Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (377. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
14.943
Cevap
452
Favori
2.681.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flintstones

Hocam çok teşekkürler cevabınız için. Oldukça aydınlatıcı oldu. Bir de hocam muhtemelen biz de çamaşır makinesinin üzerine koyacağız, burada dikkat edilmesi gereken nokta nedir acaba, aynı marka mı olmalı çamaşır makinesi ile yada aynı kg da mi olmalıdır.

Sanırım ısı pompalı almak daha mantıklı genel yorumlara bakınca, yıpranmama için.
    Rica ederim. Kurutmanın aynı marka olması şart değil. Yalnız bazı markalar garanti açısından ya da ölçüler uymadığı için kurmayabiliyor. Makineyi belirledikten sonra satıcıyla veya servisle konuşup kurulup kurulamayacağı hakkında bilgi almanız gerek.
    Eğer çamaşır makinesi dolabı alıp üstüne kurutmayı koyarsanız hem istediğiniz markayı alırsınız hem de kurutmayı çamaşır makinesinin sarsıntısından korumuş olursunuz.
    Kg konusuna fazla takılmayın. Makine üreticileri arasında kurutma için kapasite konusunda bir standart olduğunu zannetmiyorum. Isı pompalı, tambur hacmi en az 116-118 lt ve çelik olanları tercih edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Çamaşır makinası dolabı için hazırda satışı olan bir ürün var mıdır yoksa özel mi yaptırmalı?

Demek istediğim tavsiye edilebilecek bir ürün var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volismo -- 6 Kasım 2019; 14:4:46 >
  • 1-2 aya kurutma makinesi almamız gerek. Bosch waw çamaşır makinesi kullanılıyor. Kurutmayı da bosch düşünüyorlar ama self cleaning condenser tıkanır diye korkuyoruz. A++ 8-9 kg çok pahalı olmayan f/P kurutma makinesi tavsiyelerinizi bekliyoruz.

• storm170 S kullanıcısına yanıt
    gurundıg gdh92 9kg a++ bizde gdh82 var menmunuz fiyat 3000tl
  • OZGURCEL77 O kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: volismo

Merhaba,

Çamaşır makinası dolabı için hazırda satışı olan bir ürün var mıdır yoksa özel mi yaptırmalı?

Demek istediğim tavsiye edilebilecek bir ürün var mıdır?
    Piyasada çok ürün var. Ama denemediğim için tavsiye edebileceğim bir ürün yok. Biraz marangozluktan anlıyorsanız kendiniz bile yapabilirsiniz. Ben kapak yapmadan önü açık olarak kendim yapmayı planlıyorum.

• meddah58 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Arçelik,beko,grundig hepsi aynı fiyat bandında birbirinin muadili gibi. Nede olsa aynı fabrika çıkışlı sadece makyajları farklı sayılır. Alınabilir.
  • Isı pompalı Siemens veya bosch (a++) kurutma makinesi almayı planlıyorum, fiyatlar 3800-4100 tl arası görünüyor şimdilik, fakat anlamadığım bi konu var sizlere sormak istedim, bu makinelerde yıllık servis bakımı diye bir olay mı var acaba? Temizleniyormuş doğru mudur? Biz temizlemek istesek yapamaz mıyız veya tüm modeller bu şekilde mi acaba?
    Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• max 2500-3000 civarı bir kurutma makinesi arıyorum. Çok kullanmayı düşündüğümüz için enerji tasarrufu en iyi olan cihazlardan almayı planlıyorum. Tavsiyeniz ne olur bu fiyat bandında? Biraz bakındım Arçelik 3883 kt fena dğeil gibi duruyor ama pek anlamadığım için yine de sizlerden bir tavsiye alayım dedim var mıdır öneriniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OZGURCEL77

Merhaba
    tercih edilen bir marka olmamasına rağmen ben tercihimi
    hooverden yana yaptım cihazda bir sorun yaşadınızmı
    menmunmusunuz tavsiye edeceğiniz seyler varsa menmun oşuruz
    bilgi verirseniz
    2 yılı geçti. mutluyuz.

• boatox B kullanıcısına yanıt
    hangi modeliydi aldığınız cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OZGURCEL77

hangi modeliydi aldığınız cihaz
    Hoover DNH D913A2X-S Aquavision A++ 9 Kg

• kullandığınız model şu an şatışta olmayan modeli sıkıntısız seri olabilir
    ben şu an satışta olan a++ 2 modelide kullandım ve iade ettim ilkinde ekranda 2.sinde hem ekran hemde kapakta buhar problemi
    vardı buradan aynı problemle karşılaşan ve bana özelden yazanlar oldusanırım kronik problem sizin kullandığınız önceki modeldede olabilir çalıştırdıktan 1 saat veya bitimine yakın ekrana telefonun flaşıyla bakın buhar olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZGURCEL77 -- 8 Kasım 2019; 11:18:26 >
  • Arkadaşlar selamlar beko D 81 HP modelini 2650 tl ye buldumda almak mantıklımıdır. Başka önerisi olan var mı bu fiyatlara.
  • cnr.kh kullanıcısına yanıt
    kesinlikle alınır ayrıca fiyat çok iyi paylaşırsanız nereden aldığınızı
    almayı düşünen arkadaşlarda faydalansın
  • Arkadaşlar sessiz özelliği ile ön plana çıkan var mı?

• Electrolux EW8H3966IB A++ 9 KG aldım iki gün önce geldi ve ilk kullanım tecrübelerini anlatmak isterim.
    Öncelikle servis sıkıntısı yaşamadım, dedikleri saatte geldiler kurdular anlattılar ve gittiler😁
    İlk kullanma da ortada ki programda kullandık karışık kumaşları iyi derecede kuruttu
    İkinci yıkamada havluları attım en iyi kuruluğu seçtim baya iyi kuruttu
    Bunları yaparken de sürekli gösterilen süreler nerdeyse yarısına düştü, yani kısa sürede baya iyi iş çıkardı,
    Bugünde sentetik ev kıyafetlerini attım orta kurulukta ufak nem hissetsemde genel anlamda çok iyi iş çıkardı.
    Bunlar iyilerdi😁
    Ben ilk kez kurutma makinası kullanıyorum, yorumlara istinaden bu makinayı aldım ancak makina acayip gürültülü geldi bana, sürekli uğultu var ve arada pompa sesi gibi ses, çok moralim bozuldu bu kadar gürültülü çalışmasına, şöyle söyliyeyim kapaksız dolap içi çamaşır makinesi üstünde çamaşır 1200 ile sıkarken kurutmanın sesi onu bastırıyor😢 ses konusunda hassas bir adam olarak çok moralim bozuldu acaba Bosch mu alsaydım diye de pişmanlığım da var maalesef😁 yol sesi, rüzgar sesinden sıfır araba değiştirmiş adamım, galiba ses takıntısı var bende😁

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• fatih.bugra F kullanıcısına yanıt
    Ses konusunda malesef hemen hemen hepsi aynı. Arabada kolay ama kurutmada sizi tatmin edecek bir makine bulabilir misiniz bilmiyorum. :)

• O zaman şöyle yapalım. Google playda ses ve gürültü ölçme dedektörü var. Uygulamayla herkes kendi makinesinin sesini burada paylaşsın.
    Arçelik 3880 kt için katalog değeri 65 db.
    Banyo içerisinde, kapı kapalı, makine boş olarak yaklaşık 1 metreden 100 sn boyunca bu programla ölçüm değerleri aşağıdaki gibi;
    Ortalama 74db maksimum 79db.

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 10 Kasım 2019; 11:26:53 >

• Merhaba arkadaşlar. Kurutma makinesi düşünüyorum. Çamaşır makinesi Arçelik. Bosch wtw85410tr alsam üstüne montaj yapılır mi ? Bosch WTW85410TR kullanıcıları memnun mu ? Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.