Şimdi Ara

çamaşır makinem teşhir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar. bosch un waw2856 tr makinesini sipariş vermiştim. fabrikadan 2 hafta sonra gelir dediler. 3 hafta sonra getirdiler. almanya üretimi olduğu için kutulu mutulu gelir diye düşündüm ama kutu olmuyormuş. naylonu köpüğü düzgündü ama kılavuzda "kumanda panelindeki koruyucu folyoyu çıkarınız" yazınca genelde ekranlı ürünlerde plastik bir koruyucu olduğu kafama şarj etti. bunda yok. makinede çizik vuruk kullanılmışlık emaresi yok ama huylandım. almanya ile ilgili de hiçbir etiket yok. horoz lojistik in de etiketinde merzifon yazıyor bir de benim ilçemden sonra sarp öte bir ilçenin adı var orada bosch bayi yok. merzifonu anlarım da öbür ilçe ne alaka anlayamadım. bir de makineyi çalıştırınca tanbur 2 milim sola hareket edip sonra ters istikamet dönmeye başlıyor bir videoda yine benimki gibiydi ama her makinede aynı hareketi göremedim. istanbuldan tamirli bir makineyi bana kakalamaya çalışmış olmasınlar. ne diyorsunuz? makine 2017 şubat üretimi bu arada.

• Bu tür beyaz eşyalar teşhir de sergilense bile elektrik su bağlantısı yapılmaz yani çalıştırılamaz. Görsek amaçlı vardır orada. Ben teşhir ürünü samsung almıştım bir sıkıntı olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.