Şimdi Ara

Call Of Duty' nin Yeni Oyunu 570 TL Olacak, Oyun Fiyatları Boru Gibi Artıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yalnız bu düz fiyat galiba vergiyle daha pahalı olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gahvede ogey oynasana yegenim boşver bu gevur icatlarını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt

Hocam adamın zaten seçmen kitlesi o saydığın elemanlar değil. Kemik kitlesi %40 lık teknoloji ile işi olmayan Dolarla maaş almayan hep 50 liralık doblosuna yakıt alan dayılar. Şimdi yarın erken seçim yapılsa alacağı oy %40-45 onları kaybetmemesi zaten işini yapması için yeterli ne diye uğraşacak z ile y ile onları kazanmaya çalışacak kendinden kısacak bütçe açığı çıkaracak gerek YOK!

• İnsani oyundan sogutmakla kalmiyorlar hayattanda sogutuyorlar.Yinede halkin%50sine kiziyorum bastakilere degil.Bizim halk sorunlu bastakiler ne yapsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: begamermc

bu adam sayesinde seve seve şükür kolik oldum, dediğin özelliklerdeki pcyi, 60hz eski vga monitörüm ile kullanıyorum, 4 ay önce topladığıma bin şükür haldeyim.  

Alıntıları Göster

Aynı kasayı şimdi topla ve aradaki farka bakıp bir sigara yak. Call Of Duty' nin Yeni Oyunu 570 TL Olacak, Oyun Fiyatları Boru Gibi Artıyor 

• SilenthillDream kullanıcısına yanıt

Call Of Duty' nin Yeni Oyunu 570 TL Olacak, Oyun Fiyatları Boru Gibi Artıyor Call Of Duty' nin Yeni Oyunu 570 TL Olacak, Oyun Fiyatları Boru Gibi Artıyor 

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

Aynı kasayı şimdi topla ve aradaki farka bakıp bir sigara yak.  

Alıntıları Göster

şükretmek beleş hocam sigarayada para yetmiyor artık, şüküre dewam keeee

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

y- ve z kuşağı akp nin ipini çekecek. genç işsizlik %25 lerde, millet boş vaktini oyun oynayarak geçiriyordu şimdi o da imkansız hale geliyor.

gençlerin bir oyuncağı vardı cep telefonu onu da aşırı pahalı hale getirdiler,millet yeni telefon da alamaz oldu.

kısaca bu iktidar gençlerin oyuncaklarını ellerinden aldıkça sonunu hazırlıyor.

x kuşağı ve 40 yaşında emekli olanlar sağolsun z kuşağını dengeler birşey değişmez.

• akp nin seçmen tabanı yani yaşlı kuşak ölüyor,yerine her yıl 1.2 milyon genç ekleniyor. 5 yılda 6 milyon z kuşağı oy verme hakkına kavuşacak.

6 milyon yeni seçmen %12 oy demek.

• Call Of Duty' nin Yeni Oyunu 570 TL Olacak, Oyun Fiyatları Boru Gibi Artıyor 

Call Of Duty' nin Yeni Oyunu 570 TL Olacak, Oyun Fiyatları Boru Gibi Artıyor
  • 570tl...Ağlanacak halimize gülüyoruz.Başka elimizden ne gelir ki? Şaka gibi fiyat

• 570 TL'ye ben spor salonuna 6-7 ay üyelik kaydı yaptırıyorum. İkisi de farklı zevk evet ama 570 TL bir oyuna oldukça fazla yayıncılar alır oynar insanlarda izler zaten oynamak isteyenlerin hepsi de korsan indirecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Tavsan -- 2 Eylül 2020; 12:21:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Tavsan

570 TL'ye ben spor salonuna 6-7 ay üyelik kaydı yaptırıyorum. İkisi de farklı zevk evet ama 570 TL bir oyuna oldukça fazla yayıncılar alır oynar insanlarda izler zaten oynamak isteyenlerin hepsi de korsan indirecek.

Vah vah ne kadar da akıllsınız biz de oyunların neden 6 aylık spor salonu fiyatında dolaştığını tartışıyorduk

Not; İngiltere'de bulunan arkadaşım 570 birimle bir yıllık spor salonu üyeliği alıp üstüne istediği oyunu da satın alabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 2 Eylül 2020; 13:3:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt

Bende aynı şeyi diyorum zaten eğer mantıklı okursan pahalılıktan yana olduğumu söylüyorum canın sıkılmış senin belli. :D

• 8:55'deki oyun nedir bilen var mı? Telafuzundan anlayamadım ismini. Epeydir turn based combat strategy oynamamıştım güzele benziyor. Bilen alıntılarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 19 Eylül 2020; 23:44:23 >
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Wasteland 3

• PyroSemi P kullanıcısına yanıt
    Wasteland 2' yi 200 saat civarı oynayıp 3'ü tanımamış olmak da enteresan oldu. 5 yıl oldu tabi unuttuk...

Teşekkürler hocam bu arada.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.