Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Operator enhanced yada düz operator edition almaya gerek var mı arkadaşlar? Yoksa düz sürümü yeterli olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta başlangıç tarihinin erkene alındığı ve önümüzdeki hafta başlayacağı söylentileri var. Betada sadece 2 vs 2 modun olacağı da söylentiler arasında.

Kaynak:

• Ps4 olanlar bu cuma 2v2 open alpha oynayabilecek.
    https://blog.activision.com/call-of-duty/2019-08/Announcement-Call-of-Duty-Modern-Warfare-PlayStation-4-2v2-Alpha-Rolls-out

• Keşke tüm platformlara verselermiş. PS4'ü olup hiç para vermeyen adam oyunu oynayabilecek bize bir şey yok.
  • dedicated server olacak mı yoksa eski usül migration mı ? cross platform + dedicated nasıl yapacaklar merak ediyorum.

server konusunda bilginiz varsa ona göre önsipariş etmeli yoksa beklemek daha mantıklı.
  • 1999 rubleye her türlü alinir bu oyun kişa bfv ile zaman geçmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Ketupa

Keşke tüm platformlara verselermiş. PS4'ü olup hiç para vermeyen adam oyunu oynayabilecek bize bir şey yok.
    Oyunu duyururken zaten üstünü çize çize ps ye özel içerikler gelecek dediler. Böyle şeylerde öncelik orda olması pek şaşırtıcı değil, birde en çok orda oyuncuya sahip olduğunu düşünürsek

• Rusya Battle.Net ile alınca, daha önceki Modern Warfare oyunundaki sahnelerden dolayı ileride bir kısıtlama yaşar mıyız acaba? Bir de EU serverlarda oynayabilecek miyiz?
  • Oyunu almayı çok istiyorum ama ping yüzünden korkuyorum Battlefield V'te 70'in altına inmiyor bazen de 130'u hatta 300'ü görüyorum. Battlefield'da TTK daha uzun fakat bu oyunda zaman çok önemli . Adam gördü mü beni indirir farkında bile olmam diye uzak duruyorum . En iyisi açık betada test etmek eğer iyi olursa alırım .Battlefield'dan ümidimi kestim halbuki yazın bir dünya içerik gelir diyordum. Ah DICE ah EA tamam season pas yok ama bu kadarda olmaz ya. Keşke season pass ile devam etseydiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 23 Ağustos 2019; 23:21:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Oyunu almayı çok istiyorum ama ping yüzünden korkuyorum Battlefield V'te 70'in altına inmiyor bazen de 130'u hatta 300'ü görüyorum. Battlefield'da TTK daha uzun fakat bu oyunda zaman çok önemli . Adam gördü mü beni indirir farkında bile olmam diye uzak duruyorum . En iyisi açık betada test etmek eğer iyi olursa alırım .Battlefield'dan ümidimi kestim halbuki yazın bir dünya içerik gelir diyordum. Ah DICE ah EA tamam season pas yok ama bu kadarda olmaz ya. Keşke season pass ile devam etseydiniz.
    BF5'te benim pingim 55-60 arasında, recon oynamama rağmen bir sıkıntı hissetmedim. İnternet sağlayıcısı büyük faktör doğrusu. 616 saat oyun sürem var BF5'in eline yüzüne çok bu saat. Firmalar biraz yüzünü ülkemize çevirse herşey çok daha güzel olacak. En az 2000 mil uzaktaki serverlarla FPS oyunları gerçekten sorun oluyor.

• Gereksiz muhabbet yapmayalım arkadaşlar burası milliyetçilik konusu değil, oyun konusu. Oyun haricinde tartışmaya girmeyelim lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 26 Ağustos 2019; 15:40:18 >
  • Arkadaşlar multiplayer oyun modlarındaki kişi sayıları belli mi. Eğer Battlefield gibi +50 kişilik oyun modları team deatmatchlar olursa almayı düşünüyorum. Uzun zaman sonra Call Of Duty oynayacağız sanırım

• Hiçbir yerde karşılaşamadım. Pc için open alpha open beta olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

Hiçbir yerde karşılaşamadım. Pc için open alpha open beta olacak mı?
    Şu an ps4 de 2v2 Gunfight Open Alpha mevcut.

Gelecek beta programı;

September 19th to September 20th: Early Access on Xbox One, and PC. Open Beta on PS4
    September 21st to September 23rd: Open Beta on PS4, Xbox One, and PC.
  • Oyunu almayı düşünüyorum ama şu salak nat type olayı sinirlerimi çok bozuyor.Arkadaşımla almış olduğumuz Black Ops 4'ü bir kere bile beraber oynayamadık,bu oyunda da aynı sorunu yaşarmıyım sizce?Ne yaparsam yapayım nat type değiştiremedim.Bunun bir yolunu bilen var mı?Modem değiştirsem vs ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.