Şimdi Ara

Çamaşır ve bulaşık makinelerinde hangi deterjan? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
10
Favori
101.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GülçinGE

quote:

Orijinalden alıntı: YAMAN_NR

Arkadaşlar takım elbise ile giydiğim gömleğimin birinde birkaç tane nokta şeklinde sarı leke var sanırım ipteyken böcek lekelemiş. Yıkandı ama çıkmıyor yeni de almıştım sinirim bozuldu. Rengi bozulur diye leke çıkarıcı da uygulamadım, rengi açık mavi. %70 pamuk %30 polyester oranı var. Nasıl çıkar bu leke?

Mesajınızı yeni gördüm lekeyi çıkartmak için domestosun rengarenk leke çıkarıcısı var ben siyahlardada kullanıyorum bir sorun yok isterseniz onu deneyin.

Yanıt için teşekkür ederim, domestosun o ürününü hiç denememiştim bir deneyeyim, takıntı yaptım çünkü leke yaka kısmında da var ve karşıdan bakan lekeyi görülebiliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

quote:

Arkadaşlar takım elbise ile giydiğim gömleğimin birinde birkaç tane nokta şeklinde sarı leke var sanırım ipteyken böcek lekelemiş. Yıkandı ama çıkmıyor yeni de almıştım sinirim bozuldu. Rengi bozulur diye leke çıkarıcı da uygulamadım, rengi açık mavi. %70 pamuk %30 polyester oranı var. Nasıl çıkar bu leke?

Mesajınızı yeni gördüm lekeyi çıkartmak için domestosun rengarenk leke çıkarıcısı var ben siyahlardada kullanıyorum bir sorun yok isterseniz onu deneyin.

Yanıt için teşekkür ederim, domestosun o ürününü hiç denememiştim bir deneyeyim, takıntı yaptım çünkü leke yaka kısmında da var ve karşıdan bakan lekeyi görülebiliyor

Ben çok memnun kaldım. Alman mürekkebinin lekesini bile çıkarttı. Bendeki sıvı ama mor şişe. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: El-Diablo

ARKADASLAR SU SIRA KAMPANYA VAR

Metro C&C grossmarkette 45+40 adet 2 paket finish quantum camasir suyu katkili aldim 51tl odedim.

kullandıktan sonra bilgi verebilirmisiniz acaba ?

kokusunu merak ediyorumda
  • Eskiden piyasada OMO'nun tablet ürünü kısa bir süre için satıştaydı, ne olduysa apar topar raflardan kalkmıştı...

Çok memnun kaldığımı hatırlıyorum, aklımdan çıkmamış...
  • quote:

Metro C&C grossmarkette 45+40 adet 2 paket finish quantum camasir suyu katkili aldim 51tl odedim.

HB'de daha uygunu var, gerçi çamaşır suyu katkısı yok ama iki paket alınca 120 tableti ek ürünleriyle beraber kargo ücretsiz 56tl'ye alabiliyorsunuz

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=28002654&Productid=zybenc332498

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Consumer

quote:

HB'de daha uygunu var, gerçi çamaşır suyu katkısı yok ama iki paket alınca 120 tableti ek ürünleriyle beraber kargo ücretsiz 56tl'ye alabiliyorsunuz

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=28002654&Productid=zybenc332498

170 adet oxi camasir suyu etkili 51tl uygun geliyor hocam.
    Makinami yeniledigim icin hb linkteki yan urunlere ihtiyacim olmadigi icin dusunmedim.
    Yoksa sizin verdiginiz linkteki urunde bir firsattir.

Pardon hocam, 2 paket deyince fotoğraftaki ambalajlanmış iki paketi kastediyorsunuz sandım, 51tl'ye 170 tablet gerçekten kaçırılmaması gereken bir fırsat olmuş, bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rookie.

Gece gece uykum kaçtı, süper sessiz çamaşır/bulaşık makinam işlerinin son safhalarına gelmişken Full HD 1080p-5.1 mikrofonlu makinam ile video çekeyim dedim.

Tablet deterjan ile ilgili ilk izlenimlerim: Bulaşık makinamda çamaşır suyu kokusu yoktu.
    Eko programını kullanmış hanım, pek temiz çıkmamış gibi geldi.
    Birde AUTO programını kullanmasını tembih edeyim tekrar tablet performansını gözlemleyeyim.

Çamaşır ve bulaşık makinelerinde hangi deterjan?

Merhabalar. Makinanız hangi marka ve model öğrenebilir miyim ? Aynı deterjanı bir kaç gün önce ben de aldım kullanmak nasip olmadı temizlemesini merak ediyordum içimde bir ukte oldu şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Finish Quantum Oxi?? Bir deterjanın bu kadarmı çok versiyonu olur yaa bir limonlusu bir ultra parlaklık vereni şimdie çamaşır suyu katkılı oxi artık finishede güvenmemeye başladım satılsın diye kaç defa değiştirdi şu deterjanı. Bundan sonrada Quantum Jel çıkacak kesin internette satılan yerler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gökoş

Finish Quantum Oxi?? Bir deterjanın bu kadarmı çok versiyonu olur yaa bir limonlusu bir ultra parlaklık vereni şimdie çamaşır suyu katkılı oxi artık finishede güvenmemeye başladım satılsın diye kaç defa değiştirdi şu deterjanı. Bundan sonrada Quantum Jel çıkacak kesin internette satılan yerler var.

Alıntıları Göster
    Buyrun Yeni Quantum Jel markette hangisini alayım diye yarım saat düşüneceğiz herhalde.
    http://www.pay.com.tr/?urun-16568-FiNiSH-QUANTUM-JEL-DETERJAN-500ML.html
    http://www.indirimbul.com/Tr/Urun_Detay.asp?UKey=4134
    http://www.stokta.com/finish_quantum_jel_bulasik_deterjani_500_ml-urun1381.html

• quote:

Hocam esim finish hepsibirarada tableti kullanmis yukaridaki yorum gecersiz durumdadir.

Quantum oxi kullaninca yorumu paylasirim.

Bu arada makinam, AEG 77010 WOP ProClean

Oh çok şükür rahatladım sayenizde Umarım memnun kalırız ben dayanamayıp 3 paket aldım sonuç kötü olursa vay halime
  • quote:

Buyrun Yeni Quantum Jel markette hangisini alayım diye yarım saat düşüneceğiz herhalde.

sırf kısa program ile kullanmak için güzel olabilir bu ürün. zira tabletler asla tam çözünmüyor kısa programda. mevcut jel deterjanlardan Finish Hepsi Bir Arada Jeli bir kaç kez kullandım ama beğenmemiştim ondan daha iyidir umarım.

yalnız bu satılanlar yurtdışından gelme sanırım. Türkiye de ne zaman satılır ki bu marketlerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZEITGEIST

quote:

sırf kısa program ile kullanmak için güzel olabilir bu ürün. zira tabletler asla tam çözünmüyor kısa programda. mevcut jel deterjanlardan Finish Hepsi Bir Arada Jeli bir kaç kez kullandım ama beğenmemiştim ondan daha iyidir umarım.

yalnız bu satılanlar yurtdışından gelme sanırım. Türkiye de ne zaman satılır ki bu marketlerde?

Türkiye'de en geç 1-2 ay içinde satışa çıkar. Kısa programlarda tablet kullanılmasını bende uygun bulmuyorum deterjan çözünene kadar program durulama adımına geliyor ve sağlık açısından tehlikeli bir durum ortaya çıkıyor 1 saatten kısa programlarda tablet kullanılmasını önermem 20-30dk lık programlarda jel kullanılması daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orjinalden alıntı: pentana

arkadaş dogru söylemiş,ha alo ha ariel,bizde senelerce,ariel,omo kullandık,bir gün persil,alo,tursil deneyelim dedik,aa baktım %99 aynı belkide %100 aynıdır,mahallemizde herkesin astıgı çamaşırı incelerim,bizdeki kadar kimsede beyazlar bembeyaz degil.

Valla ben beyazlar konusunda Persil'den bile memnun kalmadım. Zamanla grileştiriyor. Ariel ve Omo haricinde beyazlara hiçbirini kullanmıyorıum. Renklilerde ise hepsini kullandım, renklileri hepsi güzle temizliyor:)

ben bir şey sorucam bu yıkama topları var bınlar nasıl sağlıklımı gerçekten istenilen temizliği veriyormu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biostrike

quote:

Hocam esim finish hepsibirarada tableti kullanmis yukaridaki yorum gecersiz durumdadir.

Quantum oxi kullaninca yorumu paylasirim.

Bu arada makinam, AEG 77010 WOP ProClean

Oh çok şükür rahatladım sayenizde Umarım memnun kalırız ben dayanamayıp 3 paket aldım sonuç kötü olursa vay halime

Oxi camasir suyu etkili quantum tableti, AEG 77010 WOP ProClean makinamin eko programi ile muazzam yikama performansi elde ettim.

Çok sevindim, teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

• Rinso'nun yeşil renkli sıvı deterjanını aldım. Yıkama bittikten sonra deterjan kokusu gider diye düşündüm fakat kokusu kalıcıymış. 1 kapak kullandım. Üstünde de Rinso'nun toz deterjanına göre 2 kat fazla parfüm içerdiği yazıyor. Alo, Ariel, Bingo, Persil vb. birçok deterjan kullandım. Rinso'nun kokusuna hayran kaldım. Tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

Bingo kullanıyorum gayet mmnunum ve yerli malı olmasından dolayı da tercih ediyorum. Yahudi markalarından ve diğer yabancı markalardan uzak durmaya çalışıyorum.

çok iyi yapıyorsunuz bende calgon kullanıyorum buda sanırım sakıncalı deterjanlardan dğlmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: profhacker

quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

Bingo kullanıyorum gayet mmnunum ve yerli malı olmasından dolayı da tercih ediyorum. Yahudi markalarından ve diğer yabancı markalardan uzak durmaya çalışıyorum.

çok iyi yapıyorsunuz bende calgon kullanıyorum buda sanırım sakıncalı deterjanlardan dğlmi

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar hepsiburada.com'da kampanya var. 3 adet Fairy Platinum 14'lü tablet, yani totalde 42 tablet 14TL. Tanesi 4,70'e geliyor. Stoklayın bolca :)

http://www.hepsiburada.com/liste/fairy-platinum-bulasik-makinesi-kapsulu-14-yikama/productDetails.aspx?productId=zypyon5870&categoryId=28002654&SKU=ZYPYON5870

• quote:

quote:

Gece gece uykum kaçtı, süper sessiz çamaşır/bulaşık makinam işlerinin son safhalarına gelmişken Full HD 1080p-5.1 mikrofonlu makinam ile video çekeyim dedim.

Tablet deterjan ile ilgili ilk izlenimlerim: Bulaşık makinamda çamaşır suyu kokusu yoktu.
    Birde AUTO programını kullanmasını tembih edeyim tekrar tablet performansını gözlemleyeyim.

Biostrike isimli arkadaşın sorduğu soruyu bende soracağım . Bulaşık ve çamaşır makinalarınız için süper sessiz demişsiniz. Markalarını ve modellerini yazarmısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

quote:

quote:

Biostrike isimli arkadaşın sorduğu soruyu bende soracağım . Bulaşık ve çamaşır makinalarınız için süper sessiz demişsiniz. Markalarını ve modellerini yazarmısınız ?

Alıntıları Göster
    Bende organik bunu deniyorum. Temizliği vs memnun edici. Yalnız organik olduğu için 60 dereceden itibaren iyi çözülüyor. eko 50'de deterjan kısmında az kalıntı bırakıyor.

Diğer tablet, toz deterjan kimyasal maddelerdir. Mutlaka bulaşıkta kalıntı bırakıyorlar. Sağlık için dikkat.

http://www.naturalive.com.tr/urundetay.aspx?Id=13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 27 Mart 2013; 11:32:31 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

AEG Favorit 77010 WOP bulaşık makinesi,
    INDESIT Prime 91272 S çamaşır makinası kullanmaktayım.

Çok sessiz derken , buzdolabı sessizliğinde mi ? iyi günler de kullanın.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.