Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BO4 u bende oynadım hangi silah P2W di? Parayla satın aldığım bir silah olmadı hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Stingray ve Crossbow mu ne vardı bi ara dinden imandan çıktıydım.
  • Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    Şuan BO4 gibi p2w değil ama bunda da silahlar 100 tier sistemiyle veriliyor. Season Pass almazsan yeni silahlara ulaşmak imkansız
  • Bambusbonze kullanıcısına yanıt
    Yav Zula cı çocuk hem oyunu oynamıyorsun hem nefret ediyorsun hem oynayamıyorsun neden hâlâ konudasın? Git Zula ana konusu varsa oraya yaz kirletme yahu konuyu.

• Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    Valla epey fazla oynadım BO4. Prestige Master a kadar kasmıştım ama bu iki silahı da görmedim. Çok sonradan geldi herhalde bunlar. Nasıl alınıyor bunlar ?

Bende bu arkadaş ne zaman yorum yapacak diyordum. Oyunu oynuyorum bu arada :)
    Boşa mastera kasmışsın oyundan haberin yok :)
  • Bambusbonze kullanıcısına yanıt
    Ben oyunun betasina katılmıştım sonra neredeyse çıktığı gibi satın aldım. Prestige Mastera yukselttim hatta MW deki Damascus un muadili olan kamuflaji da açmıştım. Bu içerikler sonradan gelmiş nasıl açıldığını bilmiyorum.

• arkadaşlar merhaba. oyun hakkında söylentiler vardı. birkaç oyun sitelerinde bir şeyler okudum. benim birinci ağızdan duymak istediğim şeyler var.

oyunda yanlış şeyler dönüyor mu ülkemiz adına? terör örgütlerini destekleyen davranışlar vs? bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    .tabi oyun sonunda sözde ypg bayrağını opturuyorlar

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsi yalan. Oyunda ne ypg var ne Türkiye var ne de Türkiye'ye en ufak giydirme. Oyundaki her şey hayal ürününden ibaret. Ayrıca oyunda Rusya'ya çok fazla yüklenmişler. O yüzden PSN Store'da satışlar durdurulmuştu. Bu söylentileri yapanlar BF1 ilk çıktığında osmanlı askerini öldürüyorlar diye tatava yapıp sonra paşa paşa oynayan tipler çok aldırmamak lazım bu tip arkadaşlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

arkadaşlar merhaba. oyun hakkında söylentiler vardı. birkaç oyun sitelerinde bir şeyler okudum. benim birinci ağızdan duymak istediğim şeyler var.

oyunda yanlış şeyler dönüyor mu ülkemiz adına? terör örgütlerini destekleyen davranışlar vs? bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
    Oyunda ülkemizin bahsi geçmiyor ama hikayede ypgli bir karakteri canlandırıyoruz. alıp hikayeyi oynamayabilirsin.
  • Oyunu rusya uzerinden satin aldım.yalnız battlefield serisine alışkın olduğumdan çok hızlı geldi.

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Oynadığımız karakterde kurgu ve zaten Arap. YPG diye bir sey yok yani. Zaten oyun da çoğu zaman Karadeniz in doğusunun biraz üstünde geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackbox34

Oyunu rusya uzerinden satin aldım.yalnız battlefield serisine alışkın olduğumdan çok hızlı geldi.
    ne kadar şuan oyun rusyada
  • Rpg lerde gold açan var mı ?

• Allah var son çıkan 1 hariç bütün seriden güzel.
  • Arkadaşlar multiplayere girdim ve beta sürecindeki ilerlemelerim hep silinmiş.

Tekrardan rütbe 1'den başladım.

Sizde de böyle mi oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzaylioglan

Arkadaşlar multiplayere girdim ve beta sürecindeki ilerlemelerim hep silinmiş.

Tekrardan rütbe 1'den başladım.

Sizde de böyle mi oldu ?
    Evet

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.