Şimdi Ara

Cama Nasıl Yazı Yazılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
16.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde bulunan bir cama yazı yazmak istiyorum. Cam üzerine hangi yollarla ve ne şekilde yazı yazlılabileceği hakkında çok fikir sahibi değilim. Bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

• Nefesinle iyice buharlaştır ve parmak ucunla harfleri yaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Caner_GnC

Nefesinle iyice buharlaştır ve parmak ucunla harfleri yaz

• quote:

Orjinalden alıntı: SkyWrecker

quote:

Orjinalden alıntı: Caner_GnC

Kontür-kontur-kontör tam olarak nasıl söyleniyor bilmiyorum ama bu kalemle önce çizim yapılır, sonrasında cam boyasıyla çizimin içi doldurulur

İki ürün de kırtasiyelerde bulunur.

•  Cama Nasıl Yazı Yazılır?

asetad kalemi ile
  • en basitinden cd kalemi
  • Arkadaşlar cama yazı ile birlikte bir de stencil eklemek istiyorum, fikirlerinizi bekliyorum...
  • tabiki de cam kalemiyle
  • bildigim kadarıyla HF(Hidrojen florür) ile cam tepkimeye giriyor bunula cam a yazı yazdırılıyor. yani fabrikalarda bu yöntemle cama yazı yazdırılıyormus baska yerde nası yaptırırlır bilmem arada sırada işe yarıyor bu kimya
  • Asıl yapmak istediğim "Stencil" olarak adlandırılan gölgelendirme çalışması, biraz daha araştırıp bulguları buraya yazıcam...
  • Asıl yapmak istediğim "Stencil" olarak adlandırılan gölgelendirme çalışması, biraz daha araştırıp bulguları buraya yazıcam...
  • quote:

Bunu deneyip yazıyorsun ama az süre sonra geçiyor kalıcı olacaksa alırsınız kalemi yazarsınız olur biter.
  • camın önüne geçip yazarsın sonra baktıında aboooo yazmşım dersin
  • Arkadaşlar "Stencil" terimi ile anlatmak istediklerim;

Cama Nasıl Yazı Yazılır?

Cama Nasıl Yazı Yazılır?

• Konuyu yeni gördüğüm için şimdi cevap yazabiliyorum. Cam yakma kremi adlı ürün var. Türkiye'de 1 yerde satışı var.
    http://www.bilenteknik.com.tr/index_dosyalar/Page778.htm
    Bu web sayfasından firmaya ulaşıp sipariş verebiliyorsunuz. Oldukça basit, ve etkili bir yöntem. Yazı ve şekiller siz camı kullandığınız müddetçe kalıcı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.