Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU] (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
58
Favori
312.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • shoot the ship kalkmış playlistten. ne güzel sıkıyorduk sağa sola boş boş
  • darth hede kullanıcısına yanıt
    Evet baya silahi kisa surede max seviyeye getirmistim orada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -YLCN kullanıcısına yanıt
    Grafik ayarlarından Cache spot shadows ve cache sun shadows kapatınca düzeltmişti bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İade ettim hocam. Sırf o sorun yüzünden soğudum oyundan.

• quote:

Orijinalden alıntı: TUFFGONG

Grafik ayarlarından Cache spot shadows ve cache sun shadows kapatınca düzeltmişti bende
    hocam onları kapatınca oyundan atma durdu bakalım inşallah kalıcı olur sağolasın
  • bblokee B kullanıcısına yanıt
    Oyunu aldığım ilk hafta çok sıkıntı yaşadım o ayarlar sorunu çözdü ekran kartı modelin ne?

• Rx580 4gb hocam

• Oyun güzel fakat aldığım günden beridir oynayabilmek için 40 takla atar oldum.Dev Error 6065 resmen oyundan soğuttu.Randımanlı çalışana kadar shader yüklemesi tara düzelt taraması vs. yapıp duruyorum.Olay günlüğü Cod Mw hataları doldu taştı.Ekran kartını az kasıyor pat 6065.Tam oyuna girdi hah şimdi vermeyecek herhalde diyorum adamı görünce kasıyor hop 6065.En düşük ayara da çeksem nafile.Nvidia-intel kullananlarda var mı acaba bu hata?
    Call of Duty: Modern Warfare (2019) [PC ANA KONU]

• gargamel11 kullanıcısına yanıt
    6065 sanırım bende bu hatayı almıştım silip yeniden indirmek zorunda kalmıştım. Gerçi ben kesin olsun diye formatta attım. Şu an hiç sorun yaşamıyorum.

• Arkadaşlar Cod Battle Royale çıkaracaktı halâ bir gelişme yok mu?
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler ben de sizin yorumunuzdan sonra sildim tekrar yüklüyorum bakalım ne olacak.Format atmam mümkün değil şu an için ama en azından yeniden yüklemeyi bir deneyeyim.Çok can sıkıcı bir hal aldı.Ne zaman girmeye çalışsam ya sebepsiz atıyor ya da 6065 hatası verip atıyor.Dün yine yapınca oyunun klasörünü başka diske aktardım dpi ayarlarıyla oynadım windows 7 olarak çalıştırmayı denedim scan fix shader restart yaptım ekran kartı driver güncellemesi yaptım grafik ayarlarını en düşüğe aldım bir türlü randıman alamadım.Tam oyuna giriyorum ilk adamı görüyorum 6065 error.Yeniden yükleme de işe yaramaz ise yapımcı tarafından güncelleme gelene kadar rafa kaldırırım artık.

Sistemde işlemci veya ekran artı oc lu mu ? Bu da soun çıkarabilir.

Ekran kartını önceki bi sürüme alabilirsiniz bende yükselttiğimde sıkıntılar yaşıyordum
  • Battlefieldin hilecilerinden bıktığım için coda geçmek istiyorum.rusya ve eu arasında iki kati fiyat farki var.hangisini almalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackbox34

Battlefieldin hilecilerinden bıktığım için coda geçmek istiyorum.rusya ve eu arasında iki kati fiyat farki var.hangisini almalıyım ?
    ikisi de aynı oyun. hiçbir fark veya ayrıcalık yok. hangisi ucuzsa onu alın.
  • Sipihrz kullanıcısına yanıt
    Yok herhangi bir oc yok sistemde.Yeniden yükledim yine hata verdi.Birkaç kere daha verince grafik ayarlarını kısıp pencere moduna aldım öyle girdi.O zamandan beridir oyundan çıkmıyorum hata verir diye pc açık duruyor :)

• DPeace kullanıcısına yanıt
    Oyun ile alakalı sanırım driverları denedim eskisini de en yenisini de bir fark yaratmadı maalesef.Bir kere rayına oturdu mu sorun çıkarmıyor da temiz bir şekilde başlayana kadar çok can sıkıyor.

• Çıktığından beridir MW takip etmiyorum. BO4 gibi p2w silahlar falan var mı yine? Almayı düşünüyorum ama hala daha böyle saçmalıklar varsa vazgeçeceğim.
  • Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    p2w hiçbir şey yok. her silahı oyunu oynadıkça açıyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.