Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gsserhat , nickimsonikimsi Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil
5 sn
14.943
Cevap
452
Favori
2.681.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyw. sağolasın.

Çıkcası bana pek bir dayanacak bir şey gibi gelmedi. Malzeme galvanizli falan olsa böyle birşey olmaz. Bakalım bizimki ne vakitte paslanacak... Sanayide çalışıyorum aslında tedarikçilerden birine bile yaptıratabiliriz paslanmaz saçtan. Bekleyip göreceğim..
  • selamlar,
    ikinci el makine satanlar var, almaya gitsek nesine bakmak, neresine dikkat etmek gerekir ?..
    ayrıca dikkat ettim arçelik 2772 kt modeli 2. el ilanlarında hayli fazla, bu model nasıl alınır mı ?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

selamlar,
    ikinci el makine satanlar var, almaya gitsek nesine bakmak, neresine dikkat etmek gerekir ?..
    ayrıca dikkat ettim arçelik 2772 kt modeli 2. el ilanlarında hayli fazla, bu model nasıl alınır mı ?..

Çünkü b sınıfı olup dünyanın elektriğini yakıp çamaşırın anasını ağlatan bir model

Milletin cahilce, nefes alsın yeter mantığıyla alıp, hüsrana uğrayıp, bütün kurutma makineleri böyle diye düşünüp elden çıkarmaya çalıştığı bir model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 22 Kasım 2018; 13:01:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

Merhabalar,

Bugün GDH-82 makinenin kurulumu yapıldı. Servis ek parçalar için herhangi bir ücret istemiyor. Ayrıca kurulumu Siemens üzerine yaptılar sağolsunlar.
    Aydınlatma var ve gayet hoş çalışıyor. ürün görünüş itibari ile güzel. Biraz kullanınca editlerim yazıyı.
     Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

Hayırlı olsun güzel cihaz

Lakin çamaşır makinesinin altındaki platform o kadar sakat o kadar sakat duruyor ki onu acilen çıkarmanızı öneririm. Makine üstüne tam basmamış bile. Üzerine kurulan kurutma makinesi ile ağırlık merkezleri iyice yükseldi ve çok kolay devrilebilir makineler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 22 Kasım 2018; 13:02:59 >

• Hoover HL C8DG-S 8 Kg NFC One Touch Kurutma Makinesi
    1309 tlye denk geliyor. N11 77 tl kuponla daha da düşüyor.

Bilginize.

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

https://urun.n11.com/kurutma-makinesi/hoover-hl-c8dg-s-8-kg-nfc-one-touch-kurutma-makinesi-P293622111

• Arkadaşlar Siemens almayı planlayan fakat bütçe konusunda uygun fiyatlı makine arayan arkadaşlar için aşağıdaki modeli incelemelerini tavsiye ederim.
    Teslim olacağı şehre + Kullanacağınız kredi kartına göre fiyat değişmekte olduğundan bu bilgilerle pm atarsanız net fiyat çıkarabilirim. Direkt Çerkezköy Siemens depodan evinize gönderilmektedir, daire için teslimat.

Siemens WT45RV00TR iQ300 Kurutma Makinesi - Isı pompalı 8 kg A++

8 kg
    Enerji verimlilik sınıfı: A++

Özel programlar: Yünlülerde son uygulama, Mix, outdoor, Havlu, Süreli program kurutma, Süreli program havalandırma, İç giyim, Süper-Kısa 40', Gömlek/Bluz

Kırışık azaltma sistemi: Program sona erdikten sonra 60 dakika çamaşırları kırıştırmadan muhafaza etme

Kondanser koruma filtresi
    Nem kontrollü, süreli ve özel pogramlar için tam elektronik kullanıım
    softDry-tambur sistemi: Çamaşırları koruyan büyük tambur ,soft tasarım pedallar
    Çocuk kilidi
    Program bitiminde akustik sinyal
    kapı menteşesi: sağda
    Metal kapı menteşesi

• quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

selamlar,

Çünkü b sınıfı olup dünyanın elektriğini yakıp çamaşırın anasını ağlatan bir model

Milletin cahilce, nefes alsın yeter mantığıyla alıp, hüsrana uğrayıp, bütün kurutma makineleri böyle diye düşünüp elden çıkarmaya çalıştığı bir model.

Alıntıları Göster
    çok net anladım hocam teşekkürler ...
    alınabilecek en ekonomik (max. 2000 lira) modeller hangileridir ve kurutma makinesinde temel kriter nedir alırken ilk olarak hangi özelliğine bakmak gerekir ?..

• Hepsiburada efsane Cuma indirimleri gayet güzel
    açıkcası insanın hemen 1 kurutma makinesi alası var

Grundig GDH 80 A+ 8 Kg alanlar vardı galiba başlıkta

• K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

aslında altında boşluk gibi gözüken yerlerde göz yanılgısı var. çamaşır makinesinin ayarlı ayakları alttaki tablanın tam plastik üzerine basıyor. hafif bir titremesi var servis elemanları gayet iyi sıkıntı yok dediler. çamaşır makinesini önce sıkmaya alıp bi baktılar sonra montAj ettik. inş sıkıntı çıkarmaz
    .

• zRx Z kullanıcısına yanıt
    Çok araştırmadan ve detayına girmeden Bosch marka almıştım ben.

Senin aldığın modele bakınca Bosch A+ 270 kwh iken sende 309, ikisi de A+ olmasına rağmen fark var. Sık kullanırım diyorsanız daha az enerji tüketen bir ürün öneririm.

İkinci göze çarpan husus •Tambur Malzemesi : Çinko •Dış gövde malzemesi : Çelik, iyi mi kötü mü bilmem. Bosch malzeme olarak düşük modellerde Galvaniz (Galvaniz, 450-455 derecedeki erimiş çinkonun içine daldırılan çeliğin kaplanmasına denirmiş. ), yeksek modellerde paslanmaz çelik kullanıyormuş. Satıcı kesinlikle çelik öneririm demişti.

Burada sorulmuş ama cevap alınamamıştı aradaki fark ne diye ? Sizinki çinko. Tekraren iyi midir kötü müdür kullanımda fark yaratır mı bilmem.

Çift yönlü kurutma sistemi ( ile daha eşit ve kırışıksız kurutma) varmış, bu farklı. BEnim aldığım bosch sadece tek tarafa döndürerek kurutuyor.

Birde çocuk ve ihtiyaç varsa çocuk kilidi konusunda bilgi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurordek

Çok araştırmadan ve detayına girmeden Bosch marka almıştım ben.

Senin aldığın modele bakınca Bosch A+ 270 kwh iken sende 309, ikisi de A+ olmasına rağmen fark var. Sık kullanırım diyorsanız daha az enerji tüketen bir ürün öneririm.

İkinci göze çarpan husus •Tambur Malzemesi : Çinko •Dış gövde malzemesi : Çelik, iyi mi kötü mü bilmem. Bosch malzeme olarak düşük modellerde Galvaniz (Galvaniz, 450-455 derecedeki erimiş çinkonun içine daldırılan çeliğin kaplanmasına denirmiş. ), yeksek modellerde paslanmaz çelik kullanıyormuş. Satıcı kesinlikle çelik öneririm demişti.

Burada sorulmuş ama cevap alınamamıştı aradaki fark ne diye ? Sizinki çinko. Tekraren iyi midir kötü müdür kullanımda fark yaratır mı bilmem.

Çift yönlü kurutma sistemi ( ile daha eşit ve kırışıksız kurutma) varmış, bu farklı. BEnim aldığım bosch sadece tek tarafa döndürerek kurutuyor.

Birde çocuk ve ihtiyaç varsa çocuk kilidi konusunda bilgi yok.
    Sayenizde bir şey öğrendim, teşekkür ederim . Geç oldu ama bilgi bilgidir ve kıymetlidir. Profilo 8351 galvanizdi onu aldım. Alternatifi gdh82 ne onu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 23 Kasım 2018; 20:24:42 >

• Arçelik 3893 KT A++ makine aldık bakalım nasıl bir şeymiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

Arçelik 3893 KT A++ makine aldık bakalım nasıl bir şeymiş...
    Sizin için özel değilse nereden kaça aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

Sizin için özel değilse nereden kaça aldınız acaba?

Alıntıları Göster
    Beyazavm.com

2700 taksitli
  • Merhaba arkadaşlar. Kurutma makinesi almak istiyoruz ama fiyatlar görmeyeli epey uçmuş. 600-700 liralardan nerelere gelmişiz öyle

Sormak istediğim bir ürün var. Linki aşağıda. Hoover markası genelde tavsiye edilmemiş ama yorumları fena değil. 1500 tl yi geçmeyecek şekilde başka ürün tavsiyelerine de açığım. Bir de ısı pompası olması illa elzem midir?

https://www.hepsiburada.com/hoover-dx-c10dce-s-10-kg-kurutma-makinesi-p-HBV000009PEDZ

• Merhaba arkadaşlar ben grundig gdh 82 almaya karar verdim. Ancak Ankarada bayide konuşup yaptırabilirsem indirimli almayı istiyorum. İnternet fiyatı resmi sitesinde 2699 TL ve 9 ay taksit yapıyor bu fiyata. En az 6 taksite daha uyguna bulabileceğim bir yer var mıdır?
  • Mrb bende kurutma makinası almak istiyorum araştırmaktan karar veremedim ve kafam çok karıştı buradaki yorumları da okudum..

İlk hedefim tanıdıgım kişilerinde kullanması üzerine arcelik 3870 kt a+ 7 kg idi suan en uygun 2.698 tl bayilerde yokmus eski bir model olduğu için 3873 kt yi önerdiler fakat içime sinmedi hakkında bir yoruma da rastlamadım..

İkinci olaraksa gdh 80 a+ 8kg önerilerini okudum memnun olansa baya fazla hepsi burada yorumlarında bu yüzden kafam karıstı suanda da indirim var 2.249 tl

Son bir toparlama ile artık siparis vermek istiyorum kararımdan şaşmayıp Arçelik almalıyım mi yoksa grundig mi 🤦🤦🤦
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Merhaba arkadaşlar. Kurutma makinesi almak istiyoruz ama fiyatlar görmeyeli epey uçmuş. 600-700 liralardan nerelere gelmişiz öyle

Sormak istediğim bir ürün var. Linki aşağıda. Hoover markası genelde tavsiye edilmemiş ama yorumları fena değil. 1500 tl yi geçmeyecek şekilde başka ürün tavsiyelerine de açığım. Bir de ısı pompası olması illa elzem midir?

https://www.hepsiburada.com/hoover-dx-c10dce-s-10-kg-kurutma-makinesi-p-HBV000009PEDZ
    Sarpuli arkadaşımızın yorumu:

"Bir arkadaş hoover diyordu, dün carrefoursa da çamaşır makinesini gördüm, ekranına falan dokundum içeri göçüyor (esneme) kapağını açtım falan hissettirdiği tek şey ''ucuzluk'' malesef... Hissiyat bu tabi kullanmadan bir şey denemez ama malzeme kalitesi ciddi kötü... "

Baktığınız model Almanya üretimiymiş. Nasıldır bilmiyorum. Bakıp almak en iyisi. Artık enerji tasarrufu gereği yoğuşmalı makineler de 1- 2 seneye piyasadan kalkar tahminimce. Yedek parça ve servis desteği en fazla 10 sene olacak yani o da bulabilirseniz.

Isı pompalı olması elzem değil tavsiye ediyoruz. Hem enerji sarfiyatı hem de kurutma performansı daha iyi (çamaşırlara zarar vermemesi) bir makine. Karar tabi size kalmış.

Hatta forumda sarfiyata bakmayıp daha kısa sürede kuruttuğu için daha avantajlı oldugu bile savunuldu.

Haftalık 3 kullanımda ısı pompalı ile arasında aylık 15-20 Tl gibi bir elektrik fatura farkı olur.

Bu da 10 senelik kullanım ömrü hesap ederseniz 1800-2000 TL arasında fatura farkı demek.

• Merhaba herkese, üstadlara bir sorum olacak 3-4 aydır bakınıyoruz.kurutma makinesi için bütün forumu okudum nerdeyse, cok karıstı kafam.. 10 gün içinde alacağım...

Siemens kurutma makinesi yada elektrolux istiyoruz(camasır mak: elektrolux) kendinden self conderser clean filan çok sorun yasatır deniyor..

Isı pompalı,

Filtresini kendimin temizleyeceğim olabilir.(arıza olur diyorlar aksi halde)
    8yada9kg
    Mümkünse siemensde çift yönlü tambur dönüşü hangi modelde var daha mı iyi,olması?

Buhar ozelliği olmalı mı bilmiyorum..sanırım olmasada olur..

İq700 yada iq500 de ne onerirsiniz? Yada electrolux mü önerirsiniz? Care 700 serisimi?

Max 4500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muro1101 -- 28 Kasım 2018; 21:14:16 >
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.