Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni bf çıkana kadar oynanır, oyun güzel bence. uçma, duvarda koşma saçmalıkları yok. bf1 hala fetih modunu ve silah hasarlarını düzeltmedi, ayrıca her güncellemeyle birşeyler bozulduğu için iyice soğudum. bf3-4 e yakın oyun gelene kadar başka oyunlarla oyalancaz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu çıktığı gün alıp sattim. Baglanti sorunlarindan dolayı. Oyun ps4'umde US psn olarak yüklü. Güncelleme geldiğini hatırlamıyorum. İndide ben mi fark etmedim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

yeni bf çıkana kadar oynanır, oyun güzel bence. uçma, duvarda koşma saçmalıkları yok. bf1 hala fetih modunu ve silah hasarlarını düzeltmedi, ayrıca her güncellemeyle birşeyler bozulduğu için iyice soğudum. bf3-4 e yakın oyun gelene kadar başka oyunlarla oyalancaz artık.

Sahsi gorusum bf nin artik duzelmeyecegi konusunda bf 5 te de gene elit olmasa bile pelit asker koyarlar ☺ ben bf sever olarak eskiye donmeyeceklerini gene sacmabi oyun yapacaklarini düşünüyorum umarim yanilirim cod su an gördüğüm kadariyla baglanti v.s sikintisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ali vardar

quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Arkadaşlar hardcore sd de sessiz yürüme ve ayak adımlarını duyma ile ilgili perk hangisi bulamadım?

Mountain divisionunda sessiz yürüme var bu divisionu kasman lazım bu divisionda puan aldıkça özellikleri açılıyor

Sağol dostum ya bulamamıştım iyi oldu.

• Arkadaşlar ınfantry divisionu level 4 yaptım ama prestig yapıyorum kilitli gösteriyor neden acaba

• Yürüdüğünde ayak seslerini kesen perk yokmu oyunda?

• Herkese günaydın ve iyi forumlar.
    Oyunu dün akşam aldım ve 5 saat kadar Multiplayer modun da oynadım.
    Bu mesajı yazma sebebim; oyunu almak isteyip, emin olamayan arkadaşlarıma yardımcı olmak.

Eğer sizde Multiplayer modunu arkadaşlarınız ile birlikte oynamayı seviyorsanız; çok keyif alacağınızı düşünüyorum.
    Tabi ki yine COD kriterleri içerisin de bir oyun olmuş. Eksikler, kötü gelen şeyler var mı ? Tabi ki var ?
    Vuruş hissi, silah tepkileri, vs.. gibi konular biraz da kişiye göre göreceli olduğu için; tam anlamı ile eksiksiz olmuş demek
    anlamsız olacaktır.

Benim kriterlerime göre; Multiplayer kısmı son derece eğlenceli ve daha fazla oynama isteği uyandıran bir oyun olmuş .
    Özellikle "WAR" modunu çok sevdim.
    Eski Multiplayer COD oyunlarını seven/oynamış biri iseniz; hiç zorlanmadan, çabuk adapte olabileceksiniz.

Bu sonuca varırken söz konusu olan koşullardan bahsetmek istiyorum;
    Bağlantım 35 Mbps, Nat type'ım open (port yönlendirme, dmz, DNS, vs.. ayarları yapılı)

Oyunu kurduğum da yaklaşık 10 GB lık bir güncelleme yaptı ?

Oyun bulmakta hiçbir sorun olmadı. Bağlantım sürekli 3 bar yeşil di.
    Buna rağmen zaman zaman; lag, vs.. oldu mu ? evet oldu... ve olacak...

Ping süresi benden iyi olduğu belli olan oyuncular ile karşılaştım ve maalesef çaresizlik içerisin de öldüm....
    Ama, bu bizim ülkemizin şuan için değiştiremediğimiz bir gerçekliği...

5 saat boyunca oynarken sadece bir Türk olduğunu anlayabildiğim oyuncuya denk geldim.
    Server da ki oyuncular karışıktı (Avrupa bölgesi tabi ki..).

Sonuş olarak 40 yaşın üzerinde, commodore64 den beri oyun oynayan biri olarak;
    Duvara tırmanmadığımız, uçmadığımız, garip şekilde zıplamadığımız; bir rush mode, klasik COD multiplayer oyuna kavuştuğum için mutluyum.
    Oynarken keyif aldım ve eğlendim.
    Sizin aradığınız kriterler de benim ki ler ile aynı ise; sizin de hoşlanacağınızı düşünüyorum.

Herkese tekrar iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Çok güzel gözüküyor kaplama mı silah mı?

İnsan bakarken oyuna odaklanamaz valla

Bu silahın 2.cisi yani kaplama degil

....

• hocam var var ama adı aklıma gelmiyor:) flozof biliyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: supressor

Arkadaşlar ınfantry divisionu level 4 yaptım ama prestig yapıyorum kilitli gösteriyor neden acaba

4üde 140 bin kadar kasman lazım =) yani 4 bitecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karşıyakalı_1912 -- 18 Kasım 2017; 10:41:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Yürüdüğünde ayak seslerini kesen perk yokmu oyunda?

Mountain divisonda var perk sistemin yerini division ve basic training aldi

• Dün gece kendi gaming monitörümde değilde memleketteki evde koca ekranlı lg bi tv ile multi oynadım. Allah'ım iyi ki tv almamışım ps4 için. Eleğe çevirdiler beni resmen

• Çok saol :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

Dün gece kendi gaming monitörümde değilde memleketteki evde koca ekranlı lg bi tv ile multi oynadım. Allah'ım iyi ki tv almamışım ps4 için. Eleğe çevirdiler beni resmen

sorma hocam ya bende 55inç sony var grafik efsane ama input bazen zorluyor, monitör alacağım ama o da neredeyse tv parası ama oyundan zevk almak istiyor isem almam lazım onuda biliyorum, en kötü 27 inç iyi gider
  • Search and destroy modu oynayan var mı aranızda? Yada öyle bir mod var mı? O modda manasız perkler aktif mi yoksa klan maçı tadında perkle aktif değil mi? 5e5 mi oynanıyor yoksa daha kalabalığa izin veriyor mu oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: karşıyakalı_1912

hocam var var ama adı aklıma gelmiyor:) flozof biliyor ama

Buldum phantom, Requisitions den feragat edeceğiz ama başka çare yok, ayak sesleri önceki oyunlara göre daha net duyuluyor bu oyunda. Ayrıca mountain sınıfında level 4 oldunmu silent movement diye bir özellik açılıyor.

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Phantom da o işi görüyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Phantom da o işi görüyor galiba

ayak sesini tamamen azaltmıyor, her iki sözelliğide kullanman daha mantıklı
  • karşıyakalı_1912 kullanıcısına yanıt
    O zaman sadece sniperla oynamam gerekiyor o da pek işime gelmiyor. Phantomla idare edeceğiz artık.

• silahını istediğini seçebilirsin smg rifle farketmez sadece divison değişecek
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.