Şimdi Ara

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
15
Favori
15.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hikaye olarak modern warferelerin yerini ikisi de tutmaz(cold war ,vanguard) bu sene çıkacak olan hakiyeden umutluyum.modern warfere 2022 geliyor .

• nvidia'nin son güncellemesinden sonra das haus haritasinda oynamak iskenceye döndü grafiklerin bozulmasindan.1 hafta oldu hala düzelmedi.

Call of Duty: Vanguard {PC ANA KONU} {Çıktı/2021}
  • Oyunu Rusya vpn üzerinden almaya kalkınca kart hatası verıyor acaba farklı bir yöntem varmı almak için

• kıyıdım paraya aldım oyunu pişman olurum diye korkuyordum ama çok beğendim

• bro4ke053 kullanıcısına yanıt

hocam rus vpn i ile alabildiniz mi? galiba alınmıyormuş artık. en son cod mw almıstım 1200 ruble gibi bi fiyattı galiba baya uyguna almıstık. vanguard kaç ruble acaba suan vpn im olmadığı için euro olarak gözüküyor bende.

• Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Malasef artık rus vpn ile alınmıyor bnde forumdan hesap satıyorlardı makul bir şekilde aldım yanı vpn alım hayal oldu artık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cold war da maç bulamayınca istemeyerekte olsa hazır indirim varken aldım çokta beğenmedim açıkcası bi coldwar tadı yok.modernwarfare başka yerde tabi

• rockerroll kullanıcısına yanıt

COLD WARDA CİDDEN NASIL MAÇ YOK HOCAM

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Ben assault mod seviyorum mesela ama mac bulamiyor 3 5 kisi toplaniyor oyuncu araniyor diyor onlarda bekleyemeden cikiyor zaten. Nuketown da sadece rahatlikla mac buluyor. Beklersem belki 10 dk bulabilir ama okadar da ben beklemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt

Cod steamda ve originde olmadığı için oyuncusu nerdeyse yok

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var cod vanguardla oyuncuları dağıttı yoksa vanguard çıkana kadar bir sorun yoktu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Silah kasmayı bi tık zorlaştırmislar daha dogrusu kamuflaj kasmayi. Ama kalkan i kolay yapmislar. Mw de kabustu onu yapması bunda bitirmeme az kaldi yakinda gold kalkan olacak. Silahlarda da son 3 kamuflaj kasitli uzatmak icin farkli eklentilerle aciliyor sadece.

• Arkadaşlar en ucuz nasıl alırıız ?

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt

Forumdan 2.el hesap

• bro4ke053 kullanıcısına yanıt

kaça aldınız

• Free access başladı mı?

• rerea kullanıcısına yanıt

Dün başladı, 13 Nisan'a kadar sürecek.

• Bu oyunu oynayanlar nasıl bir yaratık böyle ben anlamadım. Sinirden alt f4 çektim çektim çıktım. Warzone silah kasmak için
    girdim ouuna. Domination oynuyoruz bizimkiler pusuyor sağda solda yeniliyoruz, hardpoint oynuyoruz adam sanki deathmatch oynadığımızı zannediyor yeniliyoruz. Kill confirmed oynuyoruz, yerdeki rozetin yanından geçip gidiyor kaybediyoruz. Böyle mallar ücretsiz etkinliğe mi özel türediler yoksa her zaman mı böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu oynayan yok galiba crossplay acikken bile bekletiyor bir de ucretsizken. Coldwarda boyle bekletmiyordu. Para vermeye degmeyecek galiba.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt

Her zaman böyleydi kill odaklı oynuyor millet oyunu.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.