Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Generalin yanına gidince ne oluyor?

Orgeneral rütbesi alıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Harman Corman nerden adam çıktığı belli olmayan modlar takım oyunu taktik strateji için s&d en mantıklısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FLOZOF_ kullanıcısına yanıt
    Ya lütfen bu videolar beni felaket gaza getiriyor yapmayın 400 tl bayılcam bu gidişte :D şu indirimler gelmedi gitti ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viera1905_35 -- 17 Kasım 2017; 14:43:44 >
  • Cod rush oyunudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viera1905_35

Ya lütfen bu videolar beni felaket gaza getiriyor yapmayın 400 tl bayılcam bu gidişte :D şu indirimler gelmedi gitti ya

Emrah sabret bekle yanliz oyun cok cok iyi su an baglanti sorunu yok bende super online kullanıyorum fiber ☺

• quote:

Orijinalden alıntı: hurricane_oz

Oyunun multiplayeri bence iyi olmuş. Senaryosu zaten oldukça eglenceli. Bir sorum olacak division trainingi nasıl alabiliyoruz? Mesela seçtiğim divisionun daha uzun süre hızlı koşma trainingi var ama eklemeyi bulamadım.

division leveli atladıkça açılıyor, yanlış hatırlamıyosam uzun mesafe koşma leveli 4tü.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Evet Airborne prrstij 4 olduğunda uzun mesafe koşu artıyor son olarak epic silah veriyor yanlış değilse MP40 epic veriyor

• Bu arada bugün gördüm digital deluxe alanlara verilecek olan 1100 token 21 Kasım'da hesaplarda olacakmış oyun içi menüde yazıyor bunun için 3 gün önce telefonla müşteri hizmetlerini aradım bayan oyun firması ile görüşün demişti 😎

• quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Arkadaşlar hardcore sd de sessiz yürüme ve ayak adımlarını duyma ile ilgili perk hangisi bulamadım?

Mountain divisionunda sessiz yürüme var bu divisionu kasman lazım bu divisionda puan aldıkça özellikleri açılıyor

• Maşallah yazayım nazar deymesin. Bağlantılar ve oyun bulma olayı şu an çok iyi durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmuratsal

Evet Airborne prrstij 4 olduğunda uzun mesafe koşu artıyor son olarak epic silah veriyor yanlış değilse MP40 epic veriyor

aynen, dediğin gibi prestij yaptığında mp40 veriyo ama tekrar level 0dan başlıyosun. tabi mp40 için değer
  • Az kaldı açmaya bugün açarım diye düşünüyorum

• Do re mı diye bir silah verdi MP 40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmuratsal -- 17 Kasım 2017; 21:35:44 >
  • iyi arkadaş oynayacak olan vasa birazdan girelim

• Oynamak isteyenler ekleyebilir mikrofon var

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Maşallah yazayım nazar deymesin. Bağlantılar ve oyun bulma olayı şu an çok iyi durumda.

Oyun alinir durumda yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Maşallah yazayım nazar deymesin. Bağlantılar ve oyun bulma olayı şu an çok iyi durumda.

Oyun alinir durumda yani

Bu akşam 7-8 el Kill Confirmed oynadım, gayet iyiydi bağlantılar ve sürekli yabancılarla eşleşme oldu. Bir kaç arkadaşımız daha yorumlarsa iyi olur, ona göre karar verirsiniz.
  • Güzel silah çıktı

• Çok güzel gözüküyor kaplama mı silah mı?

İnsan bakarken oyuna odaklanamaz valla

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.