Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.902
Cevap
453
Favori
2.678.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar. Evimdeki tüm Beyaz eşya Bosch marka. Kurutma makinasını da wtw85410 alacaktık buradaki yorumları görünce aklımız electrolux e kaydı.

Sizce pişman olur muyum ? Fiyatları hemen hemen aynı.

Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Belirttiğiniz özellikler Arçelik’te de var. Ben 3-5 kez çalıştırdım makineyi. Şuana kadar bir problem görmedim. Sadece kondanser denen bölümün önünde neden filtre yok pek anlayamadım, oraya da koyulabilirmiş diye düşünüyorum. Oradaki kanatçıklara takılan tozları 3-5 kurutma sonrası elektrik süpürgesi ile alın diyor. Makineyi imkan varsa gidere bağlamak mantıklı. Ben henüz yapmadım ama eşim biriken suyu boşaltmayla uğraşamam diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OZGURCEL77

Arkadaşlar hoover deneyiminden sonra gurundig ile yola devam
    formu takip eden arkadaşlar hoover düşüncelerimi bilir
    parasına göre iyi ürün gene yazıyorum ilk kullandığımız link
    modelinin kurutması süperdi hoover kısmıyla ilgili bilgi almak
    isteyenlere özelden yazarım iade sürecinde hiç bir problem yaşamadım
    gelelim gurundig e dün 6-7 kg 800 devirde sıkılmış çamaşırı pamuklu
    dolap kuruluğunda kuruttum yaklaşık 2 saatte kupkuru çıkardı
    mlzeme olarak benim şahsi fikrim ekran ve tuşları kullanışlı değil
    sert kullanımda veya uzun vadede içine göçecek gibi duruyor
    yan kısımlara elinizle bastırdığınızda boşluk oluyor tambur malzemesi
    galvaniz bazı arkadaşlar tamburun iki yöne dönmesini sanki bir markaya ve inverter
    motora bağlamış fakat hoover ve gurundigde de iki yöne dönüyor kondanser kısmında
    filtre olması iyi zira arçelik 3883 ve 3893 te o kısım boş diye biliyorum
    sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olurum
    9 kg hoover hepsiburadada 1999 tlye düşmüş alınır mı
    8 kg bosh makina üstüne uyar mı

• agust A kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için çok teşekkürler. Sitelerinde yazmadığı için göremedim hocam ben. Bir de arada yıllık 40kw kadar bir enerji tüketim farkı mevcut Vestel lehine.
  • Güzel ve faydalı bir konu emeği geçen herkese teşekkürler. Takip ediyorum Ocak ayına kadar alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çamaşır kurutma makinesi alma düşüncem var.
    Hoover markasına ait şikayet var sitesinden bakınca satış sonrası servis,yedek parça gibi çok sık sorunların olduğunu gördüm.Hoover fiyat olarak diğer marka ve modellerden aşağıda görünsede bu sebepden dolayı paramla rezil olmamak için hoover markasını düşüncelerimden çıkaracağım gibi.
  • _XaNDeR_ kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,

Alacağımız model Electrolux EW8H3966IB A++ 9 KG olacak. Fiyatı biraz tuzlu görünsede aslında f/p bir cihaz. Teknosa'da sepete ek %10 indirim vardır, 4500 seviyelerine geliyordu cihaz. Ben şu an n11 indirimlerini bekliyorum, aceleniz yoksa siz de o dönemde alabilirsiniz.

Selamlar.
  • salimg kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Acelem yok birkaç hafta bekleyebilirim. İndirim yakalarsaniz bana da haber edebilir misiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vestel kurutma makinesi kullanan var mı isi pompalı modelinden.

• VESTEL KM 9711 ile ilgili bir konu actim arkadaslar. Oradan paylasim yapacagim. Merak edenlerin bilgisine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykr -- 22 Ekim 2019; 23:6:10 >
  • elliyedi E kullanıcısına yanıt
    Deneyimlerimiz;

bir kere hangi makine olursa olsun çok büyük rahatlıkmış onu anladık:)

arçelik 3886kt, 8kg kapasiteli, yıkama da 8 olduğu için oldukça yeterli ki zaten yıkama makinesi tam dolu iken kurutma 3/4 doluyor.
    ses olayı: içinde fermuarlı bir çamaşır varsa şıngır şıngır ötüyor gece kurutmayın, sessiz modu var çok başarılı, daha yavaş devirde dönüyor ve sesi azaltıyor.
    ütü olayını baya azalttı.
    2 filtre var, alırken bu gözümü korkutmuştu, üstteki filtre 1-2 yıkamada doluyor, çok basit temizliği, alttaki filtre 4-5 yıkamada bir doluyor, üst filtre kadar kolay değil ancak elektrikli süpürge ile temizlemek çok kolay oluyor.
  • uykr kullanıcısına yanıt
    üstad burdanda bir foto vs atarsanız alacak arkadaşlara fikir olur
  •  Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

• uykr kullanıcısına yanıt
    tekrar hayırlı olsun en kısazamanda kullanım deneyimlerinizide bekliyoruz
  • Selamlar. Bugün MediaMarkt e electrolux bakmaya gittik. Satıcı inatla miele önerdi. Kurutma makinası olarak bir tek miele varmış gibi anlattı. Daha çok empati oluşturdu. İşin garibi MediaMarkt sitesinde miele yok. Acaba son stokları mı satmaya çalışıyor diye düşünmedim değil.

• burcink kullanıcısına yanıt
    Miele beyaz eşya olarak dünya'da en tepede yer alan markalardan. Fiyatları da ben en son baktığımda 8bin civarlarındaydı en ucuzu.
  • Yaklasik 6 yildir siemens varioperfect iq500 camasir makinasi kullaniyoruz ancak cocuktan sonra kurutmaya donmek sart oldu fakat herkes gibi sadece kurutmami yoksa kombone bir makina mi karar veremedim.annemlerde kurutma var ve filtrelerini her yikamada temizliyorlar fakat kombine makinalarda boyle bir kurutla filtre temizligi yok gibi anladim.Sonuc olarak samsung addwash 6/9 mi alsam yoksa evdeki siemens iq500 kullanima devam edip bosch ve benzeri bir markanin isi pompali filtreliA++ kurutma mi almak tavsiyelerinizi rica ederim

Dusundugum kurutmali camasir modeli

https://www.hepsiburada.com/samsung-wd90k6b10os-ah-a-9-kg-yikama-6-kg-kurutma-1400-devir-camasir-makinesi-p-HBV00000EIUN5?magaza=gureller&wt_gl=cpc.6814.shop.elk.mda-ssc&gclid=Cj0KCQjwgNXtBRC6ARIsAIPP7RvRTI3KxWxdLt1knLVuiEaouLXPkqBiYKr9nUdb4UUM69H8uBO0NLMaAoqHEALw_wcB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 27 Ekim 2019; 12:53:49 >

• Su anda kurutma icin bosch wtw85410tr ile vestel km9711 arasinda kaldim sizce hangisi

• Vestel km 9711 veya km 7611 kullananlar var mi ciddi olarak f/p urunu oldugunu okudum yorumlari alabilir miyim

• darnglove D kullanıcısına yanıt
    uykr adlı kullanıcı 9711 kullanıyor en son resim istemiştim attı ayrı bir başlık
    altında konu açıcaktı 9711 kullananlar olarak bekliyoruz çok fazla kullanıcı deneyimi yok vestel
    kurutmayla ilgili kronik bir problemi yoksa özellik olarak iyi duruyor çelik kazan a++ oluşu proğram
    sayısı alınabilir
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.