Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
14.901
Cevap
453
Favori
2.677.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Profilo geldi kuruldu ve 1 haftadır kullanıyoruz. Kurutma ve kırıştırmama performansını beğendik, makine üzerine kurulma aparatı da güzel... İç aydınlatması olmaması ve cam kapak olmaması kötü :(

Arçelik grubu için GDH82 Grundig

BSH grubu için de Profilo fiyat/performans ürünleri...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Profilo geldi kuruldu ve 1 haftadır kullanıyoruz. Kurutma ve kırıştırmama performansını beğendik, makine üzerine kurulma aparatı da güzel... İç aydınlatması olmaması ve cam kapak olmaması kötü :(

Arçelik grubu için GDH82 Grundig

BSH grubu için de Profilo fiyat/performans ürünleri...
    Yazdıklarından GDH 82 almadığın için ufak bir pişmanlık hissettim, yanılıyor muyum? İç aydınlatma olmaması ve cam kapak olmamasının ne gibi olumsuzlukları var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Yazdıklarından GDH 82 almadığın için ufak bir pişmanlık hissettim, yanılıyor muyum? İç aydınlatma olmaması ve cam kapak olmamasının ne gibi olumsuzlukları var?

Alıntıları Göster
    :) plastik kapak için uzun vadede kökü yapabiliyor diye "rivayetler" duydum, ayrıca görünüm olarak ta cam kapak daha iyi duruyor. Aydınlatma da hem görsel olarak hemde çamaşırları toparlarken işe yarıyor...

Siz ne almıştınız ?

• Arkadaşlar merhaba, 1500-2000 bandında öneriniz nedir?
  • Pentagramet kullanıcısına yanıt
    1500-2000 bandında ısı pompalı artık çok zor. Bir model bulabildim.

Isı pompalı olarak,

Altus Al 80 Ic A+ (Arçelik üretimi- yoğuşturmalı+ısı pompalı yazıyor)

Yoğuşturmalı olarak sıralarsam,

Arçelik kt 2772, 2773, 2782 B

Grundig gdc80. B

Beko D72 kt. B

Seg km700 (vestel üretimi). B

Hoover modelleri var ancak malzeme kalitesi ve servis yönünden önerilmiyor.

Bsh grubunun yoğuşturnalı modeli var ancak 1500-2000 bandında ürünü yok.

Haftalık 1.5 seferden fazla kullanacaksanız fayda maliyette ısı pompalılar daha iyi görünmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 1 Aralık 2018; 8:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

:) plastik kapak için uzun vadede kökü yapabiliyor diye "rivayetler" duydum, ayrıca görünüm olarak ta cam kapak daha iyi duruyor. Aydınlatma da hem görsel olarak hemde çamaşırları toparlarken işe yarıyor...

Siz ne almıştınız ?

Alıntıları Göster
    Gdh 82 aldım ama kargo eve telsim etmeyince iade oldu. Sende 8351 alınca bende ondan alayım dedim daha telsim edilmedi. Kısmetse bugün içinde gelecekler. Hala değiştirme şansım var ondan sordum aslında. Gdh 82 mi alsam 8351 mi

• Herkese merhaba. Kurutma Makinesi ihtiyacım var elektrik tasarruflu haftada 1 kullanacaz suan ama bebek bekliyoruz. Hepsiburada şu modeli buldum f/p midir?

Hoover HL H9A2DE-S 9 Kg A++ Isı Pompalı Kurutma Makinesi

https://www.hepsiburada.com/hoover-dx-h9a2tcex-s-a-9-kg-kurutma-makinesi-p-HBV00000EN7T8?magaza=Hepsiburada

Bütçem 200-2200 civarı

Edit link duzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle_beagle -- 1 Aralık 2018; 9:0:15 >
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende 3 hafta önce aldım. Çamaşır makinem de profilo ama aparatı vermediler bana uygun aparat henüz yok diye demek ki yalan söylemişler

• eagle_beagle kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz link grundig bir yanlışlık oldu heralde.

Hoover için birşey diyemiyorum. Isı pompalı çok ucuz (çok ucuz derken diğer markalara kıyasla. Yoksa onlar bile pahalı..) ürünleri mevcut. Baktığınız zaman f/p ürünü olarak görünüyor. Ancak insanın aklında hep bir şüphe kalıyor ve sıkıntı yaşamamak adına bilindik ve kullanılmış ürünlere yöneliyorlar. Uzun süredir forumdayım ancak kullanıp ta yorum yazana rastlamadım.

Arcelik 3880 kullanıyorum. Mağazalarda Hooveri inceleyip ilk izlenim ve görüşlerimi yazacağım.

Candy grubunun Eskişehir'de de fabrikası var bir gün gezmek görmek nasip olursa üretimle ilgili yorumlarımı da aktarırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 1 Aralık 2018; 8:33:9 >
  • Profilonun aparati , arcelik serisinin aparatindan daha guzel gorunumlu ve ayni grup makinenin uzerine kurulum yapilinca servisin ucretsiz bir sekilde bu aparati temin ederek takmasi lazim. Gdh 82 mi yoksa profilo mu diyenler icin farklari yukarida aciklamislar, burda asil karar verilmesi gereken husus arcelik grubu mu yoksa bosch siemens profilo grubunun mu tercih edilecegi. Ben camasir makinesini de profilo aldigimdan profilo tercih ettim, eger makineyi arcelik alsam arcelik grubu GDH 82 tercih ederdim. Yinede kapak ve isik konusunda GDH 82 bir adim onde, ayrica servis her makinenin uzerine ucretsiz aparatla kurulum yapmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi discrepancy -- 1 Aralık 2018; 8:35:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en uygun fiyata alabileceğim kurutma makinesi hangisidir acaba? Markanın önemi yok?

Bir de makineyi koymak için evde hiç uygun yerimiz yok. En uygun yer balkon. Balkonda cam balkon da var. Hani kışın çok sorun olacağını sanmıyorum. Ha belki güneş ışınları makinenin boyasına zarar verebilir ama cam balkon siyah olduğundan belki de güneş ışınlarını keser.

Balkona olur mu sizce?

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    Cevabınız in teşekkürler hocam, ısı pompalı dedikleriniz daha iyi sanırım, bu konuda çok bilgi sahibi değilim o zaman bütçeyi biraz daha arttırmakta fayda var çünkü uzun süreli kullanmayı düşünüyoruz

• Merhaba,

Maks 1500 bandında, Seg, beko ve hoover dan hangisini önerirsiniz? Şikayet yoksa elim Seg’e gidiyor ama profilo ctr1000 eski çamaşır makinamın üstüne koydurmak istiyorum, nerelere dikkat etmem lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Gdh 82 aldım ama kargo eve telsim etmeyince iade oldu. Sende 8351 alınca bende ondan alayım dedim daha telsim edilmedi. Kısmetse bugün içinde gelecekler. Hala değiştirme şansım var ondan sordum aslında. Gdh 82 mi alsam 8351 mi

Alıntıları Göster
    Bence ikisi de iyi ama ikisi aynı fiyatta olsa profilo alırım, benim çamaşır makinem bsh olduğu için yan panel tasarımı (yuvarlaklar) uyumlu olsun diye profilo seçtim. Makinem arçelik grubu olsaydı daha uygun fiyata grundig alırdım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

Merhaba bende 3 hafta önce aldım. Çamaşır makinem de profilo ama aparatı vermediler bana uygun aparat henüz yok diye demek ki yalan söylemişler
    Nasıl yok ? Bana direk servis getirdi... Sizin alttaki makine ne marka?

• alttaki de profilo 2013 de almıştım. şu an üst üste değil ama kısa bir süre sonra taşınacağım lazım olacak sen ver kalsın dedim eleman buna uygun yok dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

alttaki de profilo 2013 de almıştım. şu an üst üste değil ama kısa bir süre sonra taşınacağım lazım olacak sen ver kalsın dedim eleman buna uygun yok dedi
    Uydurmuş ama dediğiniz gibi ver bende dursun a sıcak bakmıyor servisler...
  • Profilo 8350 ve 8351 arasında belirgin bir fark var mı? Sitesinde karşılaştırma yapınca boyutlarda ufak bir fark görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lb

Profilo 8350 ve 8351 arasında belirgin bir fark var mı? Sitesinde karşılaştırma yapınca boyutlarda ufak bir fark görünüyor.
    Sanırım ikisi de ayni makine ama 8350 ni üretimi durduruldu 8351 olarak üretilmeye basladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muro1101 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, karar verebildiniz mi?
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.