Şimdi Ara

Camideki Camda Garip Varlık Deseni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, İstanbul'da bir gün camiye gittim ve vakti beklerken hafiften başladım gözümle camiyi incelemeye, sonra caminin kıble tarafındaki cama bi baktım ilk önce anlam veremedim ama dikkat edince gözü kulağı kolu ve bacağı olan bir varlığa benzettim. Diğer (kıble tarafında olmayan camlara) baktığımda bu tarz değillerdi, rastgele desenlerdi ama kıble tarafında olan bu camlarda gariplik sezdim.Gördüğüm/benzettiğim şekli kırmızı çizgi içerisine aldım. Sizin yorum ve düşüncelerinizi merak ediyorum.

• şekle anlam katmak yerine asıl sorulması gereken bu vitray ı kimin yaptığıdır.

yapanın niyeti neyse vitraydaki de o dur.

vitraycı kendince bir anlam katmış olabilir vitraycı din karşıtı da olabilir onlardan çok var

camii de resim olmaması gerektiğini düşünürsek bu iyi niyetle yecüc mecüc görseli olarak yapılmış da diyemeyiz

ama bu şekil rast gele bu şekli almamış yapan kişi bilerek yapmış ve niyeti görünüşe göre iyi değil

resimler insanın aklındakileri açık eder

psikolog size bir şekil gösterir ve size neye benzediğini sorar

bazı filmlerde var

psikoloji de bu var

ve görünüşe göre bu vitray ı yapan kişi karşı taraftan bir kişi...

şekil tesadüfen ortaya çıkmamış....kasıtlı yapılmış.

resimde müstehcen bir detayda var dikkatli bakan onu da görür...ilgililer de görebilseydi iyi olurdu

kısaca bu şekil masum değil.

biliyorum çünkü uzun yıllar çizimle uğraştım

resim tam simetrik tam ortadan bir çizgi çekin sağı ve solu tamamen aynı üç boyutlu düşünülmüş derinliği var. tesadüf olması imkansız.

gözlerin yeri rengi ve ortadaki çiçeğin konumu masum değil.

sanırım taksim camii açılışında da böyle bir şekil görmüştüm tv de..şeklin elinde tuttuğu çiçek tutuş şeklini ve yaprakların konumunu geçersek bu zakkum çiçeği kur an da cehennemde yetiştiği yazar

çok şey yazılır ama yeri burası değil yetkililer görmeli asıl.

bu sebeple zaten camii de resim olmaz

her insan farklı bir anlam çıkarabilir.

şeytan ve ona uyanlar şekilleri kullanırlar.

bunu yazmıştık.

sadede gelip doğrudan yazayım

bir şeytan uşağı ilham ile ya da isteyerek kıble camına milletin eğildiği konuma şeytan şekli çizmiş bu kadar basit.

bitti.

sırf bu inkar çabaları bile yaratıcı nın varlığının delilidir.

bu şeklin gözleri var ağzı var elleri var kulakları var burnu var kolları bacakları hatta bıyıkları kaşları var üstüne yaratıcı nın adı yazılmış ve tahtta oturmuş gibi ve ortadaki çiçeği müstehcen bir şekilde tutuyor kesin olarak tesadüf değil bu ağır bir küfürdür.

buraya eklemek yerine gerekli yerlere şikayet edilmeli

ama görün ki din düşmanları neler yapıyor

siz size sonsuz nimetler verene karşı nankör olmayın.

bu şeyin resmi burada bile olmamalı ama tesadüf olmadığına bir kanıt daha

resmi ters çevirince bir boynuzlu şeytan resmi daha çıkıyor keçi imgesi yine gözleri ağzı bıyıkları boynuzları ve sakalı

onlar her yerdeler....sakının.

bunlar bile sizin için kötülüğün ispatıdır.

yoksa bunu yapan neye hizmet böyle uğraşsın

size her nimet veriliyor ellerin var ki yapabilmişsin bunu

bu ne nankörlüktür böyle.

şimdi umarız camii de neden resim olmaz anlayabilmişsinizdir.

yine yeri değil ama örnekle yazalım

buna subliminal mesaj denir

bilinç altını hedef alır şeytanın uşakları dini simgelerin yanına ekleyerek din karşıtlığını körükler

yıllarca çocuklarımız bunlar gibi milyonlarcasına maruz kaldılar google da subliminal mesaj yazıp aratın çizgi filmlerde oyunlarda çok vardır

örnek

kapalı bir bayan ve ...

bu şeytanın uşaklarıyla Allah yolundakilerin savaşı siz Allah yolunda olun o size tüm bu nimetleri verendir...bu nankörlere bile

şeytan beyninize saldırır ve oraya günahları gösterir.

az önce karşıma çıkan bir google reklamı bu hava alanı mi yoksa camii ye daha çok mu benziyor dokun ve ateş et yazıyor...amaç ne

anlayın ve doğru tarafta durun..şeytan işi bitince sizi satacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 4 Ocak 2023; 3:32:36 >

• asıl her şeyi akp ye atanlar gerçek sorun gerçek tehlike bu

kitabı bilmeyen bu halkı koruyamaz...bu resmi kim yaptıysa sorumlu o..birine ücret verirsin o da sana patronunu çizer olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 4 Ocak 2023; 3:34:15 >
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    Resmi ters çevirince dediğiniz gibi keçi silueti görmek te mümkün. Yani garip bir mesaj veriliyor ama buna nasıl müsade ediliyor anlam veremiyorum.
  • insanlar Allah yolunda olanlar ve şeytan yolunda olanlar olarak ikiye ayrılır ve maalesef ki kötü taraf çok daha kalabalıktır 10 da 1 oranında cennet tenha cehennem kalabalıktır böyle olması gerekir bunu yapan kişiye bu iş verilmiş o da kulağına fısıldananı uygulamış durum bu...

bunu önce fark etmek gerekir çoğu insan hadi canım olur mu öyle şey deyip geçmiştir ama var öyle bir şey

şeytan uşakları beyni manuple etmek için imgeleri kullanır

durumun ciddiyetini anlatmak gerekirse...

yıllarca didinip hayırlı bir evlat yetiştirmeye çalışın

eğer bu çocuğun karakteri güçlü değilse ona internetten ulaşan herhangi bir uşak internetten ki şeytanın işi artık bin kat daha kolay...ona bir kaç ahlak dışı imge göstererek hayatını elinden alabilir..ya da bu tür yollardan çizgi filmlerden filmlerden...o saf yürekli temiz çocugunuzun aklına cinsellik zorla kazınmış duyguları kabartılarak doğru yoldan sapması sağlanmıştır ne onun ne sizin haberiniz bile olmaz..kötülük böyle yayılır ve siz bir anda karşısındaki şeytan resmine doğru eğilen insanlar görürsünüz onlar fark etmesede beyinleri tam anlamıyla yeniden programlanmış olur...virüs gibi truva atı gibi...beyin ele geçirilir.

zor işler bunlar.....müslüman olmak zor müslüman kalmak daha zor...akıl ister irade ister

camii ye gidersiniz ve karşınızda bu figür tam secde ettiğiniz yerde

aklınıza bu şeytan imgesi girer...ve siz neden kötü olan şeylere ilgi duymaya başladığınızı çözemezsiniz.

internette dolandırılanlar da dolandıranlar da kitaptan haberi olmayanlar veya olduğunu sananlardır

insan dostunuz değildir o menfaati için ahiretini şeytana satmıştır.

kur an uyarır

görebileni kalbi güçlü olanı uyarır....sadece kalbi temiz olanlar görebilir

şehvetin en güçlüsü para güç kadın.....beyninize sokulur

ve siz hala şükür diyebiliyorsanız

işte bu sınavı ancak öyle geçebilirsiniz

iyi insan olmak zor iyi insan kalmak imkansıza çok yakın...milim farkla belki kendinizi kurtarabilirsiniz

onlar her yolu dener..acımazlar pişmanlık duymazlar.

çoğalmanızı sağlayan sonradan çıkan organlarınız şeytana hizmet eder şeytan bu yolu kullanır internetten böyle ele geçirilirsiniz onlar işinizi zorlaştırmak güçleştirmek için vardır...bu sınavı ve ancak tüm bu zor sınavları aşanlar geçer.

size internetten ve normal hayattan pompalanan tüm günah imgeleri sizi ele geçirmek içindir...siz kötülük yaptıkça şeytan güçlenir kötülükler büyür...ve kötülük en sonunda sizi satar....hayatınız da bu yolda biter...şeytana uyarsanız sonunuz da kötüdür....çok kötü...işi biter ve sizden kurtulur....

çizgi film kediler fareler mikiler

utangaç oğlunuz bir gün sıra arkadaşına sarkar..kızınız bir tuzağa kurban gider...ne film ama

evladım bak hamburger reklamı

bak anne aslan kral...fark ettiniz mi...evet ama bilinç altınızda siz etmediğinizi sanıyordunuz.

bu sınav zor çooook zor...hak eden kazanır anca.

kaybedenin tohumları dünyada kalır..acı ölüm entrika savaş yıkım ihanet dolu dünya

terbiyeli çocuğunuzu bu hale ne getirdi acaba

şeytan işi bu....karışık...karma karışık

akıl ister tecrube ister irade ister

siz şeytan yolunda olup kendini akıllı sananlara bakmayın onlar çukurun dibindedir de haberleri yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 4 Ocak 2023; 4:1:59 >

• Camideki Camda Garip Varlık Deseni

bir şeyler daha ekleyelim

ateistiz biz diyenler neden sabahtan akşama kadar durmadan islama saldırırlar...hani inanmıyordunuz hani yok tu...bu ne istek böyle yok de geç değil mi..amaç başka

ateistlerin simgesini alalım

ters çevirin.....

bu boynuzlu ve kuyruklu şeytanın simgesidir

bu romen rakamına göre arapçada A harfi böyle değil.

bunu bile fark etmeyenleri var bu sözde akıllıların

hem tanrı kaldıramayacağı taş yaratamıyo ehi ehi diyenleri

O ALLAH Kİ KATRİLYONLARCA TONLUK KATRİLYONLARCA TAŞ GEZEGENİ MİLYARLARCA YILDIR BOŞLUKTA DÖNDÜRÜYOR HANİ SİZİN ZEKANIZ...VAR MI

YOK ÖYLE BİR TAŞ ÇÜNKÜ ALLAH SONSUZ BOŞLUKTA İSTEDİĞİ TAŞI DÖNDÜRÜR SİZ SÖZDE AKILLILARDA AVAL AVAL BAKAR BİR ŞEY ANLAMAZSINIZ ÖRNEĞİ TEPENİZDE KALDIRIN KAFANIZI DA BİR BAKIN SÖZDE AKILLILAR.

hayat kısa kafanızı çalıştırın ki kurtulasınız.

şu büyük farkı hatırlatalım ve büyük harfle yazalım ki anlayın

ALLAH MERHAMETLİ SONSUZ GÜÇ SAHİBİDİR SİZİ DENEMEK İÇİN ZORLUK VERSE DE SONU AYDINLIKTIR SİZE CAN NİMET VE ÇIKIŞ VERENDİR.

şeytan acımasızdır size yaptığınız kötülük karşılığında bugün para pul mal mülk kadın eş gösterse de daha sonra sizden bedelini fazlasıyla alır SİZİ KOLUNUZU BACAĞINIZI MALINIZI ÇOCUĞUNUZU YA DA CANINIZI....

buna göre satın kendinizi....bilin de....öyle

günü geldiğinde tıpkı bundan önce de defalarca geldikleri gibi şeytanın satın alınmış uşakları ordular halinde ülkenizin kapısına dayanacaklar işte o gün sizi bir arada tutan ortak kitabınız kur an ı kerim olacak

işte bu yüzden sizi kitabınızdan ve sizinle aynı yoldaki dostlarınızdan ayırmak isterler

o gün size yardım edecek ümmetten asla uzak durmayın uzaklaşmayın

kur an dan ibret alanlar bunu bilirler.

ayrı düşerseniz son çocuğa kadar katledilirsiniz sizi koruyacak tek güç ten de asla uzaklaşmayın..

bu dünya da son Allah diyen insan kalana dek siz inananlar ve çocuklarınız korunacaksınız

onun yolunda savaşanlar da onun büyüklüğüne sahit olacaklardır

sadece onun yolunda savaşanlar kendilerini ailelerini ülkelerini kurtarabilirler

bir arada durun ki korunasınız..

o kur an da anlattı biz de ibret aldık

kur an ı okuduk ve gördük ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 27 Ocak 2023; 0:28:44 >

• Sormanız gereken --camilerde neden bu kadar çok süs var?-- olması gerekiyor. Saçma sapan şekil.

• çünkü bilmesekte görünen o ki....vakit yaklaşıyor...

• The Alim kullanıcısına yanıt

Katılıyorum, sade ve gösterişsiz olması gerektiğini düşünüyorum.

• onlar algiyla yalanlar ve iftiralar ile aklinizla alay ederler hazir olun ve sizi yaradanin yolundan gidin son sozu her zaman sadece o soyler

https://forum.donanimhaber.com/amerika-nin-sahte-uzayli-istilasi-gecikmeli-fitne--155103818

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.