Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
59
Favori
311.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-4 aydır oyunu oynamıyordum. biraz önce garip birşey oldu. trio da 2 kişi ölmüştük. sonra ne olduysa takım tekrar paraşütle indik. ekranda sarı bi kafa iskeleti vardı. yeni gelen bi özellik mi?
  • En uygun nereden satın alabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

En uygun nereden satın alabilirim ?
    VPN le Rusya üzerinden
  • Merhaba,

Benim günlük, haftalık ve asıl görevlerimde ilerlemeler olmuyor. Değiştirip sadece bir görevi yapabildim ama onun dışında ilerlemiyor hiçbir türlü. Bilgisi olan var mı? Alakası olduğunu sanmıyorum ama oyunu Rusya vpn üzerinden almıştım.
  • Beyler yardımınıza ihtiyaç var. Arkadaşım ile rusya üzerinden aldık hesapları. Aynı pc üzerinde , herhangi bir vpn ne bilim port yönlendirme vs bir şey de yapmadık. Avrupa ikimizde de seçili lokasyon fakat birimiz servera girerken 60-70 ping ile aratıp düşük pingli serverlara girerken arkadaşımın hesabından girdiğimizde 100 ping ve üzerine arıyor ve hep uzakdoğu serverlarıona bağlanıyor. Sorunu çözemedik ne yapmamız lazım bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NecroCyber-777

Beyler yardımınıza ihtiyaç var. Arkadaşım ile rusya üzerinden aldık hesapları. Aynı pc üzerinde , herhangi bir vpn ne bilim port yönlendirme vs bir şey de yapmadık. Avrupa ikimizde de seçili lokasyon fakat birimiz servera girerken 60-70 ping ile aratıp düşük pingli serverlara girerken arkadaşımın hesabından girdiğimizde 100 ping ve üzerine arıyor ve hep uzakdoğu serverlarıona bağlanıyor. Sorunu çözemedik ne yapmamız lazım bilgisi olan var mı ?
    bu ping meselesi en büyük dert zaten. oyunu ağız tadıyla oynatmıyor. kötü oyuncu değilim ama sürekli ölüyorum karşı karşıya kaldığımda. ben herhalde kötü oynuyorum derken bi bakıyorum tekrara adama o kadar sıktığımı sanıyorum meğer hiç sıkmadan ölmüşüm. siz rakibi görmeden rakip sizi 1-2 saniye önce görüyor. burda oyunu anlamsızlaştırıyor malesef
  • Arklar xbox da mw 2019 oynamaya başladım. Multi oynuyorum sadece warzone değil. Maçlarda %90 ps4 ve xbox oluyor pc çok az denk geliyor. Yine de hile var mıdır buralarda?

Bir de bu multi de heartbeat sensor ü nereden alıyoruz acaba? Warzone gibi kutu vs de yok etrafta..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinanis07 S kullanıcısına yanıt
    su ping yuzunden ve battlenet serverlari yuzunden oyunu almiyorum. 60-70 ping bile fazla ki bazen 100’e bile cikiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sinanis07 S kullanıcısına yanıt
    Bendeki sorun da o kadar saçmaki arkadaşın hesabı ile neden aynı pcden ben girince düşük o girince yüksek ping alıyoruz hala çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Arklar xbox da mw 2019 oynamaya başladım. Multi oynuyorum sadece warzone değil. Maçlarda %90 ps4 ve xbox oluyor pc çok az denk geliyor. Yine de hile var mıdır buralarda?

Bir de bu multi de heartbeat sensor ü nereden alıyoruz acaba? Warzone gibi kutu vs de yok etrafta..
    hileye sürekli denk gelmezsin konsolda da yoktur zaten.Heartbeat sensor mpde işe yaramaz cogunluk ghost kullanıyor , kullanmak ıstersen de tactical bolumunde olması lazım,stun-flash falan onların oldugu yer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n201

hileye sürekli denk gelmezsin konsolda da yoktur zaten.Heartbeat sensor mpde işe yaramaz cogunluk ghost kullanıyor , kullanmak ıstersen de tactical bolumunde olması lazım,stun-flash falan onların oldugu yer.

Alıntıları Göster
    sorması ayıp bu multiplayer paralı olan kısım değil mi. onda hangi oyunlar var? arada sezon yenilenince açıyorlardı. 10 kişilik takımlar ya bayrak alıyorlardı abc şeklinde. ya kim daha çok vurursa. bahsettiklerimmi mp kısmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinanis07

sorması ayıp bu multiplayer paralı olan kısım değil mi. onda hangi oyunlar var? arada sezon yenilenince açıyorlardı. 10 kişilik takımlar ya bayrak alıyorlardı abc şeklinde. ya kim daha çok vurursa. bahsettiklerimmi mp kısmı?

Alıntıları Göster
    multiplayer kısmı paralı evet,bahsettıklerın de mp ,klasık cod modları var ıste 3 bayraklı dedıgın domınatıon,team deathmatch vs daha mod cok ,bunların 6v6 olanları da var,veya ground war modu var 16v16 32v32 mapler ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 20 Ağustos 2020; 17:20:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun yaşayan var mı? Bu gün sürekli server hatası aldım ve oyun sürekli masa üstene attı. Birtek bende ise çözüm arayacağım.
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sorunu yaşıyorum
  • merhaba sürekli server disconnected hatası alıyorum genel bir hatamı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 22 Ağustos 2020; 14:44:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

merhaba sürekli server disconnected hatası alıyorum genel bir hatamı acaba
    Disconnect hatasını modemdeki upnp ayarını devre dışı bırakarak (benimkinde bu ayar yoktu port yönlendirmeyi kapattım ) (mnodem markası huawei hg255s) çözdüm.
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    benim modem ZXHN H267A

edit: güvenlik duvarını kapatarak çözdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 22 Ağustos 2020; 16:14:26 >
  • herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiye’ye özel 500+ kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında da oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp kazanabilirler. takım oyunu oynayacak aktif kişi bulmak dışında oyun ile ilgili haberleri, sohbetleri, güncellemeleri de takip edebilirsiniz.

link
    https://discord.com/invite/MDhCkvG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne mutlu bize 17gb daha güncellenme Pc için,

En azından Türkiye bayrağı da gelmiş...
  • Bende güncellemeyi geç farkettim arka planda başlamış.pc yi açınca biraz işim vardı oyuna bakayım dedim epey indirmiş ve 2 gb kalan yazıyordu orda sağlam update olduğunu anladım neyse shipment gelmiş galiba yine
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.