Şimdi Ara

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
29
Favori
23.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sananebesanane

quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

takılan bu filmin uv koruması mevcut mu?

ayrıca @sananebesanane kampanyalı filmi mi yaptırdın?

Kampanyali film yaptirdim, UV koruma var dediler, zaten gunesli havada baya fark ediyor, ben begendim

Kaç numara yaptırdınız
    Foto varsa paylaşabilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

quote:

Kampanyali film yaptirdim, UV koruma var dediler, zaten gunesli havada baya fark ediyor, ben begendim

Kaç numara yaptırdınız

2 numara yaptirdim aksamlari iceri gorunmuyor.
  • llumar 150 tl allah allah
  • quote:

Orijinalden alıntı: yostuning

Anadolu ajansının haberi,

2 numara en idealidir. Dışarıdan koyu göründüğüne aldırmayın içeriden çok net bir görüş sağlar
     CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

ustam ben bir şey sormak istiyorum.kendim de kendi araçlarıma cam filmi çekmişliğim var amatör olarak.

aynalı cam filmi önerir misiniz ?.aynalı cam filminde markalar var mı yoksa hepsi çan çin çon mudur ?.

dışarda yaptırmak istesek (istanbul) maksimum kaç tl vermek gerekir ? .

kendim yapmak için aradım aynalı cam filmi ama hep en dandiklerini gösterdiler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kaç numara yaptırdınız

Polis sıkıntı çıkarır mı
    Önleri 1 numara yaptırmayı düşünüyorum sizin fikriniz nedir

• yostuning kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, benim de arka camda hava kabarcıkları kalmış yeni farkettim onarma şansımız var değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar,
    bende fiat palio aracıma 1 hafta kadar önce yaptırdım 2 numara olanından. Beklediğimden biraz daha koyu oldu.. Yasin'in işçiliği gerçekten çok iyi.. Hatta sürücü tarafına çektiği filmde küçük bir katlanma olmuştu, belki 3-4 mm ben söylemeden hemen söktü filmi ve tekrar çekti.. Fakat arka cama başka bir arkadaş çekmişti o film hoş olmadı, bugün telefonda da konuştum Yasinle hiç sorun etmeden getir tekrar çekelim dedi, haftaiçi gidip arka camı tekrardan yaptıracağım. Daha ne olsun yani 150TL ye gayet güzel bir hizmet..(2.5 - 3saat işçilik var sonuçta işin içinde)

Bence LLumar fotolarınıda koyduklarına göre, aklınızda soru işareti kalmasın arkadaşlar.. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum...
  • Bu sekilde garanti karti veriyor musunuz?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kaç numara yaptırdınız

Polis sıkıntı çıkarır mı
    Önleri 1 numara yaptırmayı düşünüyorum sizin fikriniz nedir

On camlara sikinti olabilir. Ben arabayi orijinal fabrika cikis highline gibi yaptim sadece arka camlar ayni tonda karanlik.

• ÖiLkér kullanıcısına yanıt
    5 cama da 2 numara uygulandı. Ön cama da 0 numara ısı kontrol filmi istedim ekstra olarak.

• İşlem bittikten sonra son hali
     CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL
    Bu mesaja eklenen görseller:

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

• evet gençler yasin ustanın mekanı gittik gördük. peyder pey aktaracağım size resimleri. ilgi alaka 10 üzerinden 10.

öncelikle film standındaki bir filmin arkasından çektiğim görünütüyü paylaşayım sizlerle.

garanti kartıymış bilmem neymiş bunların hepsi maliyeti arttıran unsurlar. maliyet artınca doğal olarak tüketiciye yansıyan fiyatta arttıyor. adamlar zaten açıkladı. müşteri çekmek için kampanya yapıyoruz vede bayilik almıyoruz diye. kimisi gider ilana el broşürüne para harcar kimisi gider oraya vereceği parayı kar'ından düşer gene zarar etmeden az karlı iş çıkartır. bu arkadaşlarında amacı bu. yerde 2 kutu vardı biri sün görseli paylaşılan llumar diğeride suntek markaydı.

yasin usta işinin ehli bu belli bunu baştan belirteyim. tutuşundan yapışından belli. işin inceliklerini biliyor ilerde sorun çıkmaması için ona önlemini şimdiden alıyor en küçük detaylarla kavis vererek kesiyor işin incelik kısmında.

incelikle yapıyor en son kontrol ediyor beğenmediğini bir daha yapıyor ki 5 camda bitti ben bişey demeden kendisi ilk yaptığı camı söktü attı "abi bunu beğenmedim" dedi ve ekledi "yaptığın iş önce kendi içine sinecek "diye.

ben oradayken mahalleli 3-4 arabada geldi yıkamadır, aksesuardır vs. orada 3,5 saat civarı kaldım bir çok şeyi gözlemleyebilme şansım oldu. gelen aracın bir tanesine ostimde cam filmi çekmişler görseniz bu kadar berbat bir işçilik olmaz. adamda sitemli konuşuyor babası çektirmiş, özensiz üstün körü yapmışlar belli birde beyazlıklar boşluklar filanda vardı kendisiyle biraz muhabbet ettik oda söyledi yasin ustanın önerilen bir usta olduğunu.güneşlik çektiren,rüzgarlık taktıran,plakalık taktıran, iç-dış yıkama yaptıran vs. yani randevusuz ufak işler içinde insanlar geliyor.

neyse konuya dönecek olursak malzeme kalitesinden çok usta kalitesi önemli. en kral filmi verin usta olmayanın eline mahveder atar. malzeme kalitesiz olsa bile ustalık çok önemli bir konu bu işlerde ki maliyetinde zaten %70 ini işçilik yani ustalık oluşturuyor.

çekilen film 2 numara ne çok açık ne çok koyu bence çok iyi durdu.

ayrıca yasin ustanın da katkısıyla 1-2 ufak dokunuş yaparak krom çıtalara kırmızı folyo da çektik önce küçük bir parça kesip gösterdi bak böyle duracak diye sonuç olarak dediği gibi 10 numara durdu araçta. kendisi işini severek yapıyor belli sen arabayı teslim et o dizayn etsin. hemen gözünde canlandırıp iyi olur veya olmaz diyor.

ben genel anlamda işçilik + malzeme + ilgi alaka konusunda memnun kaldım. nisan gibi plasti dip boyama için tekrar tercih edeceğim kendilerini. buradan abisinede selamlar.

CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL
     CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL CAM FİLMİNDE KAMPANYA !!! 5 cam 150TL

• Polis ceza kesiyor mu ?
    İçerisi hiç görünmesin istiyorum

• Gerçekten güzel fırsat. Reklam parası vereceğinize müşteriye kendinizi tanıtıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Polis ceza kesiyor mu ?
    İçerisi hiç görünmesin istiyorum

Polisin ceza yazmasi sansa kalmis. Ancak benim camlar koyu ve gece suruste cok zor oluyor, gorusu kisitliyor

• lubbey L kullanıcısına yanıt
    On camin tonu iyi geldi. Kac numara acaba?

• Dukkan icinde degil de acik havada cekilen fotolar daha iyi fikir verir sahsi fikrim. İmkani olan arkadaslardan dis cekim rica edelim

• renkli film değilde kırılmayı önleyen kırılsa da dağıtmayan şeffaf filmlerden sizde var mıdır
  • Şeffaf filmlerimizde mevcuttur

• quote:

Orijinalden alıntı: lubbey

İşleme başladık. Ön cam tamamlandı, sıra arka camda.

Hocam sizin ön cam filmi kaç numara acaba.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.