Şimdi Ara

Call Of Duty' nin Yeni Oyunu 570 TL Olacak, Oyun Fiyatları Boru Gibi Artıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun bilgisayarları ateş pahası

Oyunlar ateş pahası

Oyunculuk bile Türkiye'de zengin hobisi haline geldi.

• AKP’ye oy veren 70’lik 80’lik moruklar için değişen birşey yok. AKP’nin damadı geçen söyledi zaten.

Türkiye’de bu tür hobileri olan insanların çoğu AKP’ye oy vermeyen beyaz Türklerden oluşuyor ve AKP tayfasının da o insanlar hakkında ne düşündüğü malum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thanks to rte

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

bir zamanlar 100 liraya yeni çıkan orijinal oyunları alırdık, hey gidi günler hey

O zaman tl yi bu kadar devalue etmemişlerdi

TL BİR İLLÜZYONDUR !

• PC, yeni çıkan oyunların hiçbirini desteklemiyor o yüzden bence bir sorun yok  Benim sorunum teknolojinin epey gerisinde kalmamızı sağlayan AKP ye halen oy atabilenlerle! 5000 tlye pc toplarım diye ümit ediyordum.. Şimdi 10000 tl ye bile alınamıyor aynı pc..

24' VA Panel IPS 144hz 1ms Gsync panel / 6 GB Nvidia GTX1660S GPU / Ryzen 3600 CPU / 512 GB NVM2 ssd / 16 GB 3000 mhz ramden aşağısı kesmez bizi.. Allah herkese en az bu özelliklerde bir PC nasip etsin!

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt

öldüm gülmekten yeminlen. kim yapmışsa süper yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Bilgisayar oyunu sizin neyinize, gidin tetris oynayın

Bu resmi bana atabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: RElS

PC, yeni çıkan oyunların hiçbirini desteklemiyor o yüzden bence bir sorun yok  Benim sorunum teknolojinin epey gerisinde kalmamızı sağlayan AKP ye halen oy atabilenlerle! 5000 tlye pc toplarım diye ümit ediyordum.. Şimdi 10000 tl ye bile alınamıyor aynı pc..

24' VA Panel IPS 144hz 1ms Gsync panel / 6 GB Nvidia GTX1660S GPU / Ryzen 3600 CPU / 512 GB NVM2 ssd / 16 GB 3000 mhz ramden aşağısı kesmez bizi.. Allah herkese en az bu özelliklerde bir PC nasip etsin!

bu adam sayesinde seve seve şükür kolik oldum, dediğin özelliklerdeki pcyi, 60hz eski vga monitörüm ile kullanıyorum, 4 ay önce topladığıma bin şükür haldeyim.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi begamermc -- 30 Ağustos 2020; 20:6:41 >

• Her alanda hak ettiğinizi alıyorsunuz beyler, demek ki hak edilen oyunların 570 lira olmasıymış yapacak bir şey yok.  

• böyle giderse bir oyuna bir asgari ücret bırakacağız  

• quote:

böyle giderse bir oyuna bir asgari ücret bırakacağız  

Yurtdışındayken oynadığım oyunda (world of tanks) bazen tank falan alıyordum. Kampanya olduğunda 40-50 euroya gayet iyi tanklar satılıyordu direkt alıyordum. 2.5 yılda toplamda 800-900 euroluk bir tank alımı yapmışım yurtdışındayken.

Neyse geldim Türkiyeye girdim oyuna. Güzel bir tank çıktı satışa yanında da güzel bonus paketleri ucuza eklenmiş tamam alıyım hemen dedim. Ulan bir baktım 400 tl diyor. Yok artık dedim ki sonra ufaktan bir kur hesabı yapınca taşlar yerine oturdu

Sonuç şu: Türkiyedeyken hiç tank alamadım. Bağlantıda sıkıntılı zaten kopup duruyor eski tadı alamayınca ara verdim oyuna

İnsanı oyundan bile soğutan bir ülke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İAmSterdam06 -- 30 Ağustos 2020; 22:45:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Yurtdışındayken oynadığım oyunda (world of tanks) bazen tank falan alıyordum. Kampanya olduğunda 40-50 euroya gayet iyi tanklar satılıyordu direkt alıyordum. 2.5 yılda toplamda 800-900 euroluk bir tank alımı yapmışım yurtdışındayken.

Neyse geldim Türkiyeye girdim oyuna. Güzel bir tank çıktı satışa yanında da güzel bonus paketleri ucuza eklenmiş tamam alıyım hemen dedim. Ulan bir baktım 400 tl diyor. Yok artık dedim ki sonra ufaktan bir kur hesabı yapınca taşlar yerine oturdu

Sonuç şu: Türkiyedeyken hiç tank alamadım. Bağlantıda sıkıntılı zaten kopup duruyor eski tadı alamayınca ara verdim oyuna

İnsanı oyundan bile soğutan bir ülke

Alıntıları Göster

hocam ben de eski oyunculardanım 95 yılından beri pc kullanıyorum 386-486-p75 falan diye başladık buralara geldik. Steam hesabımda 1347 tane oyun var, en son 2016' da oyun almayı doom ve overwatch' tan sonra bıraktım. doom 100 TL, overwatch 150 lira mı neydi, yeni çıkmış hit oyunlardı. Bu parayı normal karşılıyordum, şimdi yeni hit oyunlara bakıyorum red dead redemption geçen senenin pc oyunu 300 TL, death stranding 400 TL  . Açtım beleşe apex oynuyorum, bir kuruş vermedim, şansımıza arada free2play güzel oyunlar çıkıyor  

• quote:

hocam ben de eski oyunculardanım 95 yılından beri pc kullanıyorum 386-486-p75 falan diye başladık buralara geldik. Steam hesabımda 1347 tane oyun var, en son 2016' da oyun almayı doom ve overwatch' tan sonra bıraktım. doom 100 TL, overwatch 150 lira mı neydi, yeni çıkmış hit oyunlardı. Bu parayı normal karşılıyordum, şimdi yeni hit oyunlara bakıyorum red dead redemption geçen senenin pc oyunu 300 TL, death stranding 400 TL  . Açtım beleşe apex oynuyorum, bir kuruş vermedim, şansımıza arada free2play güzel oyunlar çıkıyor  

Alıntıları Göster
    Rd2 bi ara 130-140 liraya düştü hemen aldım o ara birde gta5 beleş olmuştu onuda indirdim🤫

• Bizde artık herşeyi boru olarak anlıyoruz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

mario neyinize yetmiyor :D

Al o zaman:

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    Bu sefer oyun fiyatlarınada zam geldi ama. Avrupada fiyatlar 20 yıldır sabit 60 € Amerika da 60 $ mış ama artık 70 olmuş. Üstüne TL de düşüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadssads549

Bu sefer oyun fiyatlarınada zam geldi ama. Avrupada fiyatlar 20 yıldır sabit 60 € Amerika da 60 $ mış ama artık 70 olmuş. Üstüne TL de düşüyor

Avrupa'da PS4 döneminde 70 oldu zaten , ABD ürettiği için sektörü avrupaya 1 euro 1 dolar hatta daha fazla kafası yapıyordu bile :d

burda da herkes çıkar çıkmaz almıyor oyunu (70 -60 euroda ) fakat bu 570 TL iğrençliğini kapatmıyor tabi

• Oyun oynamak artık Türkiye'de lüks.

• Gamesatis diye bı yer var 375 TL güvenilir mi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boş yapmak zorunda değilsin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.