Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.943
Cevap
452
Favori
2.681.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iamSymbiote

Bosch’da kampanya var sanirim 2500 kusurata guzel bir makine var esim denk gelmis ama modeli alamamis. Fakat bi problem makine A+. Iki gune bir calistirmayla ne yakacak elektrik olarak hic bi fikrim yok.
    Benzer bisi kullanip yorumlayabilen veya fikir verecek olan olursa cok sevinirim.
    Kendimizden ziyade bebegin kiyafetleri icin kullanacagiz e onumuz kis ufak ufak kiyafetleri kurutma isi sikinti..
    Hocam A+ olup 2500 e ben bosch görmedim hiç ama neymiş acaba modeli...
  • Arkadaşlar 10kg çamaşır makinesi almıştım.
    Şu an kurutma yeri sıkıntılı olunca kurutma makinesi bakmaya başladım.
    Başladım ama 10 kg makineden çıkan giysi yine 10 kg kurutmaya mı girmeli yoksa 8-9 kg kurutma kapasite yeter mi.
    Çamaşırı ikiye bölmeden kurutmayı istiyorum. Bu bilgiyi makineyi üretenlerin teknik destek bölümleri bile cevaplayamadı.
    Aslında önemli bir bilgi değilmi?
    Sen yıkayacaksın yıkadığının bir kısmını mı atarsın kurutmaya.
    Makine 10kg olunca kurutma makinesi için 10kg kapasite aradığımda seçenek yok. Sadece 10kg Hoover kurutma makinesi var.
    O da B sınıfı enerji ile senelik 670 kwh enerji tüketir yazıyor.
    Bir de bu enerji tüketimi neye göre hesap ediliyor ya da bana aylık neye patlayabilir bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.
  • sanri12 kullanıcısına yanıt
    Hergün 2 saat çalışması, hergün çamasır makinesinin de 3-4 kg lık çamaşırı yıkaması demek. Yani bu tüketim bebeğiniz olsa bile pek olası değil.

Hergün bebeğin çamaşırlarını yıkarım deseniz bile az olacağından kurutma yarım saatte işini bitirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar fiyat alan pazarlık yapan yok galiba. Kampanya mı bekliyorsunuz. Karar veremedim hemen alsammı kampanyamı beklesem. Ama zam gelicek diyo bayiler.

• castiron11 C kullanıcısına yanıt
    Kg lara fazla takılmayın. 8-9 kg lık bir kurutma yeterli olacaktır. Zaten makinenizin kullanma klavuzuna bakarsanız 10 kg lık kapasite sadece pamuklu veya sentetik kuru yük için. Ve her zaman tamburun üst kısmında boşluk bırakın der. Evde tartı olmadığı, boşluk bırakman gerektiği için çogu zaman bu yük kapasitenin altında olacak ve aldığınız 8-9kg lık kurutma yeterli olacaktır.

Bir de şu var ki kurutmanın tamburu çamaşır makinesinden büyük ve herhangi bir zorlamaya maruz kalmıyor. Yani 9 kglık makineye atacağınız 1 kg lık fark sadece kurutma süresini uzatacaktır.

• Viskozite V kullanıcısına yanıt
    Zam genelde yılbaşından sonra olur. Yıl sonu hedeflerini tutturamayan bayiler yıl sonu indirim yaparlar. Beklemek size kalmış.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Viskozite

Bu aralar fiyat alan pazarlık yapan yok galiba. Kampanya mı bekliyorsunuz. Karar veremedim hemen alsammı kampanyamı beklesem. Ama zam gelicek diyo bayiler.
    Fiyatlar uçuk zaten... Kampanya falan da yok, belki yıl sonunda bir şeyler olur... Ben devamlı bakıyorum ama bir sonuca varamadım...

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    1 yıl ertelemiştim 11.11 de alırız diye ama fiyatlar ne olmuş böyle

https://www.epey.com/kurutma-makinesi/karsilastir/37210-100103-103138-104314/beko-d-80-hp_profilo-km8350ctr_hoover-dx-h9a2tcex-s_hoover-hl-h9a2de-s/

Şunlara bakıyorum şimdilik ama hiç anlamam bu işten. 2000-2500 bandını geçmeyecek bir ürün almam lazım tavsiyelerinize açığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

1 yıl ertelemiştim 11.11 de alırız diye ama fiyatlar ne olmuş böyle

https://www.epey.com/kurutma-makinesi/karsilastir/37210-100103-103138-104314/beko-d-80-hp_profilo-km8350ctr_hoover-dx-h9a2tcex-s_hoover-hl-h9a2de-s/

Şunlara bakıyorum şimdilik ama hiç anlamam bu işten. 2000-2500 bandını geçmeyecek bir ürün almam lazım tavsiyelerinize açığım.
    Bu ikiliden ben profilo öneririm. Ben bir ay kadar önce profiloyu n11'den aldım ama sürat kargo sağolsun sipariş iptal oldu... O zaman 1680 liraya almıştım şu an 2500 den ucuz bulunmuyor:( O rakamı verecekseniz Profilo iyi tercih...

Cevap için teşekkürler hocam ama 2 ürün değil baktıklarım.

Beko D 80 HP

Profilo KM8350CTR

Hoover DX H9A2TCEX-S

Arçelik 3883 KT

arasındayım şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burank0wnz

Bosch’da kampanya var sanirim 2500 kusurata guzel bir makine var esim denk gelmis ama modeli alamamis. Fakat bi problem makine A+. Iki gune bir calistirmayla ne yakacak elektrik olarak hic bi fikrim yok.
    Benzer bisi kullanip yorumlayabilen veya fikir verecek olan olursa cok sevinirim.
    Kendimizden ziyade bebegin kiyafetleri icin kullanacagiz e onumuz kis ufak ufak kiyafetleri kurutma isi sikinti..

A+ çok yakar. En az a++ olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beko D 80 HP

Profilo KM8350CTR

Hoover DX H9A2TCEX-S

Arçelik 3883 KT

arasındayım şimdilik.
    Bu modellere bende baktım, hoover hakkında fikrim yok ama diğerleri arasında Profilo KM8350CTR doğru karar olur...
  • Fiyatlar uçmuş resmen. 3880 için Aralık'ta 1800 lere pazarlık yaparken şimdi aynı makine en ucuz 2800 olmuş.

Ocak'ta asgari ücret alan biri hemen hemen 1 ay çalışarak alabiliyorken, şimdi 2 aya yakın çalışması gerekiyor.

Allah yeni evlenenlere ve beyaz eşyasını yenileyeceklere kolaylık versin.

• quote:

Beko D 80 HP

Profilo KM8350CTR

Hoover DX H9A2TCEX-S

Arçelik 3883 KT

arasındayım şimdilik.
    Beko bayi ile görüştüm biraz önce. D 70 hp ile d80 hp arasında kalmıştım. Çamaşır makinem 8 kg. Kurutmada 7 kg ın yeterli olacağını söyledi. D70 2000 tl d80 2500 tl. Hiç gerek yok 500 tl farka dedi. Bugün siparişimi veriyorum.

Teşekkürler hocam öneri için. Fiyatlar çok feci yükselmiş :(
  • quote:

Beko bayi ile görüştüm biraz önce. D 70 hp ile d80 hp arasında kalmıştım. Çamaşır makinem 8 kg. Kurutmada 7 kg ın yeterli olacağını söyledi. D70 2000 tl d80 2500 tl. Hiç gerek yok 500 tl farka dedi. Bugün siparişimi veriyorum.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam kullanıcı yorumlarınızı beklerim.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Beko D 80 HP

Profilo KM8350CTR

Hoover DX H9A2TCEX-S

Arçelik 3883 KT

bu ürünleri teknik olarak çok anlamasama biraz inceledim ve Hoover markanın yün ürünleri kurutma özelliği var
    bu senenin sonu gibi indirim olursa bende almayı düşünüyorum...hem kullanım hem de servis olarak hangisini önerirsiniz...sayfanın birinde siemensin bakım için her sene 200 tl gibi bir fiyat istediğinden bahsedilmişti direkt olarak onu eledim...

• Merhaba,

Önceki postlardan bazılarında tartışılmış ama belki güncel gelişmeler vardır diye sormak istiyorum. Eski Arçelik çamaşır makinem (5 kg) bozuldu. Üzerinde yine Arçelik 2772 KT (7 kg) model kurutma makinesi servis tarafından monteli şekilde duruyor. Çamaşır makinesinin tamirinde astarı yüzünü geçtiğinden, Bosch WAT24480TR (9 kg) almaya karar verdim. Sorum şu ki, Bosch çamaşır makinesinin üzerine, Arçelik kurutma makinesini kurdurabilir miyim? Birleştirme aparatını da daha önceden servisten almıştım kutusuyla duruyor.

Merak eden olursa kurutma makinesini 2012 yılından beri 3 kez taşınmayla kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım, oldukça da memnunum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben çok anlamam teknik özelliklerinden. Bosch siemens bütçemi aşıyodu. Direk beko arçeliğe yöneldim. A+ yeter dedim.

• gdede G kullanıcısına yanıt
    Alırken söylerseniz durumu ve ebatlar uyarsa makineyi satmak için kurarlar. Ancak yorumlardan okuduğum bazen servis garanti dışı kalır diyerek kurmak istemeyebiliyormuş.(Kurutmayı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 3 Ekim 2018; 18:11:49 >
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.