Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

7.564
Cevap
181
Favori
1.558.430
Tıklama
Giriş
    9 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OZGURCEL77

Merhaba
    tercih edilen bir marka olmamasına rağmen ben tercihimi
    hooverden yana yaptım cihazda bir sorun yaşadınızmı
    menmunmusunuz tavsiye edeceğiniz seyler varsa menmun oşuruz
    bilgi verirseniz

Alıntıları Göster
    2 yılı geçti. mutluyuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hangi modeliydi aldığınız cihaz
    |
    |
    boatox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: OZGURCEL77

hangi modeliydi aldığınız cihaz

Alıntıları Göster
    Hoover DNH D913A2X-S Aquavision A++ 9 Kg

|
    |
    ben şu an satışta olan a++ 2 modelide kullandım ve iade ettim ilkinde ekranda 2.sinde hem ekran hemde kapakta buhar problemi
    vardı buradan aynı problemle karşılaşan ve bana özelden yazanlar oldusanırım kronik problem sizin kullandığınız önceki modeldede olabilir çalıştırdıktan 1 saat veya bitimine yakın ekrana telefonun flaşıyla bakın buhar olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZGURCEL77 -- 8 Kasım 2019; 11:18:26 >
    |
    |
    Arkadaşlar selamlar beko D 81 HP modelini 2650 tl ye buldumda almak mantıklımıdır. Başka önerisi olan var mı bu fiyatlara.

kesinlikle alınır ayrıca fiyat çok iyi paylaşırsanız nereden aldığınızı
    almayı düşünen arkadaşlarda faydalansın
    |
    |
    cnr.kh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar sessiz özelliği ile ön plana çıkan var mı?

|
    |

Öncelikle servis sıkıntısı yaşamadım, dedikleri saatte geldiler kurdular anlattılar ve gittiler😁

İlk kullanma da ortada ki programda kullandık karışık kumaşları iyi derecede kuruttu

İkinci yıkamada havluları attım en iyi kuruluğu seçtim baya iyi kuruttu

Bunları yaparken de sürekli gösterilen süreler nerdeyse yarısına düştü, yani kısa sürede baya iyi iş çıkardı,

Bugünde sentetik ev kıyafetlerini attım orta kurulukta ufak nem hissetsemde genel anlamda çok iyi iş çıkardı.

Bunlar iyilerdi😁

Ben ilk kez kurutma makinası kullanıyorum, yorumlara istinaden bu makinayı aldım ancak makina acayip gürültülü geldi bana, sürekli uğultu var ve arada pompa sesi gibi ses, çok moralim bozuldu bu kadar gürültülü çalışmasına, şöyle söyliyeyim kapaksız dolap içi çamaşır makinesi üstünde çamaşır 1200 ile sıkarken kurutmanın sesi onu bastırıyor😢 ses konusunda hassas bir adam olarak çok moralim bozuldu acaba Bosch mu alsaydım diye de pişmanlığım da var maalesef😁 yol sesi, rüzgar sesinden sıfır araba değiştirmiş adamım, galiba ses takıntısı var bende😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Binbaşı
    1078 Mesaj

Ses konusunda malesef hemen hemen hepsi aynı. Arabada kolay ama kurutmada sizi tatmin edecek bir makine bulabilir misiniz bilmiyorum. :)

|
    |
    fatih.bugra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arçelik 3880 kt için katalog değeri 65 db.

Banyo içerisinde, kapı kapalı, makine boş olarak yaklaşık 1 metreden 100 sn boyunca bu programla ölçüm değerleri aşağıdaki gibi;

Ortalama 74db maksimum 79db.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 10 Kasım 2019; 11:26:53 >

|
    |

Bu programlar hikâye düzgün ölçmüyor

|
    |
    css2005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun ben de şimdi n11 den aldım Çek ile 4325 e geldi umarım bir sorun çıkmadan kurulumu yaparlar.

Servisi siz mi aradınız kendisi mi geliyor.

Saygılarımla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fatih.bugra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siz arıyorsunuz, gün veriyorlar ama saat vermediler, gelmeden yarım saat önce de aradılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    burcink kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1706 Mesaj
    Merhaba;

EW8H2966IZ ve ya ew8h3966ib arasındayım. Gördüğüm kadarıyla tek fark buharlı temizleme fonksiyonu, bunun için 1000+ TL vermeye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkans -- 11 Kasım 2019; 10:54:13 >
    |
    |
    Sabah baktığımda 8 tane stok vardı electrolux ib olan şu an bitmiş n11de. Büyük ihtimal hediye çekiyle saldırdı millet :) maşallah herkesin ne kadar ihtiyacı varmış. Veya bayiler alıyor olabilir mi acaba?

n11'den Bosch WTW85410TR alma serüveni epey uzun sürdü. gece site açılmayınca sabaha ertelemiştim. sabah 7 gibi baktığımda sepetimdeki 4-5 satıcının ürünü satışa kapalı durumdaydı. n11'in listesinde görünen 3.599 tl fiyatlı ürün de tükenmişti. gerçekten üünler alındı mı yoksa satıcılar da sisteme giremeyince ürünlerini mi kapattı bilemiyouz elbette. 4.200 tutarlı bir ürün vardı, artık olmadı onu alırım diyordum öğle saatlerine doğru. 7 stok bir anda bitti. satışa kapandı. 4400 tutarlı ürünler kaldı sadece. o ara nasıl olduysa öğlen 12.40 civarı 3.599 tutarlı ürün sepette göründü tekrar ve ben de alabildim. sonrasında yine satışa kapattı satıcı. ancak ürünün satışını onayladı. nasıl bir iş pek anlamak mümkün değil. gerçekten ürünler satılıyor mu yoksa satıcılar ürünlerini mi satışa kapatıyor belli değil. inşallah güzel bir şekilde sonlanır bu macera. bekliyoruz.
    |
    |

• Yarbay
    4978 Mesaj

ben de bu şekilde aldım 475 TL çek vardı onu kullandım
    |
    |
    mcanka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Arkadaşlar ben de n11 den Vestel km 7611 aldım bugün. Ürün hakkında çok da fazla yorum bulamadım. Fiyat düştü mü genelde böyle bilmiyorum ama bayi fiyatı da 1999 TL idi. Çekle daha da uyguna geldi tabi. Eğer bilginiz varsa iptal de edebilirim. Hani kronik sorunlu, aman bulaşma falan derseniz.

|
    |
Mobilya Takımları
Masal
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.