Şimdi Ara

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
15
Favori
15.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ücretsiz denemesini 2 gündür oynuyorum. Gerçekten cod'u hiç özlememişim. Koş koş öl simulasyonu. Pingi düşük olan %80 alıyor. TTK çok düşük zaten saniye içinde ne olduğunu anlamadan ölüyorsun. Bunu her zaman ilk 3 içinde bitiren biri olarak söylüyorum. Bazı istisnalar hariç harita tasarımları da berbat. 360 derece her yerden adam geliyor. Doğuyorsun arkadan biri ateş etmeye başlıyor. Yine harita tasarımından dolayı çoğu fight 5mt mesafeden oluyor, aim yetenek vs hiç önemli değil, zaten adam burnunun dibinde, aim koy bas tuşa. Bir de şu oyuna double sprint eklediler daha önce, hızlı olan oyun ultra hızlı oldu. Oyunun hızı doom eternal ile yarışır. 1 saatten sonra insanın başı dönüyor hızdan.

Özet para verip alınmaz, beleşken biraz oynar silerim.

• fiyat bizde de ucuz olsa günde 1 2 saat oynamak için alınırdı da bu fiyata alınmaz elbet, yine de sarıyor hızlı oynayış bekleme yok bir şey yok. Yalnız grafiklerde napmışlar da 2012 oyunu gibi duruyor

• Battle.net üzerinden ücretsiz denemeyi indirip oynamaya başladım ben de ve BF 2042 faciasından sonra bi tık sardı. Almayı düşünüyorum ama neden fiyatlar EUR üzerinden gözüküyor. ₺ fiyatlandırma yok mu battle.net üzerinde? Eğer yoksa siz nerelerden alıyorsunuz COD oyunlarını?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 10 Nisan 2022; 18:27:12 >
  • şu oyunda ne kadar çok ağlayan var small haritalarda 5-7 arası elimination/death ratio ile oynuyorum genelde most elimination bende oluyor ulan 2-3 elde bir hile diye ağlayan oluyor. bir şey yaptığımda yok warzone tekrar başladım silahları kasıyorum base de bunny yapa yapa adam vuruyorum 500lvllik adamlar yapıyor bir de bunu Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} 

• battlenette

2 günlüğüne %40 indirim yapılmış

39 euro 638tl denk geliyor 12 nisan 00:15 1 euro:15,96tl

bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lampard23 -- 12 Nisan 2022; 0:15:47 >
  • Arkadaslar en son cod ww2 bitirdim,bunun ustune cikan hikaye modu olanlar hangileri?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • %50 indirim gördüğü zaman 300TL'ye almayı düşünüyorum. MW2 gelene kadar epey oyalar beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 360 TL indirimli fiyatı değer mi sizce alınır mı?

• JEWJEWPIE kullanıcısına yanıt

Bende felaket kararsız kaldım ya para var ama elim gitmiyor bir türlü. Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} 

• JEWJEWPIE kullanıcısına yanıt
    Nerde hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben Çok kararsızım alıyım acaba ya Hikaye modu ve Online Oynamak istiyorum ançak Elim bi gidiyor bi gitmiyor.

• Ben aldım ya multi her türlü keyifli olur diye düşünüyorum :D

• kararsızlar kervanına bende katıldım 1 haftadır elim gidiyor sonra geri geliyor bilemiyorum alsam mı almasam mı , yeni oyun geliyor diyorum alma , sonra diyorum 6 ay seni götürür , sonrasında çöp olucak 350 lira Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} 

• TL ile nasıl alınıyor. Hep euro seçeneği çıkıyor ben de. Bir de cold war'ı ruble ile almıştım , sıkıntı çıkar mı?

• Oyunu 24 Mayıs'a kadar multiplayer modunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} 

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 19 Mayıs 2022; 17:48:37 >
  • Vanguard free acess’i ps5’te nasıl oynuyoruz? Warzone’a girince en üstteki free acess seçeneğine tıkladığımda sayfa bulunamıyor diyor. Bir üst menüden vanguard’a gelip manage downloads’tan indiriyorum multiplayer’ı, sonra açmaya çalıştığımda ps store’a yönlendirip satın al diyor. Beceremedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyunu geçen hafta bitirdim oldukça keyif aldm bana göre hikayesi modern warfare'e göre oldukça güzeldi :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.