balgat kampüste. Bir iki yıla taşınacağı gibi bir duyum var ancak ne derece doğru bilmiyorum.

1-2 yıla taşınması çok zor gözüküyor, henüz hukuka ayrılabilecek bir binanın inşaatı bile yok yeni kampüste.
    Şu an tam olarak hatırlayamadım, bölümler birbirine karıştı :D

http://ece.cankaya.edu.tr Bölüm sayfası

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.