Şimdi Ara

Cami yanından ev alınır mı ? dezavantajları nelerdir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sıfır bir daire beğendim şehir merkezine uzak, önünden vızır vızır arabalar hızlı geçiyor kasis yaya geçidi falan yapılırsa iyi olur ilerde. yolun kenarına aracımı parketmem pek mümkün görünmüyor.
    tam karşısında da cami var. sizce bu dezavantaj sağlar mı ?

• Cami bazi kişiler için huzur bazı kişiler için rahatsız edebilecek ses o açıdan kişiye göre değişen bir husus.Kasis olayı kolay belediye ye bir kaç şikayet yapılırsa yapılabilir
  • Sabahlari ezan sesi ile uyanirsin hocam.
  • Bizim yanda cami var komşunun yatak odası direk çami minaresine bakıyor adam illallah etti kaç kere şikayet etti kısın sesi diye adamı kimse tınlamıyor. Bizim daire yola bakıyor apartmanın diğer tarafı çok rahatsız edici değil ezan sesi
    Biraz yüksek ama genede huzur verici geliyordu bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funmanias

Bizim yanda cami var komşunun yatak odası direk çami minaresine bakıyor adam illallah etti kaç kere şikayet etti kısın sesi diye adamı kimse tınlamıyor. Bizim daire yola bakıyor apartmanın diğer tarafı çok rahatsız edici değil ezan sesi
    Biraz yüksek ama genede huzur verici geliyordu bana.
    Benim ev mutfak ve misafir odası camiye bakıyo tam minaresine 2. Kat almayı düşündüm ama hala beklemedeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 14 Mart 2020; 12:29:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Ezan zamanı gidip evde ezena dinlemenşzş tavsiye ediyorum

• quote:

Ezan zamanı gidip evde ezena dinlemenşzş tavsiye ediyorum
    aynen yapicam bunu :):)
  • Rahatsız olursanız direk vazgeçin. Çünkü sabah ezanında dinliceksinşz uyurken,telefonla konusurken bi anda ezanda başlıcak iyice test etmek lazım. Bu evlerinde normal evlere göre ucuz da olması lazım dolandırılmayyın

• quote:

Rahatsız olursanız direk vazgeçin. Çünkü sabah ezanında dinliceksinşz uyurken,telefonla konusurken bi anda ezanda başlıcak iyice test etmek lazım. Bu evlerinde normal evlere göre ucuz da olması lazım dolandırılmayyın
    Yok yok diğer evlere göre ucuz diye buna yöneldik zaten paramız anca buna yetiyo::))))))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.