Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare II | XBOX [ANAKONU] [28 Ekim 2022] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
964
Cevap
25
Favori
37.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir yıl ertelenecek ve daha iyi çıkacak söylentisi vardı o ne kadar doğru bu kaynak güvenilir mi birde takip ettiğiniz tw hesabı varsa paylaşır mısınız bende takip etmek istiyorum bu oyunla alakalı sızıntıları şimdiden oyun battlepass ve seveceğim bir silaha renkli mermili skin parası ayırdım çok heyecanlıyım Call of Duty: Modern Warfare II | XBOX [ANAKONU] [28 Ekim 2022] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt

Çok zor ancak keske alim tamamlansa o tarihe kadar . GP day one muhtesem ötesi olur .

Ayrica sizintilarda gordugum dolphin dive olayi cok hosuma gitti . Slide olayi çok op olmaya baslamisti son zamanlarda . Adam kapidan içeri slide yaparak bir daliyor ne oldugunu anlamiyorsun . Tamam oyun mil-sim degil ama kismen mil-sim lite olan bir oyunda kapiyi kayarak açmak bu esnada silahla etrafi taramak çok saçma gorunuyor estetik olarak . Dive daha çok vuruluyorsun ve ölmemek için guvenli bir yere atliyorsun olarak kullaniliyor . Umarim slidein yerini dive alir .

• https://twitter.com/HazzadorGamin/status/1513230066997608448?t=1SH_bbHJjGmdQoZnFj4_zg&s=19

Güzel bir haber benim asıl merak ettiğim şey acaba oyun çıkar çıkmaz ranked play'i bize sunacaklar mı böyle bir çıkış yaparsa xbox'tan tüm multiplayer oyunları sileceğim

Trailer nr zaman gelir..

• Zooe kullanıcısına yanıt
    İnfinity Ward ne zaman yayınlarsa ozaman gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 24 Nisan 2022; 8:49:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Buldum saol...

• Zekhaev ve makarov un task force 141 in içinden geçmesini istiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • exclusive yes ps5 never

• Mw 2019 almıştım indirim dedim warzone tüm cod oyunlarına zorunlu yapmışlar toplam 200 gb geçiyor benim için bitti seri warzone neden yüklemek zorundayız durma dan güncelleme geliyor oynamadığım oyuna saçmalık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Day One Gamepass bekliyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasta derecede mw hayraniyim.gelsin gelsin hunharca oynariz 2 yildir mw 2019 oynuyorum hicbir fps yi bunun yerine koyamiyorum umarim oyun 2019 gibi kusursuz olur heyecan arttı :))

Şimdilik yok mw3 exc Call of Duty: Modern Warfare II | XBOX [ANAKONU] [28 Ekim 2022] 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.