Şimdi Ara

can sıkıntısı :D (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilginç ama pekte güzel durmuyor
  • :D bencede ılgınc olmus
  • biraz uçuk olmuş
  • vay be kasa masa

yalnız eve ufak bir misafir gelirse iyi kurcalar ona kapak yap bence
  • bende masaya yapacam böyle bir şey en iyisi uzay kasa. tabi ortam müsait oldukça
  • Hey yavrum kasaya bak sen hele
  • bence önü ve arkayı kapatıp(gerekli yerleri delerek(giriş çıkışlar,power,hdd ledlerini,reset power butonlarını)takabilirsin ama iyi bi soğutma gerekir.öne 2 ledli fan.arkayada 3 siyah fan. oo hoooooooooo süper olur
  • arkadaslar siz daha iyi bilirsiniz ama hdd yanlıs yerde durmuyormu.hdd yi hic bir metal ile temas etmemesi gerekiyor.hdd n bu sekilde bozulur.benim bildihim hdd metalle temas etmes.heleki mıknatıs gibi biseye sakına yaklastırma.
  • Ilginc,cok riskli bi durum hic fan goremedim :S bence onunu plexi ile kapat ,icini fanlarla doldur massayi del 120mm fanlari tak vsvs
  • bilgisayardan anlamayan birisi dolabın kapağı açsa bomba düzeneği falan sanır
  • fena olmamış ama biraz göz yoruyor
  • bilgisayar nerden acılıyor:
  • hdd cd sürücü işlemci fanı bunlar masada titreşime yol açmıyormu bide acıkta sesi cok duyulur rahatsız eder adamı bunlar
  • ilginc
  • cok yaratıcı olmus valla elıne saglık
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..::ZİPPO::..

ilginc

ama kasa halıne getirebilirsin yanını kesip plexi koy önüne kapak yap şekil olur
  • İlginç olmuş.Bu arada arkadaşlar yeri bura değil biliyorum ama gereksiz yere konu açmamak için buraya yazıyorum.Arkadaşlar şu ledleri elektrikçilerden direk led diyerek mi alıyorsunuz.Ben belki 3-5 elektrikçiye gittim adamlara led var mı dediğimde adamlar bana canavar görmüş gibi bakıyorlar.Başka isteme tarzı varmı bu ledlerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ultima_ -- 8 Kasım 2007; 17:00:27 >
  • baba hava aldırıo kasaya baksana:D:D:D:d deli olmus:p
  • alışılmışın dışında
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.