Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
118
Favori
388.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tabi canım hile de olsa beceri olmadan o da olmuyor 50 kişiye bodoslama nasıl olsa aimbot var deyip dalan tipler var sanki herkesi vuracaklar :)

• Arkadaşlar oyunda bounty görevlerini kaldırdılar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirmeye koydum 1 saat önce bakayım konuya dedim herkes hileden dert yanıyor. Bu kadar fazla mı hile var oyunda ? Boşuna 120-130GB indirmeyeyim.

• xRedLineTRx kullanıcısına yanıt

Yok be hocam ya.. PUBG'de gördüğüm hilelerin binde biri yok şu oyunda.

Not: Hile yok demiyorum. Bende birçok kişi reportlayarak banlattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetsons -- 9 Ekim 2020; 17:14:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRedLineTRx

İndirmeye koydum 1 saat önce bakayım konuya dedim herkes hileden dert yanıyor. Bu kadar fazla mı hile var oyunda ? Boşuna 120-130GB indirmeyeyim.

Hile varda oldurebiliyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayıncı olarak "its_iron" tavsiye ederim herif doğal yetenek. Bu adam ile hile olduğunu düşündüğüm yayıncıları kıyasladığımda aradaki doğal / yapay yetenek farkını rahatça anlarsınız.

Bu arada As Val'daki SSP 10-R şarjörünün duvar bug'ı fixlenmiş ve SP-R 208 nerf'lenmiş.

• NecroCyber-777 kullanıcısına yanıt
    Medal of honor warfighter multiplayerin yerini hiçbiri tutmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • özggür Ö kullanıcısına yanıt

Onu da oynardım ama sanki bana Medal of Honor 2010 vardı ya hanii tek düze ama saf fps hissiyatı veriyordu o oyun bilmiyorum ki değişik bir hissiyat

Doğru o da güzel ama warfighter benim için başka. Çok az kişi var ama hala oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özggür -- 10 Ekim 2020; 5:21:18 >
  • Arkadaşlar her girdiğimde grafik ayarları değişiyor. Fulscreen yapıyorum oda fulcressen borderlers e dönüyor neden kaynaklı olabilir nasıl düzletirim?

• özggür Ö kullanıcısına yanıt

Server durumu nasıl ?

• farukclkk kullanıcısına yanıt
    Normal çıkış yapmıyosun galiba..

• korsan067 K kullanıcısına yanıt

Genelde normal şekilde çıkıyorum ama bazen de alt f4 yaparım ondan mı kaynaklı diyorsunuz?

Alt f4 yapınca saçmalıyor oyun kardeşim büyük ihtimal ondan o hatayı alıyorsun.

Normal çıkış yapmalısın. Bende aynı senin gibi yapıyordum. Sorun olunca normal çıkış yapmaya başladım. Şimdi hiç olmuyor.

Rezillik. Her taraf hileci dolu. Herkes atışa hazır.Hiç sektirmiyo silahları. Köşeyi dönünce hemen sana nişan alıyorlar. Ayaklarına pranga bağlı. Namlu ucuna taş bağlı. Ama rakiplerin ceylan gibi sekiyor. Böyle işte... 🤔🤔

Bir server akşamları oluyor.

• korsan067 K kullanıcısına yanıt

Yok m4a1 nasıl ip gibi vuruyor izliyorum mesela.Düşük dpi alsan ( oyun içi sens 6 veya 6,5 dpi 800- kontrol mousepad kullandığım için daha düşük dpi zorluyor hareketlerimi ) hadi eklentiler de ok diyelim. Recoili kontrol etde nereye kadar. Şöyle bir şey var çünkü gözlemlediğim. Bir kaç mermi sonrası recoili haliyle artıyor. Battlefield oynarken uzak mesafeye tek tek veya 2 mermi tek mermi şeklinde kombinasyonlu shot atarken bu oyunda da aynı aslında baktığında. Yani uzak mesafeye adam öyle bir vuruyor ki m4a1 ile . O silahtaki recoile o uzaklıkta ip gibi sıkamazsın istediğin kadar mouseu şekle sok

:D

Bu arada streamer hileleri farklı genelde sanırım . Özel bir yapısı var. Mesela wallhack açınca düşmanı duvar arkasında dikdörtgen şeklinde görürsünüz. Yayına bu şekilde aktarmayıp kendi oyun pcsinde görüp , yayın pcsinde görüntüyü o şekilde aktartmayan bir durum mevcut . Zaten aimbot açınca adamı görmesi yeterli . Sol clicke aban o vuruyor zaten :D Duvarın arkasına mı kaçtı bekle sonra gene devam gibi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 10 Ekim 2020; 17:4:16 >

• Zaten yüksek ping ( uydunet allah belanı versin 100-200 ping arası ) merminin geldiğini görüyorum düşmanı öldükten sonra görüyorum . Meğersem duvarın arkasındaymış. Adam boşa sıkıyor sanıyorum çünkü hit yediğim gözükmüyor , tamam arkalim diyorum ölüyorum. Sonra kill camde meğersem hit yemediğimi sandığım anda hit yemişim :D

• Özellikle 1 aydır belki biraz fazladır. Oyundaki hack olayı katlanarak artıyor.
    Warzone da gelme sıklığı ile farketmiyoruz ama hemen hemen 1 aydır akşamları 1-2 saat ground war atıyorum. İnanılmaz durumda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.