Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
118
Favori
388.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleyin beraber atarız başka arkadaşlarda ekleyebilir her akşam mutlaka girerim

KenMasters#11102

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RouxLee

Ya arkadaşlar bu oyunda görütüntü ayarlari nasil olucak anlamadim.Garfikler çok flu yada blur ve yerdeki silahlar piksel seklinde secilemiyor uzaklik mesafeside ayni sekilde.

Grafikler bende camur gibi acayip gözümü yoruyor.Nvdia ayarlarindan oyunu optimize ettim ama nedense görüntü hiç iyi değil gibi.Çok fazla gözüm yoruluyor ve baş ağrisi yapiyor.

Bu ayarlarda render reseloution diye birsey var benim nvdia ayarlarinda bu ayar 66 daydi(1080p olarak gözüküyor) ben onu 100 yaptim(3k oldu galiba) bu seferde ekran kartini limitine geldi nerdeyse nasil yapayim grafik ayarlarini bi yardimci olun bana.
    Sistem:ryzen 3600 ekran karti:gtx 1660 ti ram:16 gb monitör:viewsonic 1080p 144 hz

Render resolution 100 olmalı, düşürürsen render yapılan görüntü çözünürlüğü düşer, 1080p ekran çözünürlüğünde 720p görmek gibi birşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pepe7115

Ekleyin beraber atarız başka arkadaşlarda ekleyebilir her akşam mutlaka girerim

KenMasters#11102

Sildim oyunu hocam sanırım bu saatten sonra da oynamam artık.

• War Rock W kullanıcısına yanıt

Hocam saolasin 100 yapinca düzeldi birde ayardan diğer arkadaşin dediği blur olan 2 ayari kapattim olsu saolun yardimlariniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RouxLee -- 6 Ekim 2020; 22:16:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forpantheon diye eleman var türk yayıncı biraz izleyim dedim arkadaşlar güzel oynuyor falan dedi. Herneyse izlemeye başladım adamın oyun başı bulduğu silahlar bile sekmiyor. Biraz daha izleyim belki bende sıkıntı vardır izliyorum normalde her oyunda birazcık olsada spray payı vardır bu adamın mermileri sanki düz yolda giden araba misali sekmiyor 3.parti makro, uygulamalardan çok şüpheleniyorum. Birazcık olsa fps geçmişi olan insan net anlar abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 7 Ekim 2020; 1:13:53 >
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt

warzone gibi basit bir oyunda spray yapamayan adam ağır yeteneksizdir.

ilk defa fps türü oynayanlar ve ara ara oynayanlar için silahlar sekiyor gibi gelebilir de belli bir süredir fps shooter oynayanlar için warzonedeki sprayi bile kontrol edemiyorsa kendi yeteneksizliğidir.

zaten commando grip i takınca horizontal recoil sıfıra iniyor gibi oluyor daha ne olsun. oyunu oynayan kişi minimal düzeyde mouseyi duruma göre oynatamıyorsa sızlanmaya pek bir hakkı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

warzone gibi basit bir oyunda spray yapamayan adam ağır yeteneksizdir.

ilk defa fps türü oynayanlar ve ara ara oynayanlar için silahlar sekiyor gibi gelebilir de belli bir süredir fps shooter oynayanlar için warzonedeki sprayi bile kontrol edemiyorsa kendi yeteneksizliğidir.

zaten commando grip i takınca horizontal recoil sıfıra iniyor gibi oluyor daha ne olsun. oyunu oynayan kişi minimal düzeyde mouseyi duruma göre oynatamıyorsa sızlanmaya pek bir hakkı yok.

Hocam fps geçmişim o kadar uzun ki her oyunu pog seviyesinde oynamaya çalışıyorum. Benim gördüğüm kadarıyla emin olmak suretiyle 3.parti yazılım mevcut örnek ( macro, cronus zen ) vs gibi türevleri kullandığı amaç burda nasıl spray attığı değil. Ateş ettiği zaman anormal şekilde düz gidiyor. Biraz araştırdım hesabı suspect şekilde şuan.

https://codstats.net/warzone/cheaters_tracker/cheater/pc/[TARZM]forpantheon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 7 Ekim 2020; 2:5:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

forpantheon diye eleman var türk yayıncı biraz izleyim dedim arkadaşlar güzel oynuyor falan dedi. Herneyse izlemeye başladım adamın oyun başı bulduğu silahlar bile sekmiyor. Biraz daha izleyim belki bende sıkıntı vardır izliyorum normalde her oyunda birazcık olsada spray payı vardır bu adamın mermileri sanki düz yolda giden araba misali sekmiyor 3.parti makro, uygulamalardan çok şüpheleniyorum. Birazcık olsa fps geçmişi olan insan net anlar abi

https://www.twitch.tv/forpantheon/clip/IronicCrypticBananaBIRB?filter=clips&range=7d&sort=time

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• potur kullanıcısına yanıt

bu videoda ne var fark etmediğimden soruyorum

• adam çatıdan uçarak gitti öyle bir atlayış yok oyunda

• ben de farkettim de onu mermi ile bir sıkıntı var sandım. teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: e.salvador

ben de farkettim de onu mermi ile bir sıkıntı var sandım. teşekkürler hocam

Böyle zıplarsan mermilerde de vardır birşeyler. artık yazılımla hile yapmıyorlar cihazlar var klavye mouse ona takıyosun o kendisi yapıyor. sistem algılamıyor bir şey. hilecilik pro olma yolunda gidiyor

• Benim bildiğim xim apex var. PC'ye takıyorlar controllerla oynuyorsun gibi algılayıp aim assist veriyor ama klavye mouse ile oynuyor. Bir de bu cihazı ikinciel forumunda utanmadan alınır satılır yazıyorlar ayar oluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

arkadaşlar selam ,

Warzone hesabı aramaktayım ,

kriterlerim silahların attachmentları açık olması , genel olarak hepsi açık olursa fena olmaz ,

ücreti dahilinde ödeme yaparım.

PM

tamamen meraktan soruyorum ne kadar bir ödeme yapmayı düşünüyorsunuz.

bütün silahları açmış hepsini eksiksiz seviyelerini tamamlamış 17 silahın altın desenini almış biri olacak sormaktayım :D

• forpantheon'un makro kullanmıyor ki iyi oyuncu düşük sensle oynuyor direkt kafası tutması kolay oluyor, eğer sens i çok kayıyor hissediyorsan biraz sensi düşür. kilo ram7 grau falan fazla sekmez o kadar şeyi sprayı beceremiyorsan demektir beceremiyorsun.

legendary117s diye kişi en çok öldüren ilk sırada biri aynı gibi oynuyor onu izle istersen mouse cam var sprayı nasıl yaptığı orda öğrenirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakaaaa -- 7 Ekim 2020; 18:35:53 >
  • e.salvador E kullanıcısına yanıt
    Piyasada ki raici ucuz ürünlerle de yapıldığını okumuştum inanamamıştım. Youtube de bir kaç video gördüm şaşırdım vallahi. Bariz hile yapanlar macro kullananlar falan var elbet ama bu daha beter şerefsizlikmiş. Boşuna oynuyoruz vallahi.

• Bakaaaa kullanıcısına yanıt
    https://www.twitch.tv/forpantheon/clip/IronicCrypticBananaBIRB?filter=clips⦥=7d&sort=time&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

Böyle zıplarsan mermilerde de vardır birşeyler. artık yazılımla hile yapmıyorlar cihazlar var klavye mouse ona takıyosun o kendisi yapıyor. sistem algılamıyor bir şey. hilecilik pro olma yolunda gidiyor

Alıntıları Göster

o yayının büyük kısmını izledim adam rahat arabaya biniyor telefonuyla oynuyor felan bildiğin aşırı rahat takılıyor en ufak kasma yok biri varmı yokmu.

bi ara ölüyor gulag'ta yavaş izleyip adamın olduğu yere eğim alıp flash attığını sezebilirsin (kesin değil fakat bana göre öyle sonrasında zaten geleceği yere pısabiliyor)

ve silahlar sadece sekmemekle beraber controller full gibi resmen o nasıl bir akıcılık ve mobility.

burada hep pro havasında takılanlar ne var bunda diyor oda ayrı bir problem.

controleri yükseltsem mobility düşüyor doğruluk yükseltsen control gidiyor hiç birinin ortası yok ama bu adamda hepsi full gibi takılıyor.

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt

Yayında p90 sevmiyorum diyen adam kendisi fakat mp statlarına baktım bir maçta toplam killi fazla ve o silah elindeyken ölmemiş. Dolar karşılığı bot serverlarda k/d ve silah kasıp gelip Warzoneda ahkam kesiyorlar. Bunlar oyuncu ise ben daha başka bir şey bilmiyorum. Bot server dışında normal serverlardaki k/dsi düşünce hemen ragequit çekmiş . Statlar apaçık ortada.

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.