Şimdi Ara

Cam tavan mı yoksa sunroof mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşime yeni araba alma arefesindeyim. Tercih ederden sunroof mu yoksa cam tavan mı diye şöyle bir araştırma yaptım. Büyük oto servisi olan bir arkadaşım var. Kendisinin cam tavanlı SUV'u var. Taş fırlayıp camı çatlatmış. 6500 TL istemişler. Kendin tak dedim yapamayız, biz o işten anlamıyoruz dedi. Kasko dedim, kasko yerli cam takıyormuş ve colormatik değil, renksizmiş önerdikleri. Arkadaş ağzı yandığı için beni uyardı. Çok istiyorsan sunrooflu al dedi. İnternette de cam tavanının değişiminin tuzlu olduğu yönünde yorumlar mevcut. Siz hangisini tercih ederdiniz?

• Kendi aracım Astra, sunroofu var. Aile aracımız Kuga, açılabilir cam tavana sahip. Net şekilde cam tavan diyebilirim. Çok güzel bir renk ve hava veriyor araç içine. Ama yaz aylarında güneş ışığını yoğun şekilde içeri alıyor. Bu yüzden cam filmi çektirme ihtiyacı duyabilirsiniz.
  • Cam tavandan 1000'de bir ihtimallikbir sorun için vazgeçmem ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cam tavan aracın içini çok ferahlatıyor.

• Kuşkusuz cam tavan. Arabaya kattığı ferahlık çok farkli. Kasko söylediğiniz gibi durumlar için var zaten.

• Cam tavan almaycaksan sunroofun hicbir esprisi yok, tamamen gereksiz.

• kalp sunroof mantık cam tavan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cam tavan var rahat sunroofta zamanla tıkanıklar fitillerde sıkıntılar oluyo tahliyede ve fitillerin değişmesi gerekiyo az para değil en azından vag araçlarında bizzat servisten öğrenmiştim

cam tavan eyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.