Şimdi Ara

Camfilmi yaptıracağım yardım.. YAPTIRDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
22.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önleri 1 arkaları 2 numara yaptırayım sizce nasıl olur. arabam siyah.
    bir de hangi marka yaptırmalıyım. 175 TL hiç duymadığım bir marka var. ismini hatırlayamadım. ama 3m zbart gibi markalar 350 TL den başlıyor. iki kat fazla ödemeye deger mi? hepsi 2 yıl garanti veriyorum.
    Ümraniye Dudullu dayım. önerebileceğiniz yer var mı?

teşekkürler

YAPTIRDIM. Ümraniye sanayide 200 TL ye 2 numara yaptırdım arkadaşlar.dükkan sahibi iki kardeş. işçilik iyiydi. markasını unuttum gitti.2-3 kat para ödemek istemedim.istanbuldaki güneş anadoludaki gibi olmadığı için yıpratmaz diye düşündüm. 5 yıl garantili dediler. sonra yenilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Habidin -- 16 Mart 2018; 15:55:57 >

• Şimdilik ceza kesilmiyor ama ya tekrar kesilmeye başlanırsa. Aceleniz varsa 1 numara yapmak doğru gibi, çünkü büyük ihtimalle % 70 geçirgen olan 1 numara serbest olacak gibi.
  • Üsküdar'da Llumar Ahmet var tavsiye ederim. Ön arka 2 veya 3 yaptır. 1 yaptırma hiç farketmezsin. Zaten ön arka her ikisini de aynı yapsan dahi ön camdan gelen ışık sayesinde önler daha açık gözükecek.
  • Z bende hiç yaptırmadım ama lazım artık, hazır bir durgunluk da var bu konu hakkında. Konu ile ilgili fırsat var mu acaba firmalarda? Sıcak fırsat ile birleştirelim konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Üsküdar'da Llumar Ahmet var tavsiye ederim. Ön arka 2 veya 3 yaptır. 1 yaptırma hiç farketmezsin. Zaten ön arka her ikisini de aynı yapsan dahi ön camdan gelen ışık sayesinde önler daha açık gözükecek.

Hocam 3 numara istenilen geçirgenliğe sahip olmadığı için yasak diye duydum.
    Ahmet bey in iletişim bilgisi var mı?
  • 1 numara ile 2 numara arasında çok fark var mı?Arkaları 2 önleri 1 yaptırmayı düşünüyorum.Sizce nasıl?
  • 2yıl garanti ve UV koruması olmayan film yaptırmak anlamsız bir iş. Llumar/3M gibi %99UV korumalı 5/7/10 yıl garantili(serisine göre) bir ürün alın. Bari bir işe yarasın...

• Red_Devils_ kullanıcısına yanıt
    Marka/Seriye göre tonlar değişken. Uygulama esnasında ton farkına bakmak lazım.

• Teşekkür ederim cevap için.
  • En ön cama çektirmeyeceğin için önler arkaya göre daha açık olacaktır ışık aldığı için komple 2 numara en mantıklısı olur ben böyle çektirdim
  • Habidin kullanıcısına yanıt
    Hocam yasak kalktı benim bildiğim. Bundan önceki aracımda 2 numara yaptırmıştım şimdikinde 3 numara var. 10 yıldır cam filmi kullanıyorum daha çevirmede bir şey diyen polis olmadı. En son Ağustosta muayeneye girdim hafif kusurla geçti. Yasaksa hepsi yasak zaten, çok takılmayın o kadar. Artistik olsun diye ön cama yaptırıp görüşü engellemiyoruz ya, güneşten korunmak için kendi sağlığımız için yaptırıyoruz. Koyu renk araca 2 numara açık renk araca 3 numara gider benim fikrim. Orda deneyerek karar verebilirsiniz. 3 numara güneşten korunmak için daha iyi, kollarınızda güneş yanığı olmaz. Arkada oturan çocuklarınızı korumak için cama örtü sıkıştırmanız gerekmez daha bir sürü faydası var. Tutturmuşlar bir yasaktır gidiyor neden yasak? koy standartını ön cama yasak de eyvallah. Orjinal arka camları karartılmış araçlara yasak değil ben aynı koyulukta uluslararası onaylı UV korumalı yaptıracağım yasak olacak çok saçma.
    http://www.llumarahmet.com/iletisim.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 13 Mart 2018; 15:42:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

En ön cama çektirmeyeceğin için önler arkaya göre daha açık olacaktır ışık aldığı için komple 2 numara en mantıklısı olur ben böyle çektirdim

komple 2 numara da sakıncalı olur dediler. yan aynalar görünmüyormuş
    kalın film çekilince biraz sorun oluyor fakat 1 numarada ön camda çok sırıtır diye düşünüyorum sonuçta ön cam büyük ve içeriye fazla ışık alıcak
    Aracınla git yerinde gör 3 koyu dersen, 2 numara idealdir. 1 çok açık bana hak vereceksin. 3 te bile yan aynalar görünüyor sadece gece biraz az görünüyor o da çok sıkıntı olmuyor. Markaya göre ton farkı da oluyor. Ben LLumara göre söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Aracınla git yerinde gör 3 koyu dersen, 2 numara idealdir. 1 çok açık bana hak vereceksin. 3 te bile yan aynalar görünüyor sadece gece biraz az görünüyor o da çok sıkıntı olmuyor. Markaya göre ton farkı da oluyor. Ben LLumara göre söylüyorum.

arabanın rengi siyah. 1 numara yeterli olmaz mı diyorsun? arabanın rengi etkili olmaz mı yani
  • Llumar atc/atr onerırım

• 2018 Toyota Corolla Life için sizce CAM FİLMİNİ serviste taktırmaya gerek var mı? Dışar da piyasası nasıl? Servise taktıranlar memnunmu işçilik ve fiyattan...
  • Eğer içerinin görünürlüğünü azaltmak istiyorsanız 1 numara hiç işe yaramaz ama sadece zararlı ışınları falan engellesin diyorsanız olabilir. Özellikle araç içiniz açık renkteyse hiç belli olmuyor.

Ben iç döşemesi krem olan aracıma 2 numara yaptırdım normalinden bir tık daha açık oldu.

Eğer uzun yıllar binecekseniz (4-5) mutlaka markalı olanlardan yaptırın çünkü ucuz olanlar 2 yıl sonunda renk atmaya daha da ilerleyen yıllarda morarmaya baslıyor.

• Cam filmi güvenlik gerekçesi ile yasaklandı sonra serbest bırakıldı. Kaç tane bombalı araç patladı?
    Bence bu İçişleri ve Bilim bakanlığının daha doğrusu hükümetin başarısızlığıdır.
  • Benim önler 2 arkalar 3tü akşam park ederken ayna görünmüyordu sonra yasak muhabbetine söktüm önden ışık giriyor diyen arkadaşlar akşam araba kullanmıyor sanırım en güzel önler 1 arkalar 2 numara bende düşünüyorum şuan ama bahsettiğiniz 175 lira gibi olan markalara sırf arka cam zor diye 250 diyorlar aracım clio II HB

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.