Şimdi Ara

Can Tunçer (Makro Dünyası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.512
Cevap
10
Favori
57.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 318
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1061
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 13 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 55
  • Favoriye Eklediklerim 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • CanTnçr (1061 mesaj) yunuslar (14 mesaj) teknikkonular (11 mesaj) fluox (9 mesaj) Dementor-1 (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (373 mesaj) Mobil (86 mesaj) Tablet (52 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Giriş
    28802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Detayların Dünyasına Hoşgeldiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 17 Temmuz 2017; 17:0:41 >

|
    |
    Nikon D5000 + Sigma 150mm Macro + Nissin Di622 Mark 2 Flaş + RimeLite SoftBox + Manfrotto Monopod

Devamı Gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 9 Mayıs 2012; 22:49:50 >

• Haber Editörü
    28802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

• Emekli Yönetici
    28294 Mesaj
    Harikalar. Ellerine sağlık.

Bölüm de hayırlı olsun ayrıca.
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB
  • Haber Editörü
    28802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Çok teşekkür ederim.Mesakınız varsa lütfen sizde paylaşın

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Çok teşekkür ederim.Mesakınız varsa lütfen sizde paylaşın

Var ama daha fotoğraf makinam bile yok. Cep telefonuyla amatör olarak çekiyorum.
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB
  • Haber Editörü
    28802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Uygun bütçe yaratırsanız alalım size bir makine

*Yeni bölüm hayırlı olsun
    |
    |
    Bölümü güzel düşünmüşsünüz Shark hocam. Herkesin kendi başlığının bu bölüm altında olması ile de bölüm daha bir düzenli olur. Hayırlı olsun.

Diğer fotoğraflarınızı da bekliyoruz. Şu sizden kaçmayan kelebekleri mesela ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Haber Editörü
    28802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu fotoğraflar ile Sigma 150mm Serisi sona erdi.Bundan sonraki fotoğraflar Nikon 18-55 Kit Lens ile çekilmiş olanlar olacak

• Teğmen
    122 Mesaj
    Merhabalar
    Fotoğraflarınızı çok beğendim. Bende bu sanatı (babam sağolsun) icra ediyorum. Çocukluğumdan beri...
    Bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum. Şu sınav bir istediğim gibi geçsin o zaman bende bölüme yardımcı olurum.
    Çekmiş olduğunuz bir çok canlının bende de fotoğrafları vardır. Kelebekler, atmaca güvesi, peygamber devesi, örümcekler...
    Tekrardan tebrik ediyorum bu yaz umarım destek olurum bölüme :)
    |
    |

Uğraştıracam sizi illa dimi
    |
    |
    Hocam eğer opera kullanıyorsanız fotoğrafların üstüne sağ tuş ile basıp " Resim Özellikleri " nden bütün exif bilgilerine ulaşabilirsiniz.Tek tek çok zor olur

@Re-Load

Teşekkürler.Sizinde fotoğraflarınızı bekliyorum
    |
    |
    Operaya geçin en güzeli
    |
    |
    |
    |
    Ben sevemedim hiç mozillayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

aga bu sauron mu

güzel resimler - teşekkürler
    |
    |
    |
    |
    Hepsi çok güzel tebrik ederim fakat kedi fotoğrafları daha da bir güzel geldi gözüme Bir de fotoğrafların arasına 1 satır boşluk bırakarak eklersen daha hoş olur bence. Böyle hepsi bir bütün gibi oluyor, benim gözüm yoruldu açık konuşmam gerekirse
    |
    |

D7000 - Zenit 122 - Lubitel 2 - Nikon FM
    Nikkor 28mm AI - Nikkor 135mm AI - Nikkor 18-105vr - Nikkor 70-300vr - Jupiter9 85mm - Helios 44m6 58mm - Pentacon 200mm - Kata Dr-467i - Lowepro Stealth Reporter d550aw
    Yiğitcan Sümbelli
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
SEO
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.