Şimdi Ara

Call of Duty: World at War Multiplayer ( 1.5 patch ) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
0
Favori
117.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni serverlar geldi yaa gelinde kalabalık olalım
    war diye bir bölüm var bayrak kaparak ilerliyosun capture flag gibi deil
    sabotaj war zaten malum... tr server hemde
    diğer codlar gibi türkiyede nedense sükse yapamadı... ilgilileri bekleriz
  • ya arkadaşlar ne yaptıysam olmuyor C:\Documents and Settings\UserName\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\players\profiles dizinindeki dosyaları bi uploadlasanız tüm sorun çünkü ordan kaynaklanıyor 8 mb bişi arkadşalar lütfen yardın edin ya
  • Steam account sahipleri varsa 25$ hafta sonu indirimi var orjinal almak isten varsa, ilgilenenlere duyurulur.
  • Şu an indiriyorum ben de orjinal Türk server var mıdır az pingle oynayacağımız ?
  • var ama xfireden girmiyoruz.oyunun multiplayer kısmından
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgahan09

var ama xfireden girmiyoruz.oyunun multiplayer kısmından

xfire kullanmıyorum zaten server listesinde yok orjinal türk server.
  • ufak bi sorunum var konu acmaya değmez. ben bi forumdan beta sürümü indirdim pcmde xf mevcut cod 2 ve 4 oynuyorum. şimdi 5 i xfden oynamak için hangi patchleri yuklemem lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: obaaa

bütün yamaları yaptıktan sonra profilinizi kendiniz oluşturacaksınız,
    yeni klasör açar gibi C:\Users(yada Kullanıcılar)\bilgisayarınız adı\AppData\Local\Activision\CoDWaW\players\profiles içine aynen resimdeki gibi
    kullanıcı adınızı taşıyan boş bir klasör oluşturun,
    ardından "active" isimli bir not defteri açın,ve içine klasörünüze verdiğiniz kullanıcı adını yazın
    bu kadar

oluşturduktan sonra mutlaka backup alın,bazen oyuna giremeyince profilinizi resetleniyor,
    65. lvl den 1 e düşmemek için sürekli backup,
    ve xfirela oyuna girerken servera bağlandıktan sonra sizden tekrar kullanıcı adı girmenizi isterse
    yukardaki yöntemi yineleyin.
     Call of Duty: World at War Multiplayer  ( 1.5 patch )

bunu yaptım oyuna girdim fakat oyundan çıkıp bi adha girmeye çalışınca kapat verip ardından error veriyo player kısmına gelincede 4-5 tane farklı isimde profil oluştuğunu görüyorum onları silip en baştan yapınca tekrar giriyo fakat bu sefer ilk girdiğimde olduğu gibi connect IP yazdığım hiç bişey olmuyo

• Arkadaşlar online oynamak için bu paketlerin hepsini kurmakmı gerekiyor yoksa en son çıkanı kursak yeterlimi?...En son 1.4 çıkmış 500mb bunu indirsem sadece yeterlimi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 6 Haziran 2009; 10:11:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: airgunshooter

Arkadaşlar online oynamak için bu paketlerin hepsini kurmakmı gerekiyor yoksa en son çıkanı kursak yeterlimi?...En son 1.4 çıkmış 500mb bunu indirsem sadece yeterlimi acaba?

Hayır hepsini sırayla kurmalısın.
  • Arkadaşlar tam olarak anlamadım... Yani yeterli bir açıklama yok anladığım kadarını söylüyorum... Şimdi 1.2 to 1.4 patch i en son çıktı öncelikle 1.2 kurup arkasından 1.2 to .14 patch ini kuracağız... daha sonra da xfire programından server mı seçeceğiz ? doğru mudur ?
  • Arkadaşlar yardım edinde hepberaber oynayalım... Zaten patchlerin toplamı oyun kadar nerdeyse...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_32551324/tm.htm
    ilk 1.1 yamala sonra
    1.2 mp'si ilen
    ..
    ..devamı yazıyor linkte
  • ben 1.4 patchı kurdum oyuna da girdim.
    serverlarda çok az adam var 4-5 kişi anca.bi de create class da pasif ,kilit var nasıl sınıf oluşturacam
  • 1.1 i yüklemeden 1.4ü yükleyemiyozmu?
  • 1.1 yüklenmiyor hata veriyor ne yapmam lazım
  • böyle bi hata alıyorum 1.1i yüklerken ne yapmalıyım yardımcı olunbeyler allah rızası için
    http://img.negatif.com/photos/lowres/0/7/4/074924/3832df4b08f2c8bd9263c91446fddb60.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak414141 -- 10 Temmuz 2009; 21:11:20 >
  • Sen zaten 1.1', yamalamışın 1.2 ye geç.
    GATIRCAN sen Easy Account kullan yani e son levele gelirsin ve bütün silahların aparatlarıylan açık olur.
  • Beyler 1.5(sırasıyla 1,2+1,3+1,4+1,5) yamayı kurdum ve 1.5 kürek yaptım...
    Xfire güncel.
    Arkadaşın dediği gibi profil oluşturdum(active falan).

AMA!!!!!!
    X-fire ı açıyorum servera basıyorum oyun normal açılıyor yani direk oyuna bağlanmıyor direk ana menüden açılıyor ve ne bi oyuna giriyor nede yukarıda benim profil adım çıkıyor....

Delirecem bi yardım edin ....
  • 1.5 için yeni crack gerekiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.