Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Espri olduğu besbelli birşeye böyle mi cevap veriyorsun? Canın sağolsun kardeş :)

Espri yapmak için o kişiyi ilk önce tanıman ve samimi olmanız lazım aksi halde ciddiye alırlar

Kusura bakma o zaman espri ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Labunedu

quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

Erhan abi hadi ilkay abi gladyator vs vs adamla oynarsin grup olusturursunda . Bizim kirginligimiz mw3 zamani Ctr diye gordulermi biz vurdukca bize kufur eden yok Nevzattı yok Ariridnaydı bu gibi adamlara CTR diye tag yazdirip biz Ctr yi yeniden topluyoruz demenizdi

Biz ki birbirimize abi kardes diyorduk biribirimize laf dedimi laf yiyenden once hadsizin agzinin payini veriyorduk.

Ayrilirsin gidersin baskasiyla oynarsin eyvallahta . Ctr den adam gordumu kufur eden tukurdugunu yalayip ctr yazacak yuzsuzlugu yapan adamlarla nasil grup olduk dediniz ben hala onu dusunurum

yaw reis adam benden 5 yaş büyük en ufak biterbiyesizliğini görmedim yanımda kimsenin arkasından vs konuşturmam joinledi geldi valla ilkay ben reis ctr yazıoruz onlarda yazdı ben napimm degermi oyun için kötü olmaya

kimse için kimseyle kötü olunmaz Allah için

şenol yanlış anlıosn krds kabul edin ilkayla reise haksızlık yapıldı ve ben hariç onlara sırt cevrildi ve ben onlarla oynarken sizin invitelete gelemedim sizi çaardım gelen onları görünce çıktı hadi yalan deyin bugün bile derim kimse kimseyle çok iyi anlaşamaz kötü olmasın yeter dogrusu bu valla hepimizin yaşı 30-35-40 artık çocuk gibi küslük vs hele oyun için bnce yanlış

konu hepten çöp oldu buarada😁 baslığı ctr yapın bari form sayemizde topic oldu

Abi oyun icin kötü olmaya degermi diyorsunda ben ozamani 25 yasindayim 45 50 yasina merdiven dayamis adamlar (beni bilen bilir hic bir zaman şöyle iyi böyle iyi oynuyorum diye laf agzina girmemisimdir ) her aksam karsiya denk gelip gelip tek söz etmedigim halde sadece oyunumu oynayip bunlari vurup round kazandigim icin

bana ve abi kardes dedigim kisilere sovup sayip demediklerini birakmayan adamlarla .Abi dedigim sevip saydigim bir arada toplanip etkinlikti iftar di yaptigimiz bir sevdigimizi bu kisilerle oyun oynamasini gorup uzulup sitem etmemiz normal diye dusunuyorum

Ha ama demek abi senin icin kufuru kotu sozu sana etmedikleri surece problem yok sana ortam olsun bolca oynayacak adam olsun yeter .Yoksa kardesim dedigin oziye abi dedigin Gürkana kim kufur etmis etmemis önemi ne

• Arkadaşlar betayı oynamadım, videolarına bakıyorum oyun nasılmış diye de, dikkatimi çeken ve sormak istediğim bir şey var. Bu oyunda silahlar niye tepmiyor??!! Beta diye mi böyle?
  • reis benim yanımda sana veya arkadasıma küfreden kimle arkadaslık yapmışım

anlamıosun bu oyun kimyası gereği çoğu krdsmz ağzını bozuyor ben lobyme joinliyen adama nediyim ne bana ne arkadasıma bi terbiyrsizliğine sahit olmamışım şimdi tarabyalı bora neler dedi senin için misal tarafmı oldum uzlaşmamı yaptım

gaye hep uzlaşma olmalı çogu oyun kimyasından agızdan kacıyor hep böyle oluyor küslükler

bzdende durup dururken karsıya küfreden çook krds oldu

yani hepsi yanlış biz arada kalanların suçu ne

• Sadece hcffa modunda 60 bine yakın kill vardı

Hiç bir zaman veremeyecek aynı tadı

Üzülüyorum şu serinin hallerine

Ulan 1 mb internet ile oyunlar oynuyorduk yahu bu oyunu

Hep kötüye gitii bağlantı

Biraz bekleyip öyle alacam bu yorumlar devam ederse almayı düşünmüyorum

• Sadece oyun bu boyle dusunun degmicek seyler icin arkdsliginizi bozmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Sadece oyun bu boyle dusunun degmicek seyler icin arkdsliginizi bozmayin

haklısın koca koca adamlar oyun için küfredip küsüoruz yazık valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Labunedu

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Sadece oyun bu boyle dusunun degmicek seyler icin arkdsliginizi bozmayin

haklısın koca koca adamlar oyun için küfredip küsüoruz yazık valla

Bnde yaptim hepimizde yaptik ama dusundugun zaman sadece oyun 100 kere vursa ne olur vs

İste oyun iyi olunca eglence hirs vs luzumsuz seyler yaptiriyor

• Call of Duty: WWII - Story Trailer | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 18 Eylül 2017; 20:38:48 >
  • Multiplayer'ı beş para etmez ama senaryo modu yine güzel olacaktır eminim. Yaz indirimlerinde fiyatı iyice düşünce alınıp oynanabilir bence.

• Story Trailer efsane olmuş yahu. Keşke şu oyuna adam gibi bir multi yapsaydınız ama ne yazık ki tam bir çöp olmuş. İndirime girince alınır Story mod oynanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Story Mod bitir at çöpe...
  • Bu stüdyoya güveniyorum. Advanced Warfare oyunu bence bu nesle yakışan tek COD oyunudur. Bu oyunu da beğeneceğimi düşünüyorum. Yalnız her tanıtımda özellikle M1 Garand'in sesini duymaktan bıktım. Anladık ayaklar yere basıyor anladık öze dönüyorsunuz ama vallahi yeter. Sevdiğimiz sesten bile nefret ettirdiniz. Her neyse son videoya gelirsek oldukça hoşuma gitti. İlk videodan çok daha iyi olmuş. Umarım adam gibi senaryo sunup bizi tatmin ederler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Story Mod efsane gözüküyor, umarım hayal kırıklığına uğramam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin-Rommel

Story Trailer efsane olmuş yahu. Keşke şu oyuna adam gibi bir multi yapsaydınız ama ne yazık ki tam bir çöp olmuş. İndirime girince alınır Story mod oynanır.

afrika bölümleri varmıki sayın çöl tilkisi
  • Ne gördünüzde bu kadar sövüyorsunuz

• gamer-x kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal yoktur. Bütün oyunlar Batı Cephesini konu alıyor. Kuzey Afrika Cephesini anlatan oyun istiyoruz.

• Multisi son çıkanlar kadar berbat değil yalnız. Bir black ops efsaneliği olmasa da gayet oynattırıyor kendini. Cod yavaş yavaş eski haline dönecektir, adamlar da anladı futuristik temalardan bir halt olmadığını.
  • Eski Call of Duty'lerde (en son MW2,Black Ops) oyun stüdyo içerisinde tek bir yapıda geliştiriliyordu.Yani oyunun yapımı başındaki büyük isimler hem singleplayer hem multiplayerdan sorumluydu bu nedenle multiplayerdaki haritaların çoğu singleplayer bölümlerinden alınır ve yapısı değiştirilirdi multiplayerda 5-6 tane faction (Spetsnaz,OpFor,Rangers,SAS vs) bulunur müzikler seslendirmeler kullanılırdı.Son dönem CoD'larda stüdyolar içerisinde MP ekibi ve SP ekibi ayrıldı bu yüzden de Infinite Warfare gibi çok çok iyi bir singleplayer tasarlanırken (eski Naughty Dog çalışanlarının katkısı) multiplayerı tam anlamıyla pişmemiş hamur gibi çıkabiliyor.

WWII içinde benzer durum söz konusu 3 yıllık geliştirme sürecini Glen ve Michael'ın ekibi singleplayera harcamış,animasyonları,grafikleri sesleri harika görünürken multiplayer 5 ayda aceleyle hazırlanmış gibi duruyor.

• begendinizmi betasını oynayamadım
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.