Şimdi Ara

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
29
Favori
23.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3M'in cam filmlerinin orjinalliği hakkında size bir kaç bilgi sunayım.
    3M'in sahtesi başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin bir çok ilinde uygulamacılar tarafından bilinçli olarak müşteri kandırılarak çekiliyor ve film 6 ay sonra renk atmaya, morarmaya başlıyor. Arkadaşlar hiç kimse 3M cam filmini 150-200 TL ye çekemez. Orjinal 3M kutusu zaten 2700 TL civarlarında satılıyor. Ama sahte 3M logolu filmin rulosu 250 TL. Sahte 3M logolu filmi anlamak için elinizi biraz ıslatıp logoyu silin hemen silinir. Ama orjinal 3M logosu aseton veya türevi kimyasal sökücülerle çıkar. 150 TL gibi rakamlara 3M uygulanamayacağını bilmenizi isterim. Üstüne üstlük bu filmler güneş ışığını gördükçe ortama kimyasal salıyor. Ailenizin ve kendi sağlığınız için bu tür uygulamacılara itibar etmeyiniz. 120 TL ye film çektirdim diye sevinen arkadaşlar uygulanan filme kolonya veya tinerle sert bir cisim sürün, bakın boyası çıkıyor mu çıkmıyor mu? Aynı şekilde 3m çok net ve canlı bir görüntüye sahiptir. Orjinal 3m de dışarıyı hiç film yokmuş gibi rahat görebilirsiniz asla ve asla görüş açışını engellemez ama uzakdoğu filmler biraz daha soluk ve bulanıktır ve görmeyi engeller. Cam filmi hakkında biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 18 Şubat 2016; 23:37:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

Arkadaşlar konu çok rağbet gördü, tebrik ederim güzel işler çıkıyor ama cam filmi piyasası belli, orjinalliğin kanıtlanması gerek. Piyasada raf ömrü bitmiş veya kullanılamayacak 2. kalite cam filmleri geziyor veya çok miktarda uzakdoğu filmi. Buna karşılık burada at serisi cam filmi uygulandığı söylenmiş ama benim orjinallik açısından bir kaç sorum olacak.

*Ürünün faturası rakamlar kapatılacak şekilde sayfaya sunulabilir mi?(LLumar Türkiye Distrübütörü Akmanlar gruptur, bayileri de sitesinde mevcuttur)
    *Ürünün Orjinal AT serisi barkodlu LLumar kutusu mevcut mu? Mevcutsa resmi sayfaya atılabilir mi?
    *LLumar hatasız filmlerine LLumar logosu basmadan göndermez. Aşağıdaki resimde olduğu gibi jelatinde LLumar logosu mevcut mu?

Ürünlerin orjinalliği konusunda bu bilgileri sayfada paylaşırsanız çok memnun olurum. Eğer ikna olursam 4 kadar arkadaşım tarafınıza cam filmi uygulatacak.

İyi çalışmalar
     CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

Bazı arkadaşlar satıcıyı kötülüyoruz gibi düşünüyor ama böyle bir durum yok. Sadece verilen vaadin doğruluğunu öğrenmek istiyoruz. Konunun tüm mesajlarını takip ediyorum en baştan beri, malesef arkadaşlar bür türlü ispatlayamadılar bunu. Söylenen şey "bayilik alınınca fahiş fiyatlar istiyorlar, bayi olmadığımız için bu fiyata verebiliyoruz" veya "bunun garantisi biziz, garantisi bizim dükkanımız". Tamam sen garanti veriyorsunda sıcağı görünce salgıladığı kimyasalı ben soluyorum hayatımıdamı garanti altına alıyorsun. Filmde amaç sadece dışarıdan gelen güneşin verdiği aydınlığı kırmak değil, güneşten gelen UV ışınlarınıda kırmaktır. Llumar markası bunun garantisini veriyor, ama sizin dükkanınızın kurumsallığı nedirde ürünün garantisi biziz diyorsunuz. Bununla ilgili yaptırdığınız deneyler varsa sizin dükkanızın kurumsallığına inanalım.

Şu anda yeteri kadar kar/reklam sağladı zaten arkadaş. Bundan sonrasında herhangi bir şekilde ispat yükümlülüğü kalmadı aslında, ama olurda bu konuda sorumluluk alır yaptığı işin arkasında durduğunu gösterirse gerçek ve dürüst bir esnaf olduğunu gösterir. Eğer verilen üründen ve yapılan işten eminlerse bu işi ispatlarlar. Ama yine aynı şekilde devam edip "bu işin garantisi bizim dükkanımız, yerimiz belli" derlerse ürünün kesinlikle orjinal Llumar olmadığı kanaatine varacağım.

Takip ettiğim kadarıyla gayette dürüst insanlarsınız, arkadaşlarımızın yaptığı yorumlara bakarak bu işe kayıtsız kalmayacağınızı ve ispatlayacağınızı düşünüyorum. Umarım tersi çıkmaz ispat konusunda.
    Hayırlı işler dilerim, kolay gelsin.

• quote:

3M'in cam filmlerinin orjinalliği hakkında size bir kaç bilgi sunayım.
    3M'in sahtesi başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin bir çok ilinde uygulamacılar tarafından bilinçli olarak müşteri kandırılarak çekiliyor ve film 6 ay sonra renk atmaya, morarmaya başlıyor. Arkadaşlar hiç kimse 3M cam filmini 150-200 TL ye çekemez. Orjinal 3M kutusu zaten 2700 TL civarlarında satılıyor. Ama sahte 3M logolu filmin rulosu 250 TL. Sahte 3M logolu filmi anlamak için elinizi biraz ıslatıp logoyu silin hemen silinir. Ama orjinal 3M logosu aseton veya türevi kimyasal sökücülerle çıkar. 150 TL gibi rakamlara 3M uygulanamayacağını bilmenizi isterim. Üstüne üstlük bu filmler güneş ışığını gördükçe ortama kimyasal salıyor. Ailenizin ve kendi sağlığınız için bu tür uygulamacılara itibar etmeyiniz. 120 TL ye film çektirdim diye sevinen arkadaşlar uygulanan filme kolonya veya tinerle sert bir cisim sürün, bakın boyası çıkıyor mu çıkmıyor mu? Aynı şekilde 3m çok net ve canlı bir görüntüye sahiptir. Orjinal 3m de dışarıyı hiç film yokmuş gibi rahat görebilirsiniz asla ve asla görüş açışını engellemez ama uzakdoğu filmler biraz daha soluk ve bulanıktır ve görmeyi engeller. Cam filmi hakkında biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Biz Llumar uyguluyoru öncelikle kampanyayı iyi okumanızı tavsiye ederim. Rulodan kastınız 30 metre ve 250 lira ise piyasada heryerde logolu 3m film çekilmesi gerekir 100-150tl ye çünkü bir araca ortalama 3 metre gider siZin hesaba görede bir rulo 10 araç eder araç başı maliyet 25 lira eder biz 10 yıldır bu işin içindeyiz Ankarada bu tuning olayını başlatan kişilerle başladık ve sizin dediğiniz ucuz, sahta, raf ömrü dolmuş diye tabir ettiğiniz mallarla karşılaşmadık o filmleri 5 camı 60-70 liraya çekenler kullanıyordur zaten garantiside yok onların.
    Ayrıca 2-3 aya solar güneşte deniliyor ancak şunu unutmayalım biz 5 YIL garanti verirken ne için verdiğizi açıklayım;
    1. Güneşten, soğuktan, aydan, marstan ... Sebebler ile solmaya karşı.
    2. Film içerisinde toz, hava kabarcığı.. Gibi sebeblere karşı.
    3. Cam filminde meydana gelen çizilmelere karşı(anahtarı alıp acaba çiziliyormu diye çizmek hariç)
    4. Morarmaya karşı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşlar konu çok rağbet gördü, tebrik ederim güzel işler çıkıyor ama cam filmi piyasası belli, orjinalliğin kanıtlanması gerek. Piyasada raf ömrü bitmiş veya kullanılamayacak 2. kalite cam filmleri geziyor veya çok miktarda uzakdoğu filmi. Buna karşılık burada at serisi cam filmi uygulandığı söylenmiş ama benim orjinallik açısından bir kaç sorum olacak.

*Ürünün faturası rakamlar kapatılacak şekilde sayfaya sunulabilir mi?(LLumar Türkiye Distrübütörü Akmanlar gruptur, bayileri de sitesinde mevcuttur)
    *Ürünün Orjinal AT serisi barkodlu LLumar kutusu mevcut mu? Mevcutsa resmi sayfaya atılabilir mi?
    *LLumar hatasız filmlerine LLumar logosu basmadan göndermez. Aşağıdaki resimde olduğu gibi jelatinde LLumar logosu mevcut mu?

Ürünlerin orjinalliği konusunda bu bilgileri sayfada paylaşırsanız çok memnun olurum. Eğer ikna olursam 4 kadar arkadaşım tarafınıza cam filmi uygulatacak.

İyi çalışmalar

takip

• @yostuning

şunu paylaşabilir misiniz? sizdeki kutudaki görseli.

birde hangi sıvıyı kullanıyorsunuz?

EDİT :3

aşağıdaki ürünlerden hangisi kullanıyorsunuz?

ATC 05 GR SR HPR (gray)
    ATC 05 CH SR HPR (charcoal)
    ATC 15 GR SR HPR (gray)
    ATC 15 CH SR HPR (charcoal)
    ATC 35 GR SR HPR (gray)
    ATC 35 CH SR HPR (charcoal)
    ATC 35 GN SR HPR (green)
    ATC 50 GR SR HPR (gray)
    ATC 50 CH SR HPR (charcoal)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or_By -- 19 Şubat 2016; 10:54:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yostuning

quote:

3M'in cam filmlerinin orjinalliği hakkında size bir kaç bilgi sunayım.

Biz Llumar uyguluyoru öncelikle kampanyayı iyi okumanızı tavsiye ederim. Rulodan kastınız 30 metre ve 250 lira ise piyasada heryerde logolu 3m film çekilmesi gerekir 100-150tl ye çünkü bir araca ortalama 3 metre gider siZin hesaba görede bir rulo 10 araç eder araç başı maliyet 25 lira eder biz 10 yıldır bu işin içindeyiz Ankarada bu tuning olayını başlatan kişilerle başladık ve sizin dediğiniz ucuz, sahta, raf ömrü dolmuş diye tabir ettiğiniz mallarla karşılaşmadık o filmleri 5 camı 60-70 liraya çekenler kullanıyordur zaten garantiside yok onların.
    Ayrıca 2-3 aya solar güneşte deniliyor ancak şunu unutmayalım biz 5 YIL garanti verirken ne için verdiğizi açıklayım;
    1. Güneşten, soğuktan, aydan, marstan ... Sebebler ile solmaya karşı.
    2. Film içerisinde toz, hava kabarcığı.. Gibi sebeblere karşı.
    3. Cam filminde meydana gelen çizilmelere karşı(anahtarı alıp acaba çiziliyormu diye çizmek hariç)
    4. Morarmaya karşı.

Sayın YosTuning;
    Herşeyi geçin. ÖzGüR-LüK arkadaşın resimli olarak gösterdiği film üzerindeki LLumar logosunu ve Or_By arkadaşımızın gösterdiği kutu barkodunu paylaşacakmısınız.

Orjinallik konusunda yukarıda yazmış olduğum ve aşağıya tekrar kopyaladığım durumu ispatlayacakmısınız.

"Evet ispatlıyorum işte buyrun filmdeki logo" veya "hayır, dükkanımız garanti veriyor" deyin lütfen bu duruma. Ona göre arkadaşlar size gelecek veya gelmeyecek.

----------------------------------------------

"Bazı arkadaşlar satıcıyı kötülüyoruz gibi düşünüyor ama böyle bir durum yok. Sadece verilen vaadin doğruluğunu öğrenmek istiyoruz. Konunun tüm mesajlarını takip ediyorum en baştan beri, malesef arkadaşlar bür türlü ispatlayamadılar bunu. Söylenen şey "bayilik alınınca fahiş fiyatlar istiyorlar, bayi olmadığımız için bu fiyata verebiliyoruz" veya "bunun garantisi biziz, garantisi bizim dükkanımız". Tamam sen garanti veriyorsunda sıcağı görünce salgıladığı kimyasalı ben soluyorum hayatımıdamı garanti altına alıyorsun. Filmde amaç sadece dışarıdan gelen güneşin verdiği aydınlığı kırmak değil, güneşten gelen UV ışınlarınıda kırmaktır. Llumar markası bunun garantisini veriyor, ama sizin dükkanınızın kurumsallığı nedirde ürünün garantisi biziz diyorsunuz. Bununla ilgili yaptırdığınız deneyler varsa sizin dükkanızın kurumsallığına inanalım.

Şu anda yeteri kadar kar/reklam sağladı zaten arkadaş. Bundan sonrasında herhangi bir şekilde ispat yükümlülüğü kalmadı aslında, ama olurda bu konuda sorumluluk alır yaptığı işin arkasında durduğunu gösterirse gerçek ve dürüst bir esnaf olduğunu gösterir. Eğer verilen üründen ve yapılan işten eminlerse bu işi ispatlarlar. Ama yine aynı şekilde devam edip "bu işin garantisi bizim dükkanımız, yerimiz belli" derlerse ürünün kesinlikle orjinal Llumar olmadığı kanaatine varacağım.

Takip ettiğim kadarıyla gayette dürüst insanlarsınız, arkadaşlarımızın yaptığı yorumlara bakarak bu işe kayıtsız kalmayacağınızı ve ispatlayacağınızı düşünüyorum. Umarım tersi çıkmaz ispat konusunda.
    Hayırlı işler dilerim, kolay gelsin. "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDDerhan -- 19 Şubat 2016; 14:31:12 >

• Ben de anlamıyorum. Defalarca istendi. Bir kutunun fotoğrafını çekip koymak bu kadar mı zor? Çekin kutusunu, filmi, logosunu ne isteniyorsa, bu tartışmada bitsin.
  • Yoğunluktan yeni müsait olabildim arkadaşlar.
    Sabah çekip atıyorum ilk iş

• yostuning kullanıcısına yanıt
    Filmin 3 metresini kesip kargolama imkanınız varmı? Ücreti nekadar olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yostuning

Arkadaşlar ilk sayfayada koydum resimleri...
    Bu mesaja eklenen görseller:

teşekkürler

evet beyler bayanlar böylece akıllarda kalan soru işaretleri giderilmiş oldu. keşke daha önceden konsaydı bu iş hiç uzamazdı bu kadar. insanların aklındaki soru işaretleri gitti bu sayede. şahsen ben tatmin oldum verilen cevaptan

hocam bide obür linkleri kaldırın şu resimleri kullanın çalıpta başka yerde kullanmasınlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or_By -- 20 Şubat 2016; 10:45:10 >

• teşekkür ettim hocam

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

• Tereddüt yaşayan arkadaşlara tavsiyem başka birisi çektirirken gelin görün peşine siz de yaptırmak istersiniz. Benim işlem devam ediyor şu an gayet memnunum çalışmadan

• kutu hala arkada duruyor öylece
  • Peki taktırdık 1 yıl sonra kavladı bir cam bu durumda işleminiz nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: warland

Peki taktırdık 1 yıl sonra kavladı bir cam bu durumda işleminiz nedir.

Öyle bir durum bizim çektiğimiz filmde olması mümkün değil
    saygılar olursa zaten garantimiz bu işe yarıyor
    Eğer kendiliğinden kalkmış ise %100 değişim yaparız ama 10 yıldır hiç film kavladı diye gelen olmadı
  • İşleme başladık. Ön cam tamamlandı, sıra arka camda.

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

• yostuning kullanıcısına yanıt
    benim aracımda sol ön cam dikiz aynasına yakın yerden kavladı içten tabi size yaptırmamıştım ama llumar dı ve çağrı ltd şti idi galiba yetkili servis onlarda kapatmış işletmeyi çok sıkıntı çektim
  • Bu işin en önemli kısmı işciliktir. Getirin aracınızı oranın bakımını yapalım gerekirse para da almayız

• 1 numara mı çektirdiniz önlere hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

takılan bu filmin uv koruması mevcut mu?

ayrıca @sananebesanane kampanyalı filmi mi yaptırdın?

Kampanyali film yaptirdim, UV koruma var dediler, zaten gunesli havada baya fark ediyor, ben begendim
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.