Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: brkbr06 , brkbr06 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
14.939
Cevap
452
Favori
2.681.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Electrolux makinalarda servise yaptırılması gereken bir temizlik/bakım işlemi var mı?
  • Acil bilgiye ihtiyacım var. Kurutmayı alta çamaşırı üstüne kurmanın bir sakıncası olur mu? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • compradorigor C kullanıcısına yanıt
    Sakıncası olur. Direk üstüne koyacaksınız uygun değildir. İlla ki böyle yapmak istiyorum diyorsanız iki ayrı bölme yapıp üst konstrüksiyonu sağlam yapmalısınız.

İleride sarsıntı, tambur çarpması, su kaçağı gibi sorunları da gözönünde bulundurmanız ve alt kata izolasyon da yapmanız gerekebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Bosch makina üzerine kurdutma olayından dolayı ve uygun fiyata bulduğumdan PROFİLO KM8350CTR A++ aldım. Umarım pişman olmayız... Daha kurulumu yapılmadı...
    Merhaba siz makinanızı nereden ve kaça aldınız acaaba ? Ben de bakıyorum benim çamaşır makinem Bosch, üstüne kurdurtabilirm di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtan

Merhaba siz makinanızı nereden ve kaça aldınız acaaba ? Ben de bakıyorum benim çamaşır makinem Bosch, üstüne kurdurtabilirm di mi?

Alıntıları Göster
    Hocam ben internet üzerinden aldım, Axses kampanyaları ile 120 lira puan kazanımımı da düşersek 1680 liraya geldi... Henüz kurulum yaptıramadım. Yaptırınca bir inceleme yazarım...

• Profilo en ucuz 2600 olmuş
    Balkonda kurutmaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baldaSSare -- 31 Ağustos 2018; 16:45:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baldaSSare

Profilo en ucuz 2600 olmuş
    Balkonda kurutmaya devam
    Ben 1680 e almıştım ama alamadım:) n11 deki sahtekar satıcı yüzünden sipariş iptal oldu. Tabi bundan sahtekar sürat kargoyu da atlamamak lazım...

Sanırım bende almayacağım, fiyatlar çok yüksek...
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Merhaba sarpuli,

Ekibimiz sizi bilgilendirmiştir.

n11.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba sarpuli,

Ekibimiz sizi bilgilendirmiştir.

n11.com
    Burayı da mı takip ediyorsunuz :) Satıcı dan şikayetçiyim, uğrattığı zarar nedeyse 1000 lira :(
  • Merhaba sayın sarpuli şu satıcının adını verin de yanlışlıkla bir sipariş vermeyelim bu satıcıya
  • quote:

Orijinalden alıntı: buran26

Merhaba sayın sarpuli şu satıcının adını verin de yanlışlıkla bir sipariş vermeyelim bu satıcıya
    Hocam alıntı yapmamışsınız şimdi gördüm mağaza şudur...

https://www.n11.com/magaza/ercan66

Dalkılıç LTD Yozgat
  • quote:

Orijinalden alıntı: şapkaa

marka model yazsaydınız iyi olurdu bence..

Alıntıları Göster
    Arçelik 2772 KTİ camsız model. servis iki kart getirdi parça kodları aynı idi. kart değişti. bu seferde ısıtıcı çalışmadı siparişini verdiler. anlamadığım ısıtıcı sağlam kart değişince algılamıyormuş.halbuki aynı parça kodlu ürünü takdılar.
  • Miele TKG 840 WP modeli nasıl? Bu üründe de temizleme için servis çağırma gereksinimi Bosch/Siemes modellerindeki gibi oluyor mu? Ben servise ürün vermek istemiyorum. Verdiğinizde içindeki farklı malzemeleri de değiştirip, daha kötü malzeme kullandıklarını biliyorum. Ondan dolayı da yolunuz bir kere servisle kesişirse, artık servisten kurtulamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compy -- 15 Eylül 2018; 23:5:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: compy

Miele TKG 840 WP modeli nasıl? Bu üründe de temizleme için servis çağırma gereksinimi Bosch/Siemes modellerindeki gibi oluyor mu? Ben servise ürün vermek istemiyorum. Verdiğinizde içindeki farklı malzemeleri de değiştirip, daha kötü malzeme kullandıklarını biliyorum. Ondan dolayı da yolunuz bir kere servisle kesişirse, artık servisten kurtulamıyorsunuz.
    Çok pahal model hocam...
  • Merhaba
    Kurutma ve çamaşır makinası için birleştirme aparatı nerden bulabiliriz.
    internette 200 tl ye satılıyor galiba ama fiyat çok yüksek geldi.
    uygun fiyata alabilecegimiz bir yer varmıdır?
  • Arkadaşlar iki fiyat aldım. Sizce uygunmu yorumlarsanız sevinirim. Beko d70 hp 2000 tl. D80 hp 2500 tl. İki makina alacağız. İkili alımda bu fiyatları verdiler. Ayın birinde yüzde onbeş zam gelecekmiş.

• Arçelik 2772 modelini almayı düşünüyorum.1500-2000tl civarı önerebileceğiniz daha iyi bir model var mı?

• Fiyatlar uçtu ben alamadım :( İkinci el falan bakıyorum artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanri12

Arçelik 2772 modelini almayı düşünüyorum.1500-2000tl civarı önerebileceğiniz daha iyi bir model var mı?
    Arçelik 2772 KTİ modelini bulamadım. Aynı diye Beko D 70 KTİ modelini aldım. Aldığım yerde makinelerin üzerinde saatlik tüketim yazıyordu. D 70 Kti için 1.56 tl yazıyordu. D70 Hp için(Arçelik'te galiba 3870'e denk geliyor) 0,68 kurus yazıyordu. Bu rakamlar doğrumudur. Biraz fazla geldi. Evde bebek var. Hergün 2 saat çalışsa ayda 90tl eder. Az yakanı bile ayda 40tl'yi geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 22 Eylül 2018; 18:7:23 >
  • Bosch’da kampanya var sanirim 2500 kusurata guzel bir makine var esim denk gelmis ama modeli alamamis. Fakat bi problem makine A+. Iki gune bir calistirmayla ne yakacak elektrik olarak hic bi fikrim yok.
    Benzer bisi kullanip yorumlayabilen veya fikir verecek olan olursa cok sevinirim.
    Kendimizden ziyade bebegin kiyafetleri icin kullanacagiz e onumuz kis ufak ufak kiyafetleri kurutma isi sikinti..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.