Şimdi Ara

Cam filmi yasak mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta veya haftaya Ankarada bir yerde ön ve arka camlara %35-40 civarı bir görünümde cam filmi çektirtmeyi düşünüyorum fakat polislerin olaya müdahil olmasından çekiniyorum. Bilginiz var mı bu konu haklında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temelreiss -- 28 Şubat 2017; 11:1:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cam filmi serbest, herkes kullanıyor.
  • Trafik cezalardan gelmesi beklenen gelir beklentinin altında kaldığın yasak, diğer zamanlar serbest.
  • Cesc_ kullanıcısına yanıt
    Hocam camlara 5 numara çektirmeyeceğim fakat içeri gözükecek şekilde yan ve arka camlara %35 koyulukta çektireceğim. Bana ceza yazışır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temelreiss -- 28 Şubat 2017; 11:0:57 >
  • Cesc_ kullanıcısına yanıt
    Cam filmi yasak mı ? yani şurada ki gibi %35 çektireceğim

• şu konu bir açıklığa kavuşmadı gitti;

görmedim bilen arkadaş paylaşsın fabrika çıkışı tüm camları koyu araç var mı?

genelde arka sağ sol ve arka camı koyu oluyor fabrika çıkışı araçların oda bazılarının tabi .

hayırlı günler.
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Bende anlayamıyorum hocam. Benim amacım güneş ışınlarından koruması. Boşunada ceza yemek istemem

• Yasak değil diye biliyorum.. Çok koyu olmadığı müddetçe mevzuata aykırı değil sanırım
  • Aracımda 3 numara cam filmi kullanıyorum ve işim gereği günde 3-4 kere çevirmeye giriyorum daha birşey diyen olmadı.
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    Cam filmi yasak mı ?

Cam filminiz hangisi ?

• temelreiss kullanıcısına yanıt
    %20 yazan hocam

• Cam filmi hakkında resmi gazete düzenleme yayınlandı. Yasal film süreci şöyle işleyecek;

Standartlara uygun ithal edilen markaya ait cam filmini yetkili uygulama merkezinde uygulatacaksınız. Sonrasında yetkili kuruma giderek filminizi göstereceksiniz. Film onaylıysa size bir ruhsat verilecek.

Şuan film kontrolü yapacak yetkili merkezler belli değil. Film yaptırıyorsanız ilerde sorun yaşamamak için kaliteli markaları ve yetkili uygulama yerlerini tercih etmenizde fayda var.

Kontrol edecek kurum belirlenince gidip film ruhsatınızı sorunsuzca alabilirsiniz.
  • madmax50 kullanıcısına yanıt
    Ruhsat sistemi şuan aktif mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: temelreiss

Ruhsat sistemi şuan aktif mi ?

Kontrol işlemini yapacak kurum ruhsatı verecek. Şuan kim yapacak belli değil. Ayrıca %20 ışık geçirgenlik sınırı var. %20 altı film uygulatmayın. Ön camda karartmalı film yasak.
  • %20 de tak geç hocam sıkıntı yok bana güvenn yani 2 numara oluyorr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7C21F93AF -- 2 Mart 2017; 15:12:21 >
  • Herkese teşekkürler yorumları için , cam filmini çektirdim hocam dediğiniz gibi %20 şeklinde fakat arka camın en köşelerinde nokta nokta işaretler var. Residancela alakalı mı bu. Acaba bozuldu mu çekerken ? Fikriniz var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞÖyle oluyor hocam

Cam filmi yasak mı ?

onlar hava boşluğu krdesım iğnele patlat
    o birleşim yerlerinde olur, yaklaşık 48 saat sonra bir kredi kartına yumuşak biz bez sarıp üzerine bastırın. iyice yapışacaktır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.