Şimdi Ara

Çamaşır makinesi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 9 yıllık bosch marka kurutmali çamaşır makinamız bozulunca, yeni solo makine araştırmasına girdik. Forumları dolaştıktan ve eşimin bazı markaları elemesinden sonra, bosch wat24480tr ve siemens wm12t480tr arasında kalmıştık. Fiyata göre karar verecektik. Dün boschta kampanya olduğu için, 2800 tl. Siemens 2950 tl fiyat aldık. Teknoloji marketlerden de fiyat alalım derken, samsung ww10n644rbw 3100 tl ve hoover dxoa611ahf3-11 2700 tl gördük ve kafamız karıştı. Özellikle hooverin 11 kilo 1600 devir fiyatı ve samsungun ecobuble teknolojisi aklımızı çeldi.

Siz akadaslardan ricam, seçim yapmama yardımcı olmanız.

Şimdiden teşekkürler.

Not: 2,5 yaşında ikizlerimiz var. Sık sık lekeli çamaşır yıkamak durumundayız. Bunun yanında bir kere giyilmis tshirt vb gibi şeylerin de ağır deterjan, uzun yıkamaya maruz kalmasını istemiyoruz.

• Nasıl bir kampanyaymis ki internette 2400 e satılan makinaları 2800 2900 lere veriyorlar.
  • Pazar günü bosch bayiine gittim. Cuma günü 2800 tl olan makine için 3.085 tl fiyat etiketi koymuşlar. Söyleyince gerizekalı muamelesi yapıp arkalarını döndüler. Forum ltd. Şti. Firma ismi. Siemens bayiine gidip, yukarıda belirttiğim makineyi almak isterken, 3100 tl ye wm12t581tr modelini aldım. Bugün teslim ve kurulum yapıldı. Eşim çocukların kıyafetlerini atmış. Iyi yıkadığını ve kuru çıkardığını söylüyor.
  • videodaki makineyi aldım.9kg ve oldukça memnunum. indirim ile 2800tl ye mal oldu.https://www.youtube.com/watch?v=mOuMx2XlAd4&feature=youtu.be
  • Bosch'la başlamış olduğum maceramı şurada yazmaktayım.

https://forum.donanimhaber.com/bosch-sms68ji06t-8-program-homeconnect-inox-bulasik-makinesi-catir-catir-catladi--140850483#140882848

Tavsiyem Bosch'a hiç bulaşmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.