Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WaReZ

bruen'i açmak isteyen varsa lobi falan mı kursak ? hiçbir lmg'de smoke arkasını gösterecek dürbün olmayınca çok can sıkıcı oluyor görevi yapması.
    shipment gir,habire smokela etrafı oyle dal sağa sola,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar merhaba. Ben 2019 yılında rus hesabı açıp CoD MW'yi satın almıştım şimdi aynı hesaba vpn ile cold war alsam sıkıntı yaşar mıyım? Yani ban yeme problemi olur mu yoksa yeni hesap açıp almak daha mı güvenli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bambusbonze

Dostlar merhaba. Ben 2019 yılında rus hesabı açıp CoD MW'yi satın almıştım şimdi aynı hesaba vpn ile cold war alsam sıkıntı yaşar mıyım? Yani ban yeme problemi olur mu yoksa yeni hesap açıp almak daha mı güvenli olur.
    ben 2014'ten beri blizzard oyunlarını aynı rus hesaptan alıyorum. şimdi de cold warı alacağım. Sıkıntı olacağını sanmam. Olan bir iki kişi dışında duymadım. Onlarda da ban yeme durumu olmadı. Hesapları EU'ya geçti o kadar.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkür ederim
  • herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiye’ye özel 500+ kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında da oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp kazanabilirler. takım oyunu oynayacak aktif kişi bulmak dışında oyun ile ilgili haberleri, sohbetleri, güncellemeleri de takip edebilirsiniz.

link

https://discord.com/invite/MDhCkvG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Bu oyunu bana 1 veya 2 günlüğüne kiralayacak biri var mıdır aranızda? Sadece hikayesini oynamak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
  • Beyler oyuna her girdiğimde çözünürlük değişiyor neyden kaynaklanır acabA?
  • Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
    Blizzarda a bi kaç gündür giremiyorum bu hatayı veriyor. Nasıl çözerim?

• damascus hesap satıyorum ilgilenenler pm atabilir.
  • Hangi ayarı denediysem şu gölgedeki beneklenme sorunun çözemedim. Bunun için ne yapmak gerekiyor.
    (Price'ın yüzüne bakın)
    Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]
  • Bambusbonze kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yaklaşık 8 sene önce falan Rus hesabı açmıştım wow u çıkan bütün paketlerini, overwatch u, diablo yu, black ops 4 ü ve modern warfare hepsini satın aldım shop içerisinden de bir çok alışverişte yaptım herhangi bir sıkıntı yaşamadım ne alışveriş sonrası ne server larda nede supportla iletişim kurmada. Herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

• WaReZ W kullanıcısına yanıt
    Lmg lerde thermal veya nvg takarak shipment haritasında yarım saat bile sürmeden açarsınız aslında henüz görevi yapmadıysanız yardımcı olayım size.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Free 2 play olduğu için çare yok maalesef Multi-player modda daha az denk geliyor. Yıllardır üşenmeden Gta oynamaktan keyif alan biriydim oyunu bedava dağıttılar şimdi girmek bile istemiyorum. Bariz hileci olduğu kanıtlanan kişilerin anakartına falan da giriş engeli koyacaksın başka türlü imkansız maalesef. (Bariz hileci diyorum çünkü fps tarzı oyunlarda çok iyi oynayan adamları da hileci olarak yaftslıyotlar genelde. Multiplayer oynarken bana chat ten chetar yazıldığı zamana gururum okşanıyor :) )

• Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    Ray Tracing açık mı?
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    RTX ekran kartım yok(Ekran kartım GTX 1060 6gb). Ayarlardan DirectX Raytracing ayarı kapalıydı, açınca da değişen bir şey olmadı. Araştırdığımda SSR ayarıyla bunu çözenleri gördüm ama bende işe yaramadı.
  • Güncellemeden sonra fps drop yaşayan var mı?

Maç başlama ekranında silah vs seçerken 2-3 sn oyun donuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xImR0

Güncellemeden sonra fps drop yaşayan var mı?

Maç başlama ekranında silah vs seçerken 2-3 sn oyun donuyor.
    Maç başlarken silah eklentilerine girince anlık donmalar oluyor bende. Birde genelde ilk oyunda Server hatası verip masaüstüne atıyor sonra hiç atma ve sorun olmuyor ama maç başlarken anlık donma oluyor oyuncu ararken, Bi ara duzeltmislerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    Yakına gelince düzeliyor değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • artık oyuna full hardcore modda giriyorum. o kadar sıktım adam ölmedi o bana 2 sıktı öldüm derdi bitti, alıyorum ak yi elime çat çat yerde hardcore denemeyen varsa bi denesin normal moddan daha iyi bence
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.