Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar güncellemeden sonra PS4 MW dosyalarını silmiş. Ben CD üzerinden oynuyorum. Warzone 52 GB güncellemeyi yaptim. Oyuna giriyorum. MW kısmına girdikten sonra multiplayer pack indirdim. İnstall suspensed olarak kalıyor. Eklentiler kısmından data pack 1 kurdum. Sonra 2 yi indirdim. Bu sefer 1 silinmiş . PS4 ü her yeniden baslattigimda şu an 28 gblik bir dosya kopyaliyor.bu nedir ne değildir bilmiyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean92

Arkadaşlar güncellemeden sonra PS4 MW dosyalarını silmiş. Ben CD üzerinden oynuyorum. Warzone 52 GB güncellemeyi yaptim. Oyuna giriyorum. MW kısmına girdikten sonra multiplayer pack indirdim. İnstall suspensed olarak kalıyor. Eklentiler kısmından data pack 1 kurdum. Sonra 2 yi indirdim. Bu sefer 1 silinmiş . PS4 ü her yeniden baslattigimda şu an 28 gblik bir dosya kopyaliyor.bu nedir ne değildir bilmiyorum ?

Bu sefer tam sıçıp batırdılar. Series X kullanıyorum, MW+WZ güncellemeden önce 232GB yer kaplıyordu.

Güncellemeyi indirdim, oyunun boyutuna baktım 175GB olmuş. Dedim adamlar harbi küçültmüş bu sefer. Sonra oyuna girdim ŞOK. Oyunda sadece WZ var!!!

MW'nin bütün dosyalarını silmiş şerefsizler. Dosya boyutu o yüzden 175'e düşmüş.

Tekrar silinen dosyaları indirdim, şu an oyunun toplam boyutu 246GB.

BF6 çıktığı gün, bu oyunu sildiğim gün olacak.

• Inşallah bf 6 ile sağlam bir battle Royal ile senden kurtulacağım Iğrenç oyun ya böyle güzel bir oyunu GÜNCELLEYE GÜNCELLEYE nasıl bu hale getirirsiniz anlamıyorum varolan dosyaları silmek ne
  • ***Respect*** kullanıcısına yanıt

Hocam mümkün değil çalıştıramadım, onu indiriyorum bu siliniyor. dünden beri inanın 250 gb dosya rahat indirmişimdir. En son oyunu komple sildim. Şu an tekrar yüklüyorum. Umarım olur, şayet olmazsa yüklemekle uğraşmayacağım. Para verip rezil olmak böyle birşey.

• PS5’te CD ile oyun kısır döngüye girdi. Oyunu açmak istiyorum , cd’den 16gb yükleme yapıyor cihaza , sonra yine farklı farklı dosyalar indirmeye başlıyor. Hadi onları da indiriyorum bu sefer diğerlerini siliyor. Sonra yine Oyunu yeniden başlatmak istiyorum bir daha CD’den kopyalama yapmaya başlıyor. Tam bir kısır döngü. 20 yıldır oyun oynarım ben daha böyle büyük bir sıkıntı görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

PS5’te CD ile oyun kısır döngüye girdi. Oyunu açmak istiyorum , cd’den 16gb yükleme yapıyor cihaza , sonra yine farklı farklı dosyalar indirmeye başlıyor. Hadi onları da indiriyorum bu sefer diğerlerini siliyor. Sonra yine Oyunu yeniden başlatmak istiyorum bir daha CD’den kopyalama yapmaya başlıyor. Tam bir kısır döngü. 20 yıldır oyun oynarım ben daha böyle büyük bir sıkıntı görmedim.

PS4 üzerinde aynı problemi yaşıyordum hocam. Komple sildim CD'den yüklemeyi yaptım. Şimdi 76 gb bir download başlattı. Gece indireceğim, sonra umarım düzelir. Sizinki ile birebir aynı problem. Şöyle bir video buldum fakat sildikten sonra buldum. Eğer silmediyseniz belki sizde işe yarar..

• Ps5 toplam oyun boyutu ne kadar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam mümkün değil çalıştıramadım, onu indiriyorum bu siliniyor. dünden beri inanın 250 gb dosya rahat indirmişimdir. En son oyunu komple sildim. Şu an tekrar yüklüyorum. Umarım olur, şayet olmazsa yüklemekle uğraşmayacağım. Para verip rezil olmak böyle birşey.

Sizin durum daha betermiş hocam. Ben güncelleme ile birlikte toplam 100GB kadar indirdim şu an düzeldi.

Ancak halen yüksek çözünürlük paketleri sorunlu. 2.paket yüklü olmasına rağmen yüklü değil gibi görünüyor. Bu güncelleme ile birlikte eklenen 4.pakette indirilemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

Ps5 toplam oyun boyutu ne kadar.

Series X 246GB. PS5'te de bu civardadır. Üstelik daha 4.yüksek çözünürlük paketi yüklü değil, indirilemiyor.

• quote:

PS4 üzerinde aynı problemi yaşıyordum hocam. Komple sildim CD'den yüklemeyi yaptım. Şimdi 76 gb bir download başlattı. Gece indireceğim, sonra umarım düzelir. Sizinki ile birebir aynı problem. Şöyle bir video buldum fakat sildikten sonra buldum. Eğer silmediyseniz belki sizde işe yarar..

Alıntıları Göster

Deneyip sonucu bildireyim dostum 👍

Edit ; Yok hocam , oyun açıkken paketleri indir sorun yok ama oyunu kapatıp yeniden açtığın zaman sanki CD’yi cihaza ilk defa takıyorsun gibi yeniden cihaza yüklemeye başlıyor. Oyunu sattırır adama bu sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since1903 -- 1 Nisan 2021; 0:59:39 >

• Oyunun icine etmisler. Tekrar silip yine yükledim. Yine hüsran. Adi herifler. 2 saattir ugrasiyorum. Indirdigimi tekrar indiriyorum. Tam bir kisir döngü. Serefsizler etmisler icine lanet olasi!

• Since1903 kullanıcısına yanıt

Silip yeniden yükledim sorun aynı hocam daha da uğraşmıyorum, illa cozeceklerdir diye düşünüyorum geri dönüş için teşekkürler..

• Arkadaşlar çok fazla spam seklinde üst üste yazdım fakat reddit te birçok kişi aynı problemden bahsetmiş ve bir arkadaş bu sorunun çözümünü bulmuş. Denedim ve oldu.
    Öncelikle her kapatıp açılırken ki yükleme muhabbetinden kurtulmak için oyunu açıp modern warfare kısmında campaign 1 ve campaign 2 dosyasını eklentisini indirin. (Oyun içindeki !)
    Her ikiside 1 MB lık küçük dosyalar. Onlar kurulduktan sonra her açılışta CD den yükleme kısmı kalkıyor.
    Daha sonra yine oyun içinden multiplayer pack ve multiplayer/spec ops paketlerini yükleyin açılıyor demişler.
    Şu an bu aşamadayım yüklüyorum. Olumlu veya olumsuz editleyeceğim.

Denedim kesinlikle çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean92 -- 1 Nisan 2021; 12:14:27 >
  • quote:

Arkadaşlar güncellemeden sonra PS4 MW dosyalarını silmiş. Ben CD üzerinden oynuyorum. Warzone 52 GB güncellemeyi yaptim. Oyuna giriyorum. MW kısmına girdikten sonra multiplayer pack indirdim. İnstall suspensed olarak kalıyor. Eklentiler kısmından data pack 1 kurdum. Sonra 2 yi indirdim. Bu sefer 1 silinmiş . PS4 ü her yeniden baslattigimda şu an 28 gblik bir dosya kopyaliyor.bu nedir ne değildir bilmiyorum ?

Mw oynamayin cold war alin diyemi yapiyor acaba cold war i hic begenemedim bana gore degil

• Modern Warfare e ilgiyi alakayı kestiler derken yeni harita yayinladiklarini görmek gözlerimi yaşarttı resmen :) Gerçi eskisi gibi Modern Warfare oynamıyorum artık Sigarayı da bıraktığım için Modern Warfare ve türlerinden o psikoloji yi atlatana kadar şimdilik uzak duruyorum Sadece yeni sezonlarda Battlepas da ki tüm CP peri toplamak için 100 e kadar kasıp Free CP leri toplayıp bırakıyorum Single oyunlara yöneldim Rakabet FPS oyunları bana peş peşe sigara yaktirtiyor gerek yok abi zaten bu sefer kararım kesin bırakıyorum bu lanet sigarayı hiçbir oyun sağlıktan önemli değildir darısı diğer bırakmak isteyen arkadaşların başına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 1 Nisan 2021; 12:7:14 >
  • ocean92 O kullanıcısına yanıt

Sizin bu çözümünüz, son güncelleme ile gelen sorun için mi ?

Cihaz indirdiği yükleme dosyasını kopyalıyor, tekrar paket indirmemizi istiyor vs.

Yok sa başka bir durumdan mı bahsediyorsunuz ?

• Hocam en son gelen 1.34 guncellemesinden sonra yaşanan sıkıntılar için. Yani 2 gündür çözülemeyen sorun için.

Kesinlikle işe yarıyor kendim de denedim 2 gündür 50 kere CD den dosya kopyalamistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean92 -- 1 Nisan 2021; 13:14:36 >
  • ocean92 O kullanıcısına yanıt

Tamamdır, CD ile oyunu oynayan arkadaşlarımın hepsin de bu sorun var.

Anlatmaya çalışıyorum bu çözümü onlara bende.

Sadece '' her kapatıp açılırken ki yükleme '' kısmını anlayamadılar.

Daha yönlendirmeli bir şekilde izah edebilirseniz çok makbule geçecek.

Ya da reddit linkini verebilirseniz ben aradan ilerleyeyim.

Teşekkürler.

• Tabi hocam detaylandirayim.

1-Guncellemeyi yaptıktan sonra oyunu her açmaya calistigimda CD den 28 GB lık veriyi tekrar tekrar kopyaliyordu.

2-oyunu açtığınızda modern warfare kısmını açınca (ana secim ekranında yani) install suspended yazıyor. Onu açtığınızda ilk önce campaign 1 ve camgaign 2 dosyalarını yukleyeceksiniz.

3-bu aşamadan sonra CD den tekrar kopyalama işi düzeliyor.

4-ardindan önce gene aynı menüden önce multiplayer sonra da multiplayer/spec ops dosyasını yükleyin. Ardından oyun açılıyor.

Aklınıza takılan birşey olursa yazarsınız.

• selam arkadaşlar geçen gün denk geldiğim bir mesaj'da bir kullanıcının xbox'ta oynadığı mw 2019 oyununda ki, prestij silahlar rütbe vs vs ps hesabına aktif ettiğinive aktardığını okumuştum bu mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanNAZ_ -- 1 Nisan 2021; 15:39:27 >
  • 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.