Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
118
Favori
388.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1. 6. sezonda alınabilecek en iyi AR hangisi ?

• Uzun süredir oynamıyordum fakat PS plus gerektirmediğini öğrenince tekrar başlamak istedim BR moduna, yas 23 2-3-4 kişi oynamak için ekleyebilirsiniz. Uzun süredir oynamadığım için alışmam zaman alabilir. PS kullanıcısı olduğum için Discord yok maalesef.

PSN: yb041012

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Israrla arkadaşlarıma anlatmak istediğim şeye video ile harika yanıt vermişsin. Dostum ellerine sağlık.
    Ram-7 şuan oyundaki en iyi AR'dir...
    Kanalınada abone oldum inş daha çok büyür daha çok gelişirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Call of Duty: Warzone [ANA KONU]
    Call of Duty: Warzone [ANA KONU]

Kış mapı geliyor belli warzone bocw'a taşınıyormuş ama mw mekaniği aynısı olcakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakaaaa -- 13 Ekim 2020; 18:51:56 >
  • Bakaaaa kullanıcısına yanıt

Mw de olmayacakmi artik warzone ?

• Infınıty Ward'ın söylediğine göre; steamde olan özellik gibi uninstall özelliği getirecekler. Single Playeri silme vs gibi...

Alıntı

metni:
    Tonight's update will begin rolling out at 11PM PDT!
    This update also includes mode specific uninstall options for PC MW owners. Instructions on how to do this will be included in the patch notes coming later this evening, so stay tuned!
  • funkerman kullanıcısına yanıt

Onu bilmiyorum, warzone başta yeni 1 sezon başlayacak söylentisi var, bu sezon bitince kesebilir belki.

• Warzone'un mekanikleri çok başarılı. Uzun süre değişeceğini sanmıyorum. Treyarch'ın yaptığı ilk BR çok kötüydü mesela. Onu kimse oynamadı twitch'de falan 2 haftada kayboldu gitti, warzone ise tam tersi ilk günkü kadar popüler, aktif bir oyun ve senelik cirosu 1 milyar doları geçti. Geçen ay sadece mobil platformdaki BR den senelik 500 milyon dolar kazandıkları açıklanmış. Yani warzone şu an piyasanın en çok para kazandıran lider oyunlarından biri. Ben activision ceo'su olsam artık BR yi sadece bu stüdyoya yaptırırdım sanıyorum stüdyoların 3-4 senelik bir döngüleri var. 4 senede bir BR yapsalar ve bu 4 sene içinde 2. senede tamamen farklı yeni bir map getirseler yeterli. İnsanlar BR oyunlarına ciddi paralar harcıyor sahip oldukları herşeyin aslında kalıcı olması gerekiyor. Fortnite/Pubg gibi vs... Devamlı yeni BR yapmak binlerce dolar harcanarak sahip olunan tüm içeriğin çöpe gitmesi demek kimse de böyle bir şey istemez o yüzden olabildiğince ömrü uzun olması gerekiyor. Warzone'un nerden baksan en az 2-3 sene daha sürdürülmesi ve yeni bir harita eklenerek tazelenmesi lazım.

• defro kullanıcısına yanıt
    Video seyredince sende bizim gibi bu silah nasıl böyle sekmiyo diye meraklandın tabii. Şöyle oluyo. Ya ping çok düşük olacak yada hilesi ni bulacan... Gerisi tırışka...

• Ula valla ayırsınlar sunu tek warzone olsun ssd de dunya yer kaplıyo

• kara57 K kullanıcısına yanıt
    Yeni güncellemeyle mp co-op ve campaign bölümünü silebiliyorsunuz.

• ps4de silebiliyor muyuz ?

• Ruvhart kullanıcısına yanıt

ben sadece haftada 1 warzone oynuyorum 2 3 saat sılmekte ıstemedım bu zaman kadar komple gerı kalan sılebılıyosam super oldu bu benım ıcın nasıl sılıyoruz pekı

• kara57 K kullanıcısına yanıt
    Launchera girin cod mw ye gelin yukarda options var ona basın ardından modify install seçeneğine tıklayın game content kısmında silmek istediklerinizden tiki kaldırın. Kaç gb yer açılacağı yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 14 Ekim 2020; 14:6:59 >
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt

warzone harıc dıger 3 secenekte tık yok bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara57 -- 14 Ekim 2020; 14:8:13 >
  • kakuç kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Warzone'un mekanikleri çok başarılı. Uzun süre değişeceğini sanmıyorum. Treyarch'ın yaptığı ilk BR çok kötüydü mesela. Onu kimse oynamadı twitch'de falan 2 haftada kayboldu gitti, warzone ise tam tersi ilk günkü kadar popüler, aktif bir oyun ve senelik cirosu 1 milyar doları geçti. Geçen ay sadece mobil platformdaki BR den senelik 500 milyon dolar kazandıkları açıklanmış. Yani warzone şu an piyasanın en çok para kazandıran lider oyunlarından biri. Ben activision ceo'su olsam artık BR yi sadece bu stüdyoya yaptırırdım sanıyorum stüdyoların 3-4 senelik bir döngüleri var. 4 senede bir BR yapsalar ve bu 4 sene içinde 2. senede tamamen farklı yeni bir map getirseler yeterli. İnsanlar BR oyunlarına ciddi paralar harcıyor sahip oldukları herşeyin aslında kalıcı olması gerekiyor. Fortnite/Pubg gibi vs... Devamlı yeni BR yapmak binlerce dolar harcanarak sahip olunan tüm içeriğin çöpe gitmesi demek kimse de böyle bir şey istemez o yüzden olabildiğince ömrü uzun olması gerekiyor. Warzone'un nerden baksan en az 2-3 sene daha sürdürülmesi ve yeni bir harita eklenerek tazelenmesi lazım.

Bence Blackout da oldukça başarılıydı ama konsept farkı var. Free to Play değildi.

• ekostros kullanıcısına yanıt

Benim düşüncemde o yönde. Yani şu Warzone tamamen ayrı bir konsept olarak çıksa çok daha iyi olurdu. MW’ye entegre ettiler MW’ye bağlı kaldı oyun. Ya Her sene yeni gelen oyun ile güncelleyeceksin Battle Royale modunu yada hiç bir oyunu bağlantılı yapmayacaksın, direk Yalın çıkaracaksın.

Şimdi Cold War geliyo Ertesi Yıl bir başkası filan, oynanış Hassasiyet ve vuruş hissi filan derken Kas hafızası gidiyo, daldan dala atlar gibi zor oluyor her oyun başka ayar filan birde!!!!

• kakuç kullanıcısına yanıt

silebiliyorsunuz,

activisionun sitesinden yönelgelere bakabilirsiniz hocam.

https://support.activision.com/modern-warfare/articles/reducing-storage-for-call-of-duty-modern-warfare

• Güncelleme mi geldi ? 13 gb diyen bir arkadaşım var. nedir necidir bu lanet data dosyaları

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.